Призначив зустріч ріелторці, щоб обібрати. «Знешкодив» її решіткою від плити

Призначив зустріч ріелторці, щоб обібрати. «Знешкодив» її решіткою від плити
  • Мешканця Вінницького району розшукували з грудня минулого року.
  • Тоді він обібрав працівницю сфери продажу нерухомості на квартирі, яку прийшов оглядати.
  • Чоловіку загрожує чималий строк тюрми за розбійний напад – до 12 років.    
  • Дивно те, що раніше підозрюваний жодних проблем із Законом не мав.  

Чоловік, який здійснив розбійний напад на жінку-ріелтора, не дає ніяких пояснень. Що спонукало його до злочину, слідство ще має встановити. Нападнику оголосили підозру. Припускають, що він навмисне спланував зустріч з працівницею сфери нерухомості, щоб її обібрати.

– Встановлено, що у грудні 2017 року зловмисник зателефонував до потерпілої та під приводом купівлі квартири домовився з нею про зустріч, – розповідає прокурор Вінницької місцевої прокуратури Лариса Вітковська. – В подальшому він прийшов разом з потерпілою до квартири, яку нібито мав намір купувати, й там наніс жінці удар рукою в обличчя, від чого вона впала на підлогу. Далі зловмисник взяв до рук з газової плити металеву решітку та наніс нею кілька ударів по голові. Після цього схопив за шию та душив, поки жертва не втратила свідомість.

Після таких дій нападник, як розповіла прокурор, заволодів грішми, які мала із собою ріелтор. Забрав її мобільний телефон та утік з місця події, з квартири на Магістратській. Днями його розшукали і затримали. Це 29-річний мешканець Вінницького району. 

– Зловмисника встановили завдяки налагодженій співпраці органів поліції та прокуратури особу, – каже Лариса Вітковська. – Йому повідомили про підозру у вчиненні нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством (розбій). За таке кримінальне правопорушення загрожує до 12 років позбавлення волі.

Ніяких пояснень, за словами Лариси Вітковської, підозрюваний не дає. Досудове слідство триває. Воно ще має встановити причину дій клієнта проти ріелторки, бо названий молодий чоловік раніше не мав проблем із Законом та, як дізналося слідство, мав позитивні характеристики.

Чи тільки заради того, аби заволодіти грішми працівниці сфери нерухомості, чоловік з бездоганною репутацією пішов на злочин? Це покаже подальше розслідування. Між іншим, дуже великої суми грошей він не здобув. При собі жінка мала 200 доларів. Після того, що сталося, вона потрапила до лікарні з синями, забоями та черепно-мозковою травмою.  


Читайте також:

Загримів на 7 років за 40 хвилин геройства. Вирок за катування в хаті на Замості

Одні панікують, інші заспокоюють. Як правильно розказати дитині про «маніяка»

Торг на службі. Як вінницький опер швидко заробив річну зарплату за оголошенням
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Rowdy
    Чувак, а кто тебя заставляет пользоваться услугами этих агентов по недвижимости? Надо снять/сдать/купить/продать недвигу сам занимайся этим. Размещай/смотри инфу в интернете/на столбах и т. д. В чем проблема то?
    The Evil Progger reply Rowdy
    Проблема в том, что выбора НЕТ. Все, что на столбах и в интернете, публикуется (сюрприз!) риэлторами. По логике они должны сопровождать сделки, контролировать юридическую сторону. По факту - "ну короче вот хозяин, договаривайтесь, давайте мои полторы штуки и я пошло".



    В Луганске области (не знаю как в Виннице) до войны с кацапами ВСЕ газеты бесплатных объявлений работали именно ради риэлторов, а именно были организованы "агентствами недвижимости", все остальные объявы там были просто как бонус. Реальных 2 случая из моих знакомых: подали объявления о продаже флигеля и сдаче квартиры, на следующий день оба объявленя вышли под ДРУГИМИ номерами телефонов, оказалось на всю газету по недвиге номеров всего полтора десятка повторяющихся, то есть сам ты ничего не сдашь/продашь, твой номер просто не попадет в газету. Вот такие прилипалы.
  • Жора
    Читаем ...... "Припускають, що він навмисне спланував зустріч з працівницею сфери нерухомості, щоб її обібрати.""""



    Это кто там так припускает ? Прокуроры ? )))) Верно сегодня на суде  Савченко  сказала одному прокурору   ДОЛ*О*Б

    )))))))))))))))))
  • Жора
    Я не защищаю этого мужчину который ударил женщину. Но его понять можно, и я даже знаю почему он ее ударил.  Все эти работники агенств недвижимости зарабатывают деньги на воздухе, а проще говоря  показывают квартиры которые кто хочет снять а кто хочет купить.  И ЧТО ? А то что  за каждый осмотр они требуют от от 100 грн и выше.  Вообщем заработок такой, показал в течении дня 10 квартир или больше и поучил 1000 грн или больше 2000 грн. И это практически не работая, а только показывая квартиры.  У них уже  заранее  все готово к показу. И все эти риэлторы наглые  и оборзевшие...  И если чел не хочет платить сразу звонят своим друзьям (крыше) бандитам. Вообщем  в таких случаях нужно бить и бандитов и работников недвижимости.

    Вывод один  при хорошем адвокате  этот случай можно изменить квалификацию  и женщина будет аферистом которая вымогала деньги, а мужчина потерпевший... А кстати почему не указаны бандиты которые пришли на помощь этой женщине ?  Выходит так что он бил ее одну , а где же ее крыша ? Где бандиты ? А может еще она эта женщина заявит что он ее изнасиловал ? ))))

    Короче скоро у нас в городе на Соборной женщины будут просто среди бела дня грабить мужчин под  защитой и крышой бандитов(которые будут стоять рядом). И в итоге мужчина будет  ограблен и еще будет отвечать по уголовному кодексу

    )))))))))))) хахахахахах и еще раз ха)

    ЭТО ЖИТИ ПО НОВОМУ ))))))
    Читательница reply Жора
    Из ста гривен нужно отнять проезд, звонки, бумагу и получается уже совсем не сто, а дай бог 90. Да и на переговоры с 2 сторонами и поиск время все равно идёт.
    Читательница reply Жора
    Риелтеру еще нужно купить проездной за 380 грн, время от времени маршрутка, такси...Не всякий хочет любую квартиру, бывает, что и 3 часа времени тратят на человека. А в низкий сезон может неделю не быть работы.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Унікальні криниці у селі Стіна на Вінниччині стали живою пам’яткою історії 20:04 Чоловіка з Гайсинського району судитимуть за зґвалтування 13-річної падчерки 19:14 Менше уколів, більше захисту, статус довідки вакцинації — що нам дає новий календар щеплень 19:10 Тюльпани, троянди, букети: де у Вінниці замовити квіти до 8 Березня (парнерський проєкт) Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 18:44 Мобільні пункти незламності у Вінниці не працюватимуть. У міськраді пояснили причини 17:53 Шум довкола «Тиші». Як депутат Педорченко забудовує узбережжя Бугу play_circle_filled photo_camera 17:27 Вінницькі гвардійці знешкодили два ворожі «Шахеди» під час масованої атаки 17:03 Протаранив два авто на Немирівському шосе і поїхав далі: біля Писарівки «ловили» втікача на MAN play_circle_filled 16:10 У Вінниці Наталія Половинка презентує проєкт «ЦВІТ» — поезію Шевченка у живій українській пісні 15:30 Місяць у бункері в Маріуполі: історія 11-річного Роми (соціальна реклама) 15:13 Незаконний виїзд до Молдови за $8000: посередника спіймали під час рейсу з грошима та зброєю 14:38 Україна повернула 1000 тіл полеглих. Родини очікують на ідентифікацію 14:14 До 500 тисяч гривень на старт і розвиток бізнесу. У Вінниці триває конкурс ваучерів 13:45 Кількість будинків, пошкоджених під час обстрілу, зросла до сорока. Як отримати допомогу play_circle_filled 13:15 Фермер із Вінниччини повернув до бюджету понад 4,5 мільйона податків 12:06 Водій MAN насмерть збив чоловіка під Вороновицею і втік з місця аварії 11:24 Росіяни атакували критичну інфраструктуру. Випустили понад 400 дронів і 39 ракет 10:34 Били кулаками та гумовим кийком — троє поліцейських Вінниці постануть перед судом photo_camera 09:56 Ворог атакував Вінниччину: пошкоджені 20 будинків, є постраждала play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up