Підслідного вінницького майданівця випустили під домашній арешт

Підслідного вінницького майданівця випустили під домашній арешт
Активного учасника захоплення обласної адміністрації Віктора Цебрика більше не тримають під вартою. 19-річного юнака, арештованого за участь в масових заворушеннях та опір міліціонерам, відпустили під домашній арешт.

Змінили міру запобіжного заходу учневі училища, який став єдиним підозрюваним в кримінальному провадженні, відкритому після захоплення пікетувальниками будівлі ОДА, вчора, 30 січня. Це підтвердив адвокат хлопця Олександр Сарафанюк. 

- Я особисто його близько 19.00 завіз додому і передав матері „під ключ”, - каже він.     

Про пом’якшення запобіжного заходу хлопцеві ось як повідомила сьогодні, 31 січня, прес-служба прокуратури області: 

Відео дня
> „Вінницький міський суд задовольнив клопотання процесуального керівника прокуратури області в кримінальному провадженні стосовно особи, яка брала участь у масових заворушеннях під час захоплення адмінбудівлі Вінницької облдержадміністрації та облради, а також чинила опір працівникам правоохоронних органів. Наразі, підозрюваному замінено запобіжний захід у виді тримання під вартою на домашній арешт. Таке рішення прийнято у зв'язку з сприянням останнього в розслідуванні злочинів, щирим каяттям та визнанням вини в повній мірі”.

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    С "привлечением" р-рэмня...
  • Anonymous
    Эти сопляки слова не понимают. Поэтому нужно пиздить всеми доступными средствами, с привлечением родителей к криминальной ответственности.
  • Anonymous
    Ну шо, сильно помогли депутаты? у них - неприкосновенность, а всякие полудурки - ПТУ-шники получат срок и испортят себе биографию.
  • Anonymous
    Второй слева. Лютые революционеры))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:35 Де купити квіти до Дня матері: кращі локації, контакти та швидка доставка (парнерський проєкт) 15:14 Схема на 150 мільйонів: як «свої» вигравали тендери, а готівку ділили 14:10 У Вінниці майже кожен другий багатоквартирний будинок має ОСББ 13:16 Екологи через суд стягнули 22 тисячі за незаконний видобуток пісковику Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 12:40 Ідеальні подарунки до Дня матері: СПА-розкіш, елегантна білизна та здоров'я (партнерський проєкт) 12:08 Нетверезий водій на Mercedes намагався «вирішити питання» за 20 тисяч гривень 11:10 На Вінниччині відкрили Алеї пам’яті на честь загиблих воїнів «Червоної Калини» 10:18 На вулиці Василя Барки через коротке замикання загорівся будинок: пожежі на Вінниччині за добу 09:42 Де у Вінниці 9 травня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня 21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду 16:34 «Гітлерівців з караваєм не зустрічали»: записки лікаря «Пироговки» під час окупації Вінниці 16:03 Карен Аветісян, який у січні збив двох студенток у центрі Вінниці, отримав умовний термін play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up