«А це що у вас там?» З’явилося відео перестрілки пасажира «Ауді» з поліцейськими

«А це що у вас там?» З’явилося відео перестрілки пасажира «Ауді» з поліцейськими
  • Про затримання особливо небезпечних злочинців, що стріляли в поліцейських під Корделівкою, повідомили вчора, 13 березня.
  • Взяли рецидивіста Федоркова зі спільником Жирним завдяки уважності черкащан, які в маршрутці впізнали втікачів з поліцейських фото.
  • Тепер маємо відео самої перестрілки. Запис із нагрудної камери поліцейського виклала в мережу поліція.

Затримали за посягання на життя працівника правоохоронного органу неодноразово раніше судимого Георгія Федоркова і його спільника Олександра Жирного 13 березня в Черкасах. Як розповіли в обласному главку Нацполіції, упіймали рецидивістів завдяки пильності громадян. Люди в маршрутці впізнали розшукуваних, бо правоохоронці поширювали їх фотографії через ЗМІ та в соцмережах. 

В поліції також сказали, що вже провели обшук у вінницькій квартирі затриманих, яку вони тут винаймали. Знайдене в помешканні свідчить про підготовку до майбутніх злочинів та про причетність затриманих до уже скоєних.

— 60-річний затриманий раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вбивство, шахрайства та підроблення документів, — сказали у відділі комунікацій обласної поліції про Георгія Федоркова.     

Про цього чоловіка раніше розповідав 20minut.ua, бо він написав книгу про своє життя, будучи за гратами, й давав про це інтерв’ю. А от про 24-річного спільника Федоркова, разом із яким він тікав і якого теж притягуватимуть до відповідальності, правоохоронці не дали додаткової інформації. Повідомили тільки, що в машині, якою Жирний керував, вилучили балаклави, відмички та інші речі, які свідчать про причетність до злочинів.

На автодорозі Житомир-Могилів-Подільський, нагадаємо, ввечері 8 березня патрульні зупинили автомобіль «Ауді» за порушення Правил дорожнього руху. Це було неподалік села Корделівка. Під час перевірки пасажира той раптово дістав зброю. Після слів поліцейського «Це що у вас?» пасажир почав стріляти з пістолету ТТ. На місці перестрілки потім знайшли гільзу від набою до такої зброї.

Подивіться відео перевірки чоловіків на «Ауді» із фрагментом перестрілки. Цей запис із нагрудної камери патрульного поліцейського сьогодні оприлюднив відділ комунікацій обласного главку:

Патрульні застосували табельну зброю, але зупинити зловмисників не змогли. Обоє, і пасажир Георгій Федорков, і водій Олександр Жирний, втекли в темряву, кинувши своє «Ауді» на дорозі. Їх одразу оголосили в загальноукраїнський розшук, а щоб не змогли виїхати за межі країни, дані надіслали прикордонникам. Втім, як бачимо, спрацювала інформація про втікачів в інтернеті, розміщена для цивільних людей.   

— Небезпечних пасажирів маршрутного таксі, інформація про розшук яких була розміщена у засобах масової інформації та соцмережах, упізнали громадяни та  повідомили в поліцію, — сказали у відділі комунікацій обласного главку Нацполіції. —  Зловмисників затримали в процесуальному порядку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого статтею 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. За це передбачене довічне позбавлення волі.


Читайте також:

За водія Infiniti сплатили більше 153 тисяч застави і його звільнили з-під варти

Вінничанка, якій «зняли порчу» за 5 мільйонів гривень, розповіла, як все було

Шість людей вбили, ще двоє змогли вижити. Зібрали дані про усі вбивства цього року

«Копи» масово відсуджують в держави гроші, бо їм не платили за нічні чергування

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Владимир Франшиза
    Шановна редакція, чому ж коментарі видаляєте, там же вся правда і у нас свобода слова???
    Андрій reply Владимир Франшиза
    В комментариях вся правда? Я вчера был в космосе.
  • Vladimir Molotov
    радуйтесь, пластмассовые-полицейские, что вас не пристрелили как собак.
    Анатолий reply Vladimir Molotov
    О, дружбань проявився стрілків. Напевно до нього їхали тай недобігли.
  • Сергей Валерьевич
    Добре, що патрульні неушкоджені, але як це - "зупинити зловмисників не змогли. Обоє, і пасажир і водій втекли в темряву"
  • боба
    прибейте этого ..да в тюрьме!!! зачем вы с ним  цацкаетесь!  упал с полки и все!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:02 Українцям почали зараховувати «Національний кешбек»: до якого числа можна витратити кошти 12:33 Яких маршруток у Вінниці найбільше не вистачає і де саме? Ми запитали 11:47 ТЦК двічі оштрафував чоловіка за непроходження ВЛК. Рішення суду 10:22 На дорогу Жмеринка – Рів, якою щодня їдуть до Вінниці, спрямували три мільйони Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 09:14 Вінницький ветеран долає шлях до Хмельницького, щоб придбати чотири «чуйки» для захисників 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети 21:00 Таємниці Андрушівки. Як руїни палацу Тишкевичів можуть стати туристичним магнітом Вінниччини photo_camera 20:07 Не паркуйте авто під деревами: вінничан попередили про небезпеку під час негоди 19:02 На півдні України фіксують нашестя сарани. Чи є загроза для Вінниччини 18:54 У Вінниці турніром вшанували пам'ять колег-спортивних журналістів 18:14 «Нивівська» молодь відзначилася на всеукраїнському рівні: здобула бронзу Регіональної ліги 18:04 Дві аварії за добу. На Юзвинській вінничани вимагають світлофори, але дорога досі «нічия» 17:06 У Вінниці відкрили фаховий коледж медуніверситету з двома новими освітніми програмами 16:11 На кордоні з Молдовою зводять новий автомобільний пункт пропуску photo_camera 15:15 За ціною смартфона: які автомобілі можна купити у Вінниці до 1000 доларів photo_camera 15:11 Майже чотири мільйони переплати на ремонті ліцею. На Вінниччині судитимуть начальницю відділу освіти 14:08 Кремово-рудий красень: у Подільському зоопарку народилося теля сірої угорської корови
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up