Розшукують особливо небезпечних. Поліція попередила про двох озброєних на «Ауді»

Розшукують особливо небезпечних. Поліція попередила про двох озброєних на «Ауді»
  • Як особливо небезпечних шукують чоловіків, які відкрили вогонь по поліцейських неподалік Корделівки.
  • Їхню машину зупинили для перевірки — й почалась стрілянина. 
  • Водій і пасажир «Ауді» втекли в поле. Поліція показала фото втікачів.

«Увага! Розшукуються озброєні, особливо небезпечні особи!» Під таким заголовком відділ комунікації обласної поліції розмістив фотографії двох чоловіків, яким загрожує довічне ув'язнення.

На знімках Георгій Федорков 1958-го року народження та Олександр Жирний 1995-го року. Їх розшукують за вчинення злочину, передбаченого статтею 348 Кримінального кодексу України – «Посягання на життя працівника правоохоронного органу». Такий злочин карається довічним позбавленням волі.

Минулої п’ятниця, 8 березня, як сказали в поліції, ці двоє відкрили стрільбу по поліцейських на трасі біля Корделівки:

— На автодорозі Житомир—Могилів-Подільський неподалік села Корделівка патрульні поліцейські зупинили автомобіль «Ауді» за порушення Правил дорожнього руху. Під час перевірки пасажир почав стріляти у бік інспекторів, після чого втік разом з водієм машини. 

У результаті перестрілки поліцейські не постраждали, але й наздогнати втікачів не змогли. Все трапилося близько 23.00. 

В обласному главку поліції дізналися про це з повідомлення на 102. Екіпаж патрульної поліції, що ніс службу в Калинівському районі, розповів про свою спробу зупинити автомобіль з іноземною реєстрацією й подальшу перестрілку.

— Під час огляду автівки, — розказали ще деякі подробиці у відділі комунікацій обласної поліції, — пасажир раптово дістав зброю та почав стріляти в поліцейських. Патрульні також застосували табельну вогнепальну зброю, але затримати зловмисників не вдалось. Вони залишили машину та побігли в поле.

Тепер поліція просить людей, які володіють інформацією про місце перебування розшукуваних, повідомити про це їм за телефонами: (098)599-63-54, (097)642-44-38 або на 102.

— В жодному разі не намагайтеся затримати зловмисників самостійно — вони мають при собі зброю, — наголошують в поліції.


Читайте також:

Щоб їх спіймати, не вистачає одного дзвінка. ТОП-10 з кримінального розшуку

Шість людей вбили, ще двоє змогли вижити. Зібрали дані про усі вбивства цього року
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Ганс
    ы,значит,так было надо.
  • Вікторія Чорнопищук
    Ну да як напад на поліцейських то караєця до вічно а як людину убивають то  до 8 років  і то можна вийти під заставу
  • Татьяна Петренко
    А як же фізкультура?!
    Повід'їдали животи, тепер не можете наздогнати..., а може й не дуже хотіли
    Соромно
    Бити патрульнімашини звісно легше ніж тренуватися бігати
  • Алена Маклюк
    За вбивство людини,15 років,а за посягання на життя поліцейських довічно.Круто.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:04 21 листопада — День гідності та свободи. Історія, прикмети та заборони 21:01 «Хочу тепла і більше нічого»: де нині жінка, яка опинилася на вулиці після того, як розвалили будинок 21:00 Мама загиблої дівчинки Лізи, яку вбила російська ракета у Вінниці, виходить заміж photo_camera 20:30 Aromateque відкрив перший магазин у Вінниці: новий простір нішевої парфумерії та косметики в ТРЦ Sky Park (новини компаній) Від читача 17:14 Намагаюсь уважно стежити за вашими публікаціями, присвяченими російській церкві в Україні, можливо через те, що маю знайомих і колег по роботі з числа віруючих цієї конфесії. 20:07 З благословіння митрополита Епіфанія воїнів 120-ї бригади ТрО нагородили медалями photo_camera 19:06 Тяжка хвороба дозволила довічнику вийти з тюрми: рішення суду 18:18 У Вінниці почали випробовування першого низькопідлогового трамвая Tram-2000 photo_camera 18:03 У Вінниці взимку заборонять парковку на окремих вулицях: що варто знати водіям 17:31 ВАКС не поновив справу: що робить у ЗСУ екскерівник «Вінницького облавтодору», який давав хабар? 16:32 В області запроваджують графік аварійних відключень світла 16:04 У Могилів-Подільському школяр вистрілив в око однокласнику з пневматичного пістолета 14:50 Поблизу Гайсина перекинувся Renault. Загинула 76-річна жінка 13:12 В Україну повернули тіла тисячі військовослужбовців: розпочнеться ідентифікація 13:02 На безпеку та оборону дали 1,3 мільярда гривень. На що ще витратили бюджет Вінниці-2025 12:07 На концерті Yaktak чоловік зробив блогерці Насті Умці пропозицію повінчатися play_circle_filled 11:04 Вінничанка Людмила Сугак тимчасово очолила Мін’юст 10:18 П’ять років по трагедії: водію, що насмерть збив вінничанку на Майдані, винесли вирок 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 20 листопада 09:45 ТОП сервісів для дому: кращі клінінг-компанії та хімчистки у Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up