Тестували майже три тижні. На площі Гагаріна тричі корегували світлофори

Тестували майже три тижні. На площі Гагаріна тричі корегували світлофори
  • На початку жовтня на площі Гагаріна змінили схему руху. Для вдосконалення роботи циклограму світлофорів корегували тричі.

На перехресті вулиць Пирогова – Соборна – Хмельницьке шосе (площа Гагаріна) встановили світлофори, змінили дорожню розмітку, нанесли нові пішохідні переходи та розмістили дорожні знаки.

— Щоб вдосконалити роботу світлофорного об’єкту на площі Гагаріна, з моменту його запуску постійно проводився моніторинг ситуації на перехресті. Відповідно, через певний проміжок часу коригувалась циклограма світлофорів. За три тижні такі зміни відбувались тричі. Ми збільшували тривалість зеленого світла для автомобілів, що рухаються із Соборної, у два етапи оптимізували рух трамваїв, що рухаються із Хмельницького шосе, — каже архітектор Агенції просторового розвитку Максим Кравчук. — Наразі додаткові зміни не плануються і режим роботи світлофора можна вважати стабільним. Але ми будемо продовжувати моніторити ситуацію.

Нова організація руху, кажуть у міськраді, підвищує безпеку, створює пішохідні зв'язки з одним із символів міста «Аркою», а також дає можливість додатково озеленити площу.

Опитування

Як ставитесь до нової організації руху на Гагаріна?

 

Читайте також:

Як будуть прибирати тягнучки перед світлофорами на Гагаріна

«Затори будуть постійним явищем». Вінничани про нову схему руху на Гагаріна

Перший день роботи світлофорів на площі Гагаріна (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Вячеслав Винницкий
    там нужно этих тестувальників к столбам привязать пусть тестируют целыми днями то, что наворотили.
    Виталий Мазуренко reply Вячеслав Винницкий
    Вячеслав Винницкий лучше на колышки посадить что они поставили и потом делиниаторы в ноги вбить.
  • Денис Семерук
    19 сек для машин с хм.шоссе- как от сердца оторвали) проехать по соборной в районе делиниаторов вдоль трамвайных рельс паралельно с троллейбусом возможно 1 раз из 5, очень в притирку, зеркала ещё не пробовал скоадывать, правда)
  • Константин Карачун
    А обновить разметку выше перекрестка? А дать по шее водятлам автобусов, троллейбусов и маршруток за нарушение ПДД возле Пироговки? А изменить разметку на перекрестке с Блока для предотвращения ДТП и заторов? Ну прямо всё для людей!!!
  • Ols Kat
    Не знаю какой там приоритет они хотели трамваям предоставить, но трамваи стабильно стали проезжать пл. Гагарина на несколько минут дольше.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:12 «Всуху» перемогли морських піхотинців США! Шість золотих медалей виборов вінничанин в Америці photo_camera 21:01 Чому світло «вибиває» через хвилину після включення? Пояснення енергетиків photo_camera 20:12 Що подарувати на 8 Березня: ідеї подарунків, які ще можна встигнути замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 20:04 У Вінниці змінили ціни на прийом лікарів у діагностичному центрі: перелік тарифів Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 19:39 Залаштунки кропіткої роботи з тілами та ДНК: як вінницькі експерти ідентифікують загиблих play_circle_filled 19:02 Сказ наступає: десятки заражених тварин і сотні постраждалих людей на Вінниччині photo_camera 18:32 Після операції у ветклініці Моллі опинилася в реанімації. Власниця звинувачує лікаря у недбалості play_circle_filled photo_camera 18:04 Директор підприємства у Жмеринці підробив 30 актів і отримав з бюджету 1,7 мільйона 17:35 Піст із розумом: що їсти, кому варто бути обережним та як готувати смачно 17:22 Погода робить різкий розворот: коли у Вінниці потеплішає до +15 17:04 Трагедія на підприємстві під Тульчином — під колесами фури загинула жінка 16:04 Ще дев’ять захисників із Вінниччини повернулися додому з полону play_circle_filled photo_camera 15:10 На Харківщині загинув лейтенант із Тульчина Олександр Мельник 14:12 Два роки пекла позаду: до Тульчина повертається захисник Назар Мороз photo_camera 14:05 Назад у минуле. Показуємо, як змінилася Вінниця за 230 років photo_camera 13:13 Майже 8 000 дронів за добу: росіяни влаштували один із наймасованіших ударів по фронту photo_camera 12:06 «Заплатіть — і отримаєте виплати»: ексвійськовий вимагав мільйон з родини загиблого play_circle_filled photo_camera 11:14 У Вінниці можуть ліквідувати унікальне гінекологічне відділення 10:40 Виплати сестрі за загиблого брата так і не нарахували: чим закінчилася історія, про яку ми писали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up