П'яний водій вбив двох хлопчиків-велосипедистів, а сам не постраждав. Загиблим 6 та 7 років

П'яний водій вбив двох хлопчиків-велосипедистів, а сам не постраждав. Загиблим 6 та 7 років
  • Поліція затримала учасника ДТП, у якій загинули двоє малих дітей.
  • Аварія сталася сьогодні, 30 березня, у селі Росоша.
  • Водій автомобіля Skoda наїхав на дітей, які рухались на велосипеді.
  • Йому 20 років, в організмі виявили 1.76 проміле алкоголю.   

— Сьогодні, 30 березня, у селі Росоша Липовецької територіальної громади водій автомобіля Skoda допустив наїзд на двох дітей, які рухались на велосипеді. 20-річний водій іномарки, в організмі якого виявили 1.76 проміле алкоголю, затриманий, — повідомили в поліцейському главку. 

Аварія сталась близько 13.00 години. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції та криміналісти.

За попередньою інформацією, 20-річний водій — житель Оратівської територіальної громади. Він наїхав на двох хлопчиків віком 6 та 7 років, які на велосипеді переїжджали проїжджу частину дороги. У результаті аварії водій іномарки з’їхав у кювет, де його автівка загорілась.

— Від отриманих тілесних ушкоджень малолітні діти загинули на місці пригоди, — сказали в поліції. — Нетверезий водій транспортного засобу не постраждав. 

Слідство розпочало кримінальне провадження за частиною четвертою статті 286-1 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб. Санкція цієї статті передбачає до 12-ти років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Якраз почався суд за стрілянину під «Аурою», або Чому водій BMW X-5 тікав від поліцейських

«Давай 3000 доларів за поганий ремонт!» Суд ув'язнив організатора злочину без права застави

Через постріл на дорозі відкрили провадження. Сторони конфлікту заявили один на одного

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (224)
  • Анна Попович
    Убивать таких водителей надо.Уроды
  • Алексей Болдурский
    Казнить
  • Николай Вербовский
    Жалко, что не сгорел в своём корыте.
  • Сергій Казмірчук
    Як завжди
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:03 Як тролейбус змінив Вінницю? Містян запрошують зазирнути в минуле 20:08 Кліщі взимку? На Вінниччині зафіксували перші випадки хвороби Лайма у 2026 році 19:21 Був палац і цукроварня: яку історію приховують руїни садиби Ліпковських в Красносілці photo_camera 18:48 Чи залишать пенсіонерів без безкоштовного проїзду? Пояснення реформи Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 18:03 До Вінниці евакуювала людей з Донеччини та їхніх пухнастих друзів photo_camera 17:14 65 вінницьких комунальників відновлюють тепло у Києві play_circle_filled photo_camera 17:07 Як впоратися з надмірною тривогою: дієві техніки та поради психологів 16:03 Криза у бідонах: чому закупівельні ціни на молоко стрімко падають та як це зупинити 15:03 Головне — вчасно виявити! Перші симптоми дитячого раку та що ще варто знати батькам 14:02 Недопалок на балконі ледь не спалив висотку на Павла Корнелюка 13:13 Наші збили ворожий гелікоптер та знищили 42 артсистеми. Про російський наступ за минулу добу photo_camera 12:58 Спершу мінус, потім плюс: погодні «гойдалки» накриють Вінниччину 12:35 Зайва прописка — мінус субсидія: як «паперові» мешканці стають фінансовою пасткою 12:15 «У моєму житті є чоловік»: 46-річна Марина Боржемська врешті почувається щасливою photo_camera 11:07 Світлофори з «павербанками». Вінниця виділила кошти на безперебійники ще для 19-ти перехресть photo_camera 09:52 Лютнева сесія у Вінниці: хто отримає допомогу і на що підуть мільйони з бюджету 09:02 Вінниця сьогодні прощається з воїном-добровольцем Ігорем Петровським 08:24 Сьогодні вітаємо Макара та екскурсоводів. Історія, заборони та прикмети 21 лютого 07:48 Фантастичний камбек приніс вінницьким індорхокеїстам срібло Кубку «Трофі»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up