«Ти віддала усю себе Україні»: померла 38-річна снайперка Ольга Гранецька

«Ти віддала усю себе Україні»: померла 38-річна снайперка Ольга Гранецька
Прощання з Ольгою Гранецькою відбудеться у неділю у Вінниці
  • Ольга Гранецька боролася з онкохворобою щитовидної залози та ускладненнями. Але після кожної операції поверталася на фронт, бо хотіла перемоги. Її стан різко погіршився кілька тижнів тому.

Вчора, 14 травня, у київському шпиталі померла вінничанка Ольга Гранецька. Сумну звістку повідомила Юлія Щербань.

Вона на своїй сторінці у ФБ виклала допис зі словами співчуття:

«Ця клята війна...

Забирає від нас найкращих...

Сьогодні перестало битись сердечко світлої Людини...

Олічка... RIP...

Ти віддала усю себе Україні»

Волонтерка Юлія Щербань розповідає, що Ольга Гранецька боролася з онкохворобою щитовидної залози та ускладненнями. Але після кожної операції поверталася на фронт, бо хотіла перемоги. Її стан різко погіршився кілька тижнів тому.

— Температура шість днів трималася – 39, дівчата, які там були, її «виганяли»  на лікування. А вона казала: «У  мене ще недороблені справи». Хотіла, щоб все було так, як треба, —  каже Юлія Щербань.

Прощання зі снайперкою відбудеться у Вінниці в неділю, 16 травня, о 12.00.

Ольга Гранецька народилася 27 квітня 1983 року в селі Юрівка на Козятинщині. 2007-го року підписала контракт в Козятинському військоматі.

Була радіотелеграфісткою в 101 окремому полку зв'язку (з 2012 року, в/ч А1660).

У 2016 році її перевели до 93 ОМБр «Холодний Яр». Воювала в артрозвідці. Із  2017 року Ольгу Гранецьку перевели до 131 окремого розвідувального батальйону. Виконувала бойові завдання на посаді снайпера-розвідника.

В Ольги залишилися мати і дві сестри: Ірина Гранецька, з якою народилася в один день, і старша – відома письменниця Вікторія Гранецька-Стафійчук.

 

Читайте  також:

Перекриття дороги та перевірка документів. СБУ попереджує про навчання

Учаснику ООС потрібна операція за 100 тисяч гривень. Родина благає про допомогу

У горах травмувався 33—річний турист з Вінниці. Подивіться відео, як його рятували

 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 22 по 29 червня, які ви могли пропустити 20:22 Пікнік може обернутися штрафом або в'язницею: вінничанам нагадали важливі правила 20:17 У центрі Вінниці тестують «розумні» світлофори для трамваїв photo_camera 19:08 Церковний календар на липень 2026 року: коли та що відзначаємо Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 18:02 Нова лікарня та реаб-центр: Вінниця шукає гроші на масштабні проєкти 17:48 Медаль за врятовані життя: Зеленський особисто нагородив майбутню медикиню з Вінниці play_circle_filled 17:37 «Глибше. Сміливіше. Щиріше»! У Вінниці триває фестиваль еротичного кіно «Best Erotic Shorts» photo_camera 17:27 На підсумковому клубному чемпіонаті із Зендокай Карате-до змагалися навіть дошколярики! photo_camera 17:08 Підпалив сухостій — заплати до 21 тисячі: на Вінниччині нагадали про великі штрафи 16:16 Тест до Дня Конституції України: наскільки добре ви знаєте Основний Закон? 15:45 Купання у краватках під наглядом тюленя: вінничанка очолила полярне свято в Антарктиді photo_camera 15:03 Без газу майже на тиждень залишаться жителі шести вулиць у Вінниці 14:34 Понад 2,6 мільйона вінницька мерія витратить на піар у ЗМІ — дослідження photo_camera 14:05 «Я скучив»: житель Ямпільщини повернувся додому після чотирьох років у полоні рф photo_camera 14:04 Без права на помилку: розвідник «Червоної Калини» 146 днів тримав оборону в оточенні play_circle_filled 13:23 Коли на Вінниччині пройде дощ і градуси впадуть до +24° 13:08 Наземні роботи та тисячі безпілотників: яку техніку втратила армія рф за останню добу photo_camera 12:19 Як вирішити проблему з дефіцитом парковок у Вінниці? Ми запитали 11:22 На фестивалі польової кухні у Вінниці збирали гроші для 120-ї бригади тероборони photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up