Перекриття дороги та перевірка документів. СБУ попереджує про навчання

Перекриття дороги та перевірка документів. СБУ попереджує про навчання
  • У Вінниці СБУ проведе масштабні антитерористичні навчання. Заплановані дії відбудуться на Вишеньці.

Від завтра, 13 травня, по 15 травня Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області проведе планові антитерористичні навчання.

— Масштабні тренування відбудуться у м. Вінниця (вул. 600-річчя, 17), в умовах максимально наближених до реальних, — повідомляють у відомстві.

Служба безпеки України просить жителів та гостей міста із розумінням поставитися до можливих незручностей, утриматись від перебування у зазначеному районі та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

— Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів, — йдеться у повідомленні.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

— Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Вінницькій області (0432) 53-13-09, або телефонувати 102, — додають в СБУ.

 

Читайте  також:

Учаснику ООС потрібна операція за 100 тисяч гривень. Родина благає про допомогу

У горах травмувався 33-річний турист з Вінниці. Подивіться відео, як його рятували      

Субсидії по-новому та річний тариф на газ: що зміниться у травні

Відпочинок на травневі: куди полетіли українці та скільки це коштує

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (12)
  • Читач98
    Вата підгорає як завжди. Карма.
  • Торон Туй
    Чай вам не Бандюкович. Тонкий намек, рыпаться будет вредно для здоровья.
  • Олег Каськов
    От нехай вони діляться навпіл і "перевіряють" документи одні в других. А людям немає коли такими дурницями займатися,вони працюють і платять податки,за рахунок яких і утримуються ці "перевіряльники".
  • Олег Ставнійчук
    Навчання в сбу, а кошмарити при цьому все одно будуть простих людей. Найсссс.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:04 Сонячні електростанції для комунальників — у Вінниці готуються до можливих відключень світла 18:44 «Мунфіш 01, відповідай!»: зняли фільм про льотчика, який першим в Україні воював на F16 18:08 Перевірка АЗС на Вінниччині завершилася штрафом. Які порушення виявили інспектори 17:09 Діти полеглих Захисників з Вінниччини поїхали на оздоровлення до Хорватії Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 16:03 За $8000 обіцяв втечу через кордон. У Вінниці затримали організатора схеми 15:07 В Ободівці вантажівка насмерть збила жінку на мопеді. Ще дві аварії сталися в області 14:06 Дві квартири на 6,8 мільйона — ВАКС призначив розгляд справи голови райсуду Вінниччини 13:02 У Вінниці майже на дві доби відключать гарячу воду. Які будинки у списку 12:21 Скільки коштує земля у Вінниці? Зібрали найдешевші та найдорожчі пропозиції photo_camera 11:42 До Вінниці прибули нові швейцарські трамваї. Коли вони вийдуть на маршрути та чим особливі photo_camera 10:54 «Він повернеться, коли вилікує всіх поранених»: чотири роки не говорила донечці, що тато загинув 10:06 У Вінниці тривають ремонти мереж: де не буде води та світла 09:27 Через ДТП на об'їзній Вінниці утворився великий затор 09:08 До останнього були на передовій — Вінниця прощається з Ростиславом Паринцевим та Сергієм Томусяком 08:15 Сьогодні вітайте Романа та В'ячеслава. Історія, заборони й прикмети 10 серпня 21:01 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 3 по 10 серпня, які ви могли пропустити 20:11 До 31 серпня вінничанки можуть подати заявку на безкоштовне навчання водійок photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up