Терорист з Вінниччини "Абвер" 16 травня почне воювати з Україною

Терорист з Вінниччини "Абвер" 16 травня почне воювати з Україною
Терористи хочуть почати "силову операцію" проти країнських силовиків, якщо ті не покинуть Донбас.

Про це повідомив Сергій Здрилюк ("Абвер"), заступник ватажка терористів Ігоря Гиркина - повідомляє unian.net. Здрилюк сказав, що якщо українські силовики не відженуть бронетехніку, не приберуть блокпости, все буде знищено і спалено. Диверсійні  групи вже стоять напоготові.

- У мене вистачить сил і засобів, командувач мене сьогодні підтримав, - додав він. - Двадцять чотири години даю на виведення всіх військ, всіх сил.

Читайте також:
Вінничанин Сергій Здрилюк заявив про "зачистку" України від фашистів і ультиматум Ахметову

У Донецьку переворот. Тепер сепаратистами керує Сергій Здрилюк з Вінницької області

"Права рука" головного терориста у Слов'янську Сергій Здрилюк - родом з Оратова

Вінничанин-сепаратист Здрилюк показав обличчя і розповів що робить на Донбасі

"20 хвилин" розшукала рідню Абвера - “зрадника” і “терориста”


 

 

 

Коментарі (10)
  • Anonymous
  • Anonymous
    Бла-бла-бла - це все,що ти можеш,євротроль і коханчик кончіти
  • Anonymous
  • Anonymous
    Угу... увидят. Только мобильные, хорошо вооруженные бандиты намного эффективнее чем наши эрзац - вояки с нацгвардии. И если они начнут настоящую партизанскую войну с использованием мин и всего прочего - то армия умоется кровавой юшкой. Показательно была уничтожена колона под краматорском - когда БТР в голове колоны подожгли. в конце подожгли и начали поливать свинцом.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:15 Коли вдома темно й холодно: де у Вінниці можна спокійно попрацювати 14:37 На Вінниччині чоловік знайшов унікальні римські артефакти, але продати не встиг. Йому вже вручили підозру play_circle_filled 14:09 «Інвалідність» за $8 000: у Гайсині затримали ділка, який продавав вплив на медиків і ТЦК 13:20 З Сєвєродонецька до нового життя: історія 11-річної Мілани (соціальна реклама) Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 13:07 На Центральній площі Іллінців комунальники зробили гірку для малечі photo_camera 12:08 Вибори ректора Вінницького педуніверситету хочуть зірвати? Хто наразі претендує на посаду 11:18 На Київській горіла вантажівка, а в області — приватні будинки 10:55 День святого Валентина у Вінниці: куди піти та що відвідати (партнерський проєкт) 10:23 Гори для своїх: у люксових апартаментах Буковеля оселилися родичі вінницького прокурора та ексчлена ВЛК 10:04 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Перелік адрес 09:42 Боронив Україну з 2014-го: громада прощається з Олегом Некрасовим «Лєшим» 09:04 У центрі Вінниці 17-річний хлопець намагався «відбити» чоловіка від ТЦК та вдарив поліцейського play_circle_filled 08:07 Сьогодні відзначають День працівників РАЦСу. Історія свята, заборони та прикмети 11 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 Що купують українці на День святого Валентина і чому відходять шаблони 20:02 Вінницькі лікарі провели рідкісну операцію та замінили уражений пухлиною орган photo_camera 19:11 Дім на Замості пішов від «ЖЕО», а потім отримав борг на 50 тисяч. Мешканці обурені 18:20 Дмитро Щербина рятував побратимів дронами, а тепер дружина продовжує його справу. Підтримайте петицію 17:27 «Вчилися в одному класі, а він виріс і пішов по трупах» — земляки про генерала ГРУ Алексєєва play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up