Вінничанин Сергій Здрилюк заявив про "зачистку" України від фашистів і ультиматум Ахметову

Вінничанин Сергій Здрилюк заявив про "зачистку" України від фашистів і ультиматум Ахметову
Замісник командувача «Донецької народної республіки» Сергій Здрилюк повідомив, що вони починають "зачистку" Україну від фашистських загарбників та поставить ультиматум Ахметову

За словами Здрилюка, командуючий силами «Донецької народної республіки» Ігор Стрєлков, взяв на себе обов’язки командування в боротьбі з фашизмом не лише в Україні, але й за її межами. Здрилюк каже, що особисто зобов’язується «кошматити» блокпости український військ доки вони не відбудуть до місця дислокації. Про це повідомляє «Укрінформ».

Також Здрилюк повідомив, що нікуди не їхав з України і в понеділок збирається висунути ультиматум Ренату Ахметову. 

- Якщо він не прийме сторону народу України то буде оголошений ворогом, - каже він.

Читайте також:
У Донецьку переворот. Тепер сепаратистами керує Сергій Здрилюк з Вінницької області

Коментарі (17)
  • Anonymous
    Ахметов теряет бразды правления над толпой орков. Опричиники смелеют и начинают лаять на своего мецената - то губарев в интервью росссми засветит его как "спонсора сепаратистов", то здрылюк страх потерял. На Украине после таких заявлений в адрес ахметова он уже не жилец, одна надежда свалить в россиянию и полностью новой историей. Вопрос в том, нужен ли он там? "Мавр сделал свое дело - мавра можно удалить".
  • Anonymous
    ДНР дала киевским властям 24 часа на вывод войск из Донецкой области Сегодня, 03:03 | Категория: События, Новость дня | Просмотров: 2257 В случае если с территории самопровозглашенной республики киевские власти не уберут военную технику, она будет уничтожена.
  • Anonymous
    - Если в течение нескольких часов из Донецка не будет убрана военная техника и личный состав армии, я за свои действия не ручаюсь, - заявил заместитель главнокомандующего армии ДНР Сергей Стрелюк. - И мне уже не важно будет, кто против нас - молодые пацаны по 19 лет или пожилые профессионалы. Он также обратился к матерям солдат срочников, которые сейчас служат в украинской армии, с просьбой уговорить своих детей покинуть территорию военных частей, иначе они будут убиты. По словам Стрелюка, переговоры ни с кем вестись не будут, исключение составят только представители народной власти нескольких крупных городов.
  • Anonymous
    Ультиматуми Ахметову ставити буде? Та у цього колорада проблеми з головою. Якщо Ахметов розсердиться, то завтра ці здрищуки будуть смердіти в сусідній лісопосадці.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 6 по 12 квітня, які ви могли пропустити 20:38 «Нива» в гостях подужала лідера групи «Куликів-Білку» 20:02 Вінниччину з понеділка накриють сильні заморозки. Синоптики розповіли коли чекати на потепління 19:12 «Кабанячий променад»: прикордонники зняли велику родину диких кабанів на Вінниччині play_circle_filled Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 18:03 У Вінниці готують квіти та вуличні кашпо для весняного озеленення міста 17:05 Маленький герой з великим серцем: 11-річний вінничанин Роман Олексів пробіжить Бостонський марафон 16:34 Маєток, який пережив не одне століття: що залишилося від резиденції Бжозовських у Соколівці photo_camera 16:12 Комплекс мозаїк Вінницького політеху отримав статус пам’яток культурної спадщини photo_camera 15:07 Від глядача до суворого критика: як 17-річний козятинчанин потрапив на «МастерШеф» 14:33 Нардепи витратили 100 мільйонів на авто у 2025 році: серед них є двоє з Вінниччини play_circle_filled 14:12 У міськраді опрацювали понад 26 тисяч звернень громадян. Що найбільше цікавило вінничан 13:04 Яскраві весняні локації з’явились у Подільському зоопарку. Графік роботи та пільги для відвідувачів photo_camera 12:32 Понад 817 тисяч українців працюють у ФОПів: яка ситуація на Вінниччині 12:23 Юні волейболісти Вінниці здобули путівку на «колосівський» чемпіонат України 11:58 Полює на «лис» і «слонів». Вінничанка стала чемпіонкою України із шахів і радіопеленгації 11:23 На берегах малої річки Скельної вінничани зібрали гору шин та пів сотні мішків сміття photo_camera 10:31 Як ви оцінюєте стан кладовищ у Вінниці перед проводами? Ми запитали 10:14 Оренда комунального майна поповнила бюджет Вінниці на 38 мільйонів 09:04 У Луцьку група підлітків вчинила бійку з ТЦК, намагаючись «відбити» вінничанина. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up