Підпал чи самозагоряння: коли стане відома причина пожежі в Центральному парку?

Підпал чи самозагоряння: коли стане відома причина пожежі в Центральному парку?
Після пожежі в парку тривають роботи з відновлення атракціонів
  • Майже тиждень тому у Центральному парку сталась пожежа — згоріли дитячі атракціони.
  • Експерти з обласної служби порятунку відібрали зразки для експертизи.
  • Коли будуть відомі причини загоряння і що про пожежу розповідає адміністраторка на цих атракціонах — читайте далі у матеріалі. 

Ввечері минулої середи, 2 червня, нагадаємо, сталася пожежа в Центральному міському парку. Про займання рятувальників повідомили о 21.19, а о 21.34 пожежу ліквідували.

Коли на місце події прибули працівники ДСНС, горіли дві розважальні ятки на відкритій території парку на площі близько 70 квадратних метрів.

— Внаслідок займання знищено дитячі ігрові автомати, надувний атракціон та іграшки,  а також частково пошкоджено тент сусідньої розважальної ятки, — зазначили тоді у пресслужбі ДСНС. — На момент пожежі дані розважальні локації були зачинені для відвідувачів.

Згодом стало відомо, який саме атракціон постраждав під час пожежі. Ним виявився досить популярний «Лабіринт».

Про події того вечора розповіла вінничанка Ольга, яка працює адміністраторкою на згаданих атракціонах.

— У той день атракціони не працювали, але о 21.30 пролунав дзвінок від охоронця з інформацією про пожежу, — пригадує вона. — Також від постійних відвідувачів, друзів, знайомих надходили дзвінки та повідомлення про те, що горить парк. 

За її словами, вони відразу приїхали на місце, та на той момент пожежники вже подолали вогонь.

— Відбулось загоряння будиночку наших сусідів, через деякий час вогонь перекинувся на наші атракціони, — розповідає далі Ольга. — Пожежники вчасно встигли загасити наш будиночок, який стояв поруч, тому вогонь зачепив там лише штори. 

Разом із цим, наша співрозмовниця щиро дякує адміністрації парку за допомогу.

— Адміністрація всіляко сприяє швидкому ремонту. Нам надали робітників, які працюють із самого ранку, щоб ми могли якнайшвидше відкритися і радувати наших відвідувачів, — каже вона. — Відновлення — задача не з легких, це довгий процес, але у нас злагоджена командна робота!

І справді, зараз територія, де вирував вогонь, огороджена, а робітники намагаються повернути локації привабливий вигляд. 

Що стосується адміністраторів на інших атракціонах, вони не поспішають ділитись думками про ситуацію. Одна пані, яка попросила не вказувати її ім’я і відмовилась від фото, зізналась, що пожежа її справді неприємно вразила. 

— Робиться щось страшне. Головне, що ввечері там не було дітей, що ніхто не постраждав, — каже вона. — І добре, що вчасно все загасили, бо могло б і на дерева перекинутись, і більше атракціонів зачепити.

Жінка додає, що їй шкода власників, бо розуміє, яке це для них лихо й фінансові збитки.

— Ми, може, у якісь мірі й конкуренти між собою, але людяність ніхто не відміняв. Тим більше цей атракціон працює вже далеко не перший рік, — зауважує вінничанка. — Мені самій цікаво, що стало причиною. Не хочеться навіть думати, що хтось міг навмисно, з якимось злим умислом таке зробити.

Причину раптової пожежі активно обговорювали й містяни у соціальних мережах. Дехто припускав, що це може бути підпал. 

Прохання відгукнутися свідків події, опублікувала й Ольга на своїй сторінці в Instagram. 

Щобільше, вона сказала, що вже переглянули камери відеоспостереження з усіх атракціонів.

— Нам не одноразово вже робили шкоду на атракціонах, але не в таких масштабах і раніше це були діти 10-15 років, — зізнається адміністраторка. — Ми просимо батьків звернути увагу на ігри ваших дітей поза межами дому. Ось до яких наслідків можуть призвести такі забавки…

Що говорять експерти?

У пресцентрі головного управління ДСНС України у Вінницькій області нам повідомили, що відразу на пожежі 2 червня експерти відібрали зразки на опрацювання. Свій висновок вони мають повідомити впродовж 10 робочих днів, тобто до середини наступного тижня.

Також журналісти «20 хвилин» звернулися за коментарем до поліції. Заступниця начальника відділу комунікації обласної поліції Ірина Добровольська зазначила, що подію внесли до єдиного журналу обліку заяв та повідомлень громадян.

— Зараз чекають результати експертизи, яка має встановити, підпал це був чи самозагоряння, — додала вона. — А вже після експертизи, якщо будуть ознаки кримінального підпалу, відкриють провадження.

Слідкуйте за стрічкою новин на 20minut.ua, щоб дізнатись, яких висновків дійдуть експерти обласної служби порятунку.

У матеріалі використані скріншоти з Instagram-сторінки Ольги та online_vinn

 

Читайте також:

Пожежа у центральному парку. Зайнявся дитячий атракціон

Залишки від офісів після пожежі на Бевза (ФОТО ДНЯ)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Nikolay Polyarush
    На  мін.пенсію онуків в парк не поведеш.Ціни захмарні.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:01 180 гектарів ріллі на Жмеринщині вилучили у недобросовісного орендаря 18:25 Виключення з військового обліку по граничному віку 40 років: міф чи реальність? Пояснює адвокат 18:05 Лобове зіткнення біля Могилівки: 30-річного водія забрали до лікарні photo_camera 17:43 Перевірка здоров’я після 40: вінничани ще вагаються, а програма вже набирає обертів Від читача 19:44 Житомирська політехніка — простір освіти, що формує успішне майбутнє 17:08 210 безпілотників для вінницької ТрО: 120-та бригада отримала чергову партію техніки photo_camera 16:45 Смертельна ДТП поблизу Вендичан: один водій загинув, інший — у лікарні 16:30 Світло — не за графіком. На Вінниччині почали застосовувати екстрені відключення 16:25 «Відстоювали своїх від ТЦК навіть у силовий спосіб»: викрили незвичну схему ухиляння від мобілізації 16:05 «Очі» для піхоти: п'ять бойових підрозділів отримали дрони з тепловізорами photo_camera 15:03 З Вінниччини до Карпат без пересадок. Укрзалізниця запускає поїзд через Жмеринку та Вапнярку 14:14 Альтернатива придбанню: скільки коштує оренда генератора у Вінниці 14:12 Від ферми до вантажівки: рятувальники приборкали 15 пожеж за 24 години photo_camera 13:40 За понад 3 мільйони гривень купують безперебійники для світлофорів. Де їх поставлять? 13:13 Понад 400 комунальників та 50 машин вийшли на «сніговий бій» 12:37 Протест переріс у розправу: у Могилів-Подільському учасники акції побили керівника РЕСу play_circle_filled 12:14 Тривожна валіза, повний бак і заряджені павербанки. МВС дало сигнал українцям 11:26 «Дністровські хвилі» за майже п’ять мільйонів: чому перекосилась нова плитка в центрі і чи будуть виправляти 10:49 Вінниця готується до найскладнішого сценарію: що вже вирішили у міській раді 10:34 Блекаут може статися раптово. Як Вінниця виживатиме під час аварійних вимкнень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up