Пожежа у центральному парку. Зайнявся дитячий атракціон

Пожежа у центральному парку. Зайнявся дитячий атракціон
  • З різних куточків міста видніється великий чорний стовп диму. Стало відомо, що горить — атракціон.

Пожежа сталася близько 21 години сьогодні, 2 червня.

До редакції надіслали відео та фото чорного диму та частково полум'я. Наступне відео знімали з висотки на перехресті Магістратської і Театральної:

Ми з'ясували, що горить атракціон у центральному парку. Атракціон дитячий, але який саме — поки невідомо. Людей з місця події виганяють, попереджають про газові балони.

На місці події ще не видно рятувальників. Але люди кажуть, що уже дзвонили на 101. 

ОНОВЛЕНО

Близько 21.50 займання загасили вогнеборці. На місці події ще працюють фахівці ДСНС.

— Сьогодні у Вінниці у парку була пожежа, згорів популярний атракціон «Лабіринт» і автомати. Сумні, але символічні цифри: рівно 10 років тому зовсім поруч тут згорів тир. За досі невідомих обставин — у червні 2011 року. Ми з дочкою поверталися з тренування. Коли були біля «Арки», побачили густий чорний дим. Найперше, за що переживали — щоб пожежа не була у парківському зоодворику і не згоріли тварини, — розповідає 49-річний вінничанин Євгеній. — Слава Богу, з тваринами все добре. Вогонь до них не дійшов. Пожежники досить швидко загасили полум’я. Але, чесно кажучи, неприємно вразила реакція багатьох вінничан. Перехожі, бачачи, як горять атракціони, посміхалися, все знімали на мобільні, а деякі навіть пританцьовували. Дивна реакція на біду.

На пожежі був активіст та журналіст Віталій Павловський. Він зняв прямий ефір:

— Внаслідок займання знищено дитячі ігрові автомати, надувний атракціон та іграшки,  а також частково пошкоджено  тент сусідньої розважальної ятки, — зазначають у пресслужбі ДСНС. — На момент пожежі дані розважальні локації були зачинені для відвідувачів.

Деталі у матеріалі: Пожежа у центральному парку. Рятувальники розказали, де та що саме згоріло

 

Читайте також:

У Вінниці рахували людей на велосипедах. Що перевіряли і які результати отримали?

На спеку поки не варто чекати. Синоптики дали прогноз на початок червня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (67)
  • Читач02
    За ті ціни що вони пропонують ті атракціони всі треба спалити
  • Микита Тарадайкін
    Краще АЗС палили підари
  • Олена Сятковська
    Жахливі атракціони і жахливі невиправдані ціни
  • Лідія Нижник
    Була у Маріуполі сучасні і красиві атракціони по 30 -40 грн а у нас старі і дорогі ,їм по 50-60 років ,страшно дітей на такі пускати
    AK reply Лідія Нижник
    Це якась буда з новими загорілась.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:12 У Ладижині створюють перший гігантський мурал, присвячений українській жінці play_circle_filled 17:58 Ні моделі, ні власника, але за 80 тисяч. Що за «секретний» телефон купила Вінницька міська рада? 17:07 Переодягнули у військових і везли до кордону за $2600: на Вінниччині зірвали схему втечі до Молдови 16:04 Педагоги з Вінниччини здобули призові місця та увійшли до топ-10 конкурсу «Учитель року – 2026» Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 15:16 На кордоні з Вінниччиною викрили «багатодітного батька», що намагався виїхати з фальшивими документами 14:03 На Замості на два тижні перекривають вулицю через аварійний ремонт тепломережі 13:30 Бізнес, який підтримує діями: ТОВ «Гранулка» допомагає родинам, що втратили дім через війну (соціальна реклама) 12:56 На Пирогова чоловік погрожував підірвати гранату в будинку. Його затримали 12:19 Пасажирів стало менше, трамваїв більше: що відбувається з транспортом Вінниці 11:57 БЕБ викрило масштабну схему дроблення бізнесу на секонд-хенді через 530 ФОПів 10:56 Забрав життя двох людей, ще двоє отримали травми в Хмельницькому: суд узяв під варту вінничанина play_circle_filled 10:09 Відео про «жахливі умови» утримання військовозобов'язаних у Вінницькому обласному ТЦК назвали фейковим play_circle_filled photo_camera 10:00 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 09:35 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла: перелік вулиць 09:20 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 09:04 Після АТО знову повернувся на фронт — Вінниця прощається із захисником Володимиром Білоусовим 08:09 У цей день вітайте Івана, Марію та Соломію. Історія, заборони та прикмети 19 травня 21:00 До 20 тисяч компенсують ветеранам та родинам полеглих за оздоровлення у санаторіях. Як отримати? 20:20 10 смаків Вінниці: що скуштувати та купити у місті photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up