Санчата, тарілки, ковзани: як вінницькі діти та їхні батьки відпочивають на снігових гірках (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Санчата, тарілки, ковзани: як вінницькі діти та їхні батьки відпочивають на снігових гірках (ФОТОРЕПОРТАЖ)
  • На вулиці вже кілька днів засніжено та морозно. Маленькі вінничани не втрачають можливості, і вже організували в місті місця для катання на санках, спеціальних пластикових тарілках, картонках, пакетах чи навіть просто на спині.
  • Сфотографували для вас і дорослих, і малих вінничан у різних локаціях міста. 

Ми відвідали найпопулярніші місця, де катаються на санках вінничани. Спершу поїхали на вулицю Чорновола, де неподалік Бригантини, облаштували з десяток гірок різної висоти на одному пагорбі. Ми зустріли там десятки дітей різного віку, вони каталися на санчатах, спеціальних пластикових тарілках та просто на спині. Чимало дітей прийшли на гірку з батьками, деякі з останніх каталися разом з дітьми, а дехто лише спостерігав за безпекою дітей.

«Йдемо на «чорну» гірку, там найкраще спускатися, і розігнатися можна», — чуємо, як говорять між собою у компанії хлопців. Як виявилося, діти ознаменували гірки за умовним рівнем екстремальності. На найвищій та найбільш крутішій гірці стояв хлопець, який всіх розкручував перед спуском, щоб катання було ще цікавішим.

Внизу гірки діти вдаряються у матрас, який закріпили до бетонного паркану, яким огороджена територія навколо гірок. 

Далі ми поїхали на Вишенське озеро, де теж збирається чимало вінничан, які хочуть покататися з гірок. Там ми зустріли й старших вінничан, які каталися на лижах, і чимало малечі, яка спускалася на санчатах з пологої гірки. На самому ж озері теж влаштували зимові розваги — діти ковзали по льоду, а компанія хлопців навіть грала у хокей. 

Ще одне популярне місце, де катаються на санчатах — Центральний парк. Неподалік «Міні-Вінниці» є досить стрімка гірка, де збирається найбільше вінничан. Там впродовж кількох останніх днів, як тільки випав сніг, катаються маленькі вінничани разом з батьками до пізнього вечора. Навіть, коли на вулиці вже стемніло, там можна побачити десятки дітей. 

Читайте також:

«Водичка хороша й тепла»: як у Вінниці святкують Водохреща (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Куди і за скільки вінничани можуть поїхати, щоб покататися на лижах, сноубордах чи тюбах 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:42 На Барському шосе водій Volkswagen збив дівчину на «зебрі» photo_camera 10:05 Блекаут в Одесі та ракети над Вінниччиною: наслідки нічного масованого обстрілу росіян play_circle_filled photo_camera 09:08 Він захищав землю, яку все життя обробляв: Вінниця прощається із 45-річним Героєм 08:28 Сьогодні вітаємо Євгена та Ореста. Історія, заборони та прикмети 13 грудня Від читача 19:07 KibOrg отримали доступ до серверів «АСКОН» — розробника ПЗ для російських ракет і танків 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Може бути гучно. Вінничан попереджають про роботи на кар'єрі play_circle_filled 20:04 Вісім мільярдів на рік: на що Вінниця витрачатиме гроші у 2026-му 19:20 «Я чув, що їх викрала міліція»: колишній голова Гайсина розповів, як зникли скульптури сфінксів 19:02 Вінниця стала першою в Україні, де запустили курси для монтажниць сонячних електростанцій 18:48 Батьки учнів ліцею №12 вийшли на акцію через напади 15-річного хлопця, який ріже коси. Що відомо? play_circle_filled photo_camera 18:20 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт) 18:15 У Південному Бузі — 20 тонн мазуту. Ладижин бореться з наслідками ворожої атаки photo_camera 17:17 Перший низькопідлоговий Tram-2000 — готовий. Наступного року зберуть ще чотири таких вагони 16:05 Від антициклону до «ковзанки»: як за два дні зміниться погода у Вінниці play_circle_filled 15:25 Загинув від скиду ворожого дрона. Вінниця провела у вічність полеглого воїна Сергія Ростківського play_circle_filled photo_camera 14:56 24-річний вінничанин залишився без мотоцикла через п’яну їзду в комендантську годину photo_camera 14:34 Ціни — космос! У Вінниці нове житло коштує від $1000 доларів за «квадрат» 14:17 Екологічні наслідки ворожої атаки. У Ладижині очищують річку від нафтопродуктів photo_camera 13:48 Вірус папіломи людини та вакцинація: що потрібно знати батькам — пояснює лікарка-педіатр
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up