Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (761)

Закінчення школи та вступна кампанія буде зовсім не такою, як очікувалося. Однак освітяни швидко адаптувалися до нової реальності, і замість ЗНО запровадили мультипредметне тестування.  Розповідаємо, як і коли цей тест буде проходити? Чи зможуть його здати діти, які виїхали закордон? А також ми дізналися, як до мультипредметного тесту готуються вінницькі школярі. 

 У Вінниці є криниці, де можна набрати воду. Нещодавно деякі з них очищали та брали забір проб води. Розповідаємо, де знаходяться ті, якими не можна користуватися, щоб уберегти себе від захворювань, пов’язаних із вживанням недоброякісної питної води.

За майже три місяці великої війни волонтери Тетяна Власюк та Олександр Царевський не мали жодного повноцінного вихідного. Завдяки цьому, а також багатьом іншим факторам, на фронт доставили 25 автівок, сотні військових отримали форму та захист, тисячі — ліки та їжу. Розповідаємо про вінничан в тилу, які рятують життя українців на фронті. 

Нам важливо пам'ятати та знати свою історію, тому ми зібрали для вас добірку фільмів, дивлячись які, ви зможете знайти щось нове для себе у закутках нашої історії.

Ми — непереможна нація! Навіть під час війни українці підіймають бойовий дух за допомогою гумору. Склали добірку свіжих приколів про війну, міць ЗСУ, русню, Євробачення, ленд-ліз. 

На Південному Бузі працює декілька катамаранів. Дізналися, за скільки на них можна покататися, і що буде із заплаченими коштами, якщо під час прогулянки вас «застала» повітряна тривога?

Kalush Orchestra переміг Євробачення! Гурт приніс третю в історії перемогу України в цьому конкурсі.  Виконавці просто зі сцени після виступу закликали негайно врятувати «Азовсталь».

«ЗСУ — наші мужні котики», — листівки з таким текстом та символічним малюнком можна підписати для військових у трьох точках нашого міста.  Згодом вінничанка, яка організувала цю акцію, потурбується, щоб кожна листівка знайшла свого адресата. Як долучитися?

Вінничанин Олександр Божок загинув в шпиталі від осколкових поранень. Його поранили в Луганській області 26 квітня, а наступного дня він загинув.  Мати Героя, Тетяна, ще кілька днів тому публікувала дописи про пошук сина.  Сьогодні, 9 травня, Олександра поховали у селі Зарванці.

Доступність нашого міста для маломобільних груп населення досліджували впродовж дев'яти місяців.  За цей час перевірили понад 10 кілометрів тротуарів у різних районах Вінниці, 213 громадських закладів та 187 під’їздів. Розповідаємо, про результати цього дослідження.

keyboard_arrow_up