Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (219)

У Вінниці на території санаторію Коцюбинського, або ж SUN-території, відбудеться англомовна зустріч в межах «Urban weekend». На заході ви зможете поговорити про свій район чи місто в цілому, побувати на екскурсії та поспівати пісні біля вогнища. 

На сайті місцевих звернень з’явилось прохання вінничан облаштувати велодоріжку до Сабарова.  Наразі звернення набрало 60 підписів з необхідних 350. 

Жертвою нападу злочинця може стати кожен в будь-який момент, тому ми зібрали для вас поради, як поводитись у небезпечних ситуаціях.  Для цього поговорили з інструкторкою мистецтва самооборони про те, як не стати жертвою неприємної ситуації та як діяти, якщо вже потрапили у неї.   

Підтримувати порядок у суді, оберігати суддів та інших учасників судового процесу і охороняти приміщення, — все це будуть вивчати студенти навчального центру Служби судової охорони.  Цей навчальний центр — єдиний в Україні, і відкрили його у нашому місті.  Показуємо, як проходило відкриття, та пояснимо, у чому важливість роботи закладу.

Нещодавно у лауреатки численних літературних премій, вінницької письменниці Наталки Доляк вийшла нова книга «На сьомому небі». Вона розповідає про загадкові вбивства на вінницькому телеканалі.  Поговорили з письменницею про початок її творчості, складнощі роботи автора, мотивацію та, звісно, нову книгу. 

У нашому місті почне функціонувати перший навчальний центр Служби судової охорони.  Дізнались, що це за заклад та коли його офіційно відкриють у Вінниці?

Дізнавались, як і де вінничани ховають своїх домашніх улюбленців. Чи є у нашому місті кладовища для тварин та наскільки вони легальні?

Біля підніжжя Замкової гори планують збудувати торгівельно-сервісний комплекс. Вінничани занепокоєні тим, що цим будівництвом можуть зруйнувати культурну пам'ятку.  Центр історії Вінниці ж нагадує, що кілька років тому фахівці розробили концепцію, яка має перетворити Замкову гору на туристичний об'єкт. Як вона виглядає?

Після майже шестимісячної перерви через пандемію вінницька обласна філармонія відновлює свою роботу.  На вересень та жовтень вже запланований ряд концертів, які вінничани зможуть відвідати, але дотримуючись певних обмежень.  Поговорили з художньою керівницею філармонії про їхні концертні плани та особливості роботи під час карантину.

Євген Станіславенко — вінницький студент, який вже понад двадцять разів перемагав на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та веб-дизайну.  Нещодавно хлопець здобув Гран-прі на Європейському конкурсі культури та мистецтва в Лондоні-2020.  Поговорили з Євгеном про його захоплення, перспективи розвитку комп’ютерної графіки у Вінниці та мотивацію.     

keyboard_arrow_up