Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (60)

Поки в Україні ще розробляють єдиний державний протокол для лікування хворих на коронавірус. Перший такий вже затвердили у Вінниці, сьогодні, 30 березня. 

У Міністерстві освіти і науки України розробили сценарії розвитку подій через загальнонаціональний карантин.  Коли відбудеться ЗНО і як проходитиме вступ? А також коли закінчиться навчальний рік і як наздоганятимуть програму, яку учні опрацьовують дистанційно? 

Через пандемію коронавірусу на вулицях щодня ми бачимо все більше людей в захисних масках. Хтось — у звичайних одноразових, хтось — у марлевих, а декому пощастило придбати респіратори.  Але чи справді вони допомагають уникнути зараження? Як їх правильно носити і чи цього достатньо, щоб не заразитись вірусом? 

Життя у чотирьох стінах на час карантину для когось стало можливістю проводити більше часу з родиною, а для когось — складним випробуванням.  Як адаптуватись до соціальної ізоляції та пережити карантин без наслідків для сім‘ї?   

Через пандемію коронавірусу виходити на вулицю, а також приходити у лікарню або викликати швидку допомогу можна у разі крайньої необхідності.  Проте українські лікарі, психологи, викладачі та юристи готові безкоштовно консультувати людей через соцмережі. 

У Вінниці перший підтверджений випадок коронавірусу. За нашими джерелами, жінка, яка захворіла, працює у пологовому. Ми побували на місці й дізнались, що відбувається у медзакладі. Виявилося, його не зачинили на карантин.

Заклади — припинили свою роботу, підприємства — скорочують працівників, а курс долара — продовжує зростати.  Як поводитись з грішми у такій ситуації та не панікувати, а почати розумно витрачати?   

Освітній сервіс Prometheus та медична платформа INgenius запустила безкоштовний онлайн-курс, який пояснює простою мовою про нову коронавірусну інфекцію COVID-19.  

На час карантину ніхто не скасовував взаємодопомогу та турботу про оточуючих, нехай і на відстані. Тому ми зібрали для вас добрі справи, що кожен може робити під час ізоляції через коронавірус. 

Через поширення коронавірусу чимало людей переходить на роботу вдома. Для когось — це бажана свобода від офісу, а для когось — складний досвід, адже навколо з’являється стільки відволікаючих факторів.  Ми зібрали поради, які допоможуть зберегти продуктивність та баланс, якщо ви працюєте дистанційно.

keyboard_arrow_up