Вишиванка для українців — це не просто одяг, її вважають генетичним кодом нації та духовною бронею.
У цьому році День вишиванки припав на 18 травня. З нагоди цього свята дізналися, чим особлива традиційна вишиванка на Поділлі.
Розповідаємо, якими саме вишиваними сорочками може похвалитися наш регіон, та пригадуємо пов'язані з вишиванками звичаї, котрих дотримувалися наші предки.
Наталія КОРПАН
У Центральному парку імені Леонтовича почали оновлювати скейтпарк. Дізналися, що саме там робитимуть та коли любителі скейтбордингу зможуть тестувати відремонтований майданчик?
У Вінниці вже дев'ять місяців функціонує пілотний проєкт «Різні можливості, рівні права» для дітей з особливими освітніми проблемами. Що це за проєкт та які його перспективи? Які є проблеми з інклюзивною освітою у Вінниці та що робити, аби покращувати її?
На вулиці Гоголя у Вінниці хочуть звести торгово-офісний центр з підземним паркінгом. Як він може виглядати? Та коли вінничани можуть висловити свої думки і пропозиції щодо ймовірної забудови?
У Вінниці на Сабарівському кладовищі вшанували дев’ятьох спецпризначенців, які рівно рік тому віддали свої життя, захищаючи Україну. Усі дев’ятеро загинули 22 травня минулого року у Запорізькій області. Рідні досі оговтуються від трагедії. Показуємо, як проходив мітинг-реквієм.
Скільки коштує оренда квартир у різних мікрорайонах нашого міста та яке житло пропонують за ці гроші? А також розповідаємо, чи змінилася ситуація з кількістю квартир під оренду та попитом на них?
Вишиванка для українців — це не просто одяг, її вважають генетичним кодом нації та духовною бронею. У цьому році День вишиванки припав на 18 травня. З нагоди цього свята дізналися, чим особлива традиційна вишиванка на Поділлі. Розповідаємо, якими саме вишиваними сорочками може похвалитися наш регіон, та пригадуємо пов'язані з вишиванками звичаї, котрих дотримувалися наші предки.
Триває 448 доба повномасштабної війни росії проти України. Якщо на початку бачили, як люди масово записувалися у військкомати, здавали кров та готувалися до оборони Вінниці, то за більш ніж рік великої війни, за нашими спостереженнями, масштаби допомоги значно знизилися. Як та чим допомагають вінничани нашим захисникам?
Вінниця — тилове місто, яке стало домівкою для тисяч переселенців. Станом на початок травня цього року у Вінницькій громаді перебувають на обліку майже 46 тисяч переселенців. Люди й нині продовжують приїжджати з гарячих точок, й у багатьох з них зруйноване чи частково пошкоджене житло. Для таких людей в Україні запустили державну програму допомоги у відновленні житла «єВідновлення». Розповідаємо детальніше, як отримати кошти?
Коли і з якою метою побудували вінницький Будинок офіцерів? Чи правда, що будівлю спалили німецькі війська і потім її відновлювали? А яке майбутнє може чекати на Будинок офіцерів? Склали для вас кросворд про цю будівлю. Спробуйте відгадати, які слова заховані за клітинками.
Ми — непереможна нація! Навіть під час війни українці підіймають бойовий дух за допомогою гумору. Склали добірку свіжих приколів про війну, міць ЗСУ, Євробачення, русню.