Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (1026)

Оприлюднили демонстраційні варіанти завдань національного мультипредметного тесту.  На їхній основі підготували для вас кросворд, і пропонуємо перевірити, наскільки ви добре знаєте історію України. 

Дитина починає проявляти відстороненість, апатію, не бажання спілкуватись або трапляються напади агресії відколи батько чи мати на фронті?  Психологиня пояснює, як реагувати на такі зміни та що з цим робити.

У Вінниці цьогоріч планується поставити крапку в питанні деколонізації Європейської площі. Що саме там ще мають зробити?

Ми — непереможна нація! Навіть під час війни українці підіймають бойовий дух за допомогою гумору. Склали добірку свіжих приколів про війну, міць ЗСУ, русню.

Фінансової підтримки для розвитку бізнесу під час великої війни з'явилося багато.  Є також кілька варіантів для підприємців, як залучити безповоротну фінансову допомогу.  Розповідаємо про п'ятірку грантових програм. Та пояснюємо що потрібно, аби отримати кошти на розвиток чи створення власної справи.

Пояснюємо, хто може претендувати на статус члена сім'ї загиблого та що потрібно зробити, аби його отримати.  Додаємо інформацію про програму підтримки для родин загиблих військовослужбовців, яка має функціонувати у Вінниці. 

15 березня відзначають Міжнародний День захисту прав споживачів. З нагоди цього Дня підготували для вас тест, в якому ви можете перевірити, наскільки ви обізнані у своїх правах. 

У селі Плисків в Погребищенській міській громаді відкриється новий центр соцобслуговування, що працюватиме на базі Плисківського психоневрологічного інтернату. Почне свою роботу він з 31 березня.

У Вінниці вже понад п'ять років існує Молодіжний банк Ініціатив. Щороку ця програма фінансує цікаві та корисні проєкти для розвитку Вінницької громади.  Хто переміг в конкурсі грантів від молодіжної програми цьогоріч? Які проєкти вже до кінця літа будуть зреалізовані? Та чим ще, окрім конкурсу грантів, займається Молодіжний банк Ініціатив? 

У муніципальному притулку для тварин зараз мешкає понад 70 собак. Будь-який з них може стати вашим улюбленцем. Розповідаємо про цих тварин й те, як їх можна забрати додому. 

keyboard_arrow_up