Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (546)

Оптом дешевше і всі перевірки пройдете — саме так шахраї заохочують людей купувати фальшиві сертифікати вакцинації. Вже й у вінницьких Facebook-групах з'являються такі дописи.  Перевірили, наскільки легко можна знайти сторінки, де продають підроблені сертифікати. Розповідаємо, які схеми є у шахраїв та яке покарання на них очікує. 

Секс — це частина нашого життя. Така ж, як і прийом їжі чи читання книги. І оскільки частина нашого життя, то про нього потрібно говорити. Це корисно для якості сексу, здорових стосунків, власного задоволення та правильного статевого виховання дітей. 

На майдані Незалежності кілька днів тому почали встановлювати невідому конструкцію. Що це скульптура і яка її функція?

Від сьогодні, 21 жовтня, в Україні діють нові правила поїздок з однієї області в іншу. Для того, аби доїхати, тепер треба мати сертифікат вакцинації або негативний тест на ковід.  Діють ці правила у потягах, автобусах та літаках. Навідалися на вінницький залізничний вокзал та Центральний автовокзал. Показуємо, як відбувається перевірка та питаємо, що про ці нововведення думають пасажири. 

Коли Марічка зайшла у нашу редакцію, одразу стало зрозуміло, чому діток з синдромом Дауна називають сонячними. У її розумінні «познайомитися» — це міцно обійнятися, а коли їй щось не подобається, то вона прямо про це говорить.  Люди, які мають синдром Дауна, оповиті стереотипами, а батьки іноді «ховають» своїх дітей у чотирьох стінах. Але історія сім'ї Маші — повна протилежність.  Що відчувають батьки, коли дізнаються про синдром малечі? Як діток сприймають у дитсадках, школах та просто на вулиці? Які міфи, що ви в них вірите, варто давно зруйнувати?  Поговорили з мамою дитини з синдромом Дауна про їхнє життя та те, як вони відстоюють гідні умови для таких же батьків самотужки.

Як відрізнити грип у дитини від коронавірусу? Є ліки, які категорично не рекомендовані при лікуванні цієї хвороби? Які помилки батьків можуть призвести до поганих наслідків? Допоміг нам розібратися з актуальними питаннями, які хвилюють батьків, вінницький педіатр. 

У найменш очікуваний момент ви можете потрапити у ситуацію, де перехожому терміново буде потрібна допомога.  Будь-то епілептичний приступ, раптова зупинка серця чи переохолодження тощо. У всіх цих ситуаціях до приїзду «швидкої» потрібно грамотно діяти, щоб врятувати людину.  Чи зможете ви надати першу допомогу собі чи іншим? Дізнайтеся за допомогою нашого тесту! 

Напередодні всесвітнього Дня перезапуску серця #RestartAHeartDay медики показали журналістам редакції 20minut.ua, як проводити серцево-легеневу реанімацію.  Коротко переказуємо головне, чого навчились. 

Час від часу ви, мабуть, потрапляєте на новини про замінування ТРЦ чи якоїсь зі шкіл. Читаєте інформацію, що це було псевдозамінування, і вже за кілька хвилин не згадуєте про цю ситуацію.  А тепер на хвилинку задумайтесь, яка небезпечна за цим стоїть робота саперів. Вінницький вибухотехнік відверто розповів нам про свою професію.

Дослідження показують, що ефективність вакцин з часом зменшується. А у світі все частіше говорять про третю, бустерну дозу вакцини. Деякі країни вже навіть вакцинують нею всіх охочих.  Що відомо наразі про бустерну вакцинацію? Чи обговорюють такий розвиток подій у Вінниці та яка офіційна позиція МОЗ з цього приводу? 

keyboard_arrow_up