Наталія КОРПАН

Наталія КОРПАН

097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (1075)

У Центральному парку імені Леонтовича почали оновлювати скейтпарк. Дізналися, що саме там робитимуть та коли любителі скейтбордингу зможуть тестувати відремонтований майданчик?

У Вінниці вже дев'ять місяців функціонує пілотний проєкт «Різні можливості, рівні права» для дітей з особливими освітніми проблемами. Що це за проєкт та які його перспективи?  Які є проблеми з інклюзивною освітою у Вінниці та що робити, аби покращувати її?

На вулиці Гоголя у Вінниці хочуть звести торгово-офісний центр з підземним паркінгом.  Як він може виглядати? Та коли вінничани можуть висловити свої думки і пропозиції щодо ймовірної забудови?

У Вінниці на Сабарівському кладовищі вшанували дев’ятьох спецпризначенців, які рівно рік тому віддали свої життя, захищаючи Україну. Усі дев’ятеро загинули 22 травня минулого року у Запорізькій області. Рідні досі оговтуються від трагедії.  Показуємо, як проходив мітинг-реквієм. 

Скільки коштує оренда квартир у різних мікрорайонах нашого міста та яке житло пропонують за ці гроші? А також розповідаємо, чи змінилася ситуація з кількістю квартир під оренду та попитом на них?

Вишиванка для українців — це не просто одяг, її вважають генетичним кодом нації та духовною бронею.  У цьому році День вишиванки припав на 18 травня. З нагоди цього свята дізналися, чим особлива традиційна вишиванка на Поділлі.  Розповідаємо, якими саме вишиваними сорочками може похвалитися наш регіон, та пригадуємо пов'язані з вишиванками звичаї, котрих дотримувалися наші предки.

Триває 448 доба повномасштабної війни росії проти України.  Якщо на початку бачили, як люди масово записувалися у військкомати, здавали кров та готувалися до оборони Вінниці, то за більш ніж рік великої війни, за нашими спостереженнями, масштаби допомоги значно знизилися. Як та чим допомагають вінничани нашим захисникам?

Вінниця — тилове місто, яке стало домівкою для тисяч переселенців. Станом на початок травня цього року у Вінницькій громаді перебувають на обліку майже 46 тисяч переселенців.  Люди й нині продовжують приїжджати з гарячих точок, й у багатьох з них зруйноване чи частково пошкоджене житло. Для таких людей в Україні запустили державну програму допомоги у відновленні житла «єВідновлення».  Розповідаємо детальніше, як отримати кошти?

Коли і з якою метою побудували вінницький Будинок офіцерів? Чи правда, що будівлю спалили німецькі війська і потім її відновлювали? А яке майбутнє може чекати на Будинок офіцерів? Склали для вас кросворд про цю будівлю. Спробуйте відгадати, які слова заховані за клітинками.

Ми — непереможна нація! Навіть під час війни українці підіймають бойовий дух за допомогою гумору. Склали добірку свіжих приколів про війну, міць ЗСУ, Євробачення, русню.

keyboard_arrow_up