Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (289)

Кабмін ухвалив проект постанови про одноразову натуральну допомогу при народженні дитини «пакунок малюка».

Тепла куртка, яка вже замала чи рукавиці, які вже не подобаються, — часом у наших повних шафах є речі, які нам не потрібні. Їм можна надати друге життя, тому не поспішайте виносити на смітник чи залишати сумувати вдома.  Зібрали місця, де у Вінниці можна віддати непотрібний одяг, допомагаючи при цьому іншим. 

У кожного підприємця є свій рецепт, як розпочати та розвивати успішний бізнес. У героїв нашої публікації надихаючі історії успіху. Хтось — відкрився у карантин і одразу завойовував серця вінничан незвичною ідеєю, дехто — з маленької справи, яку започаткували разом з другом, створив великий проект.  Поговорили з партнерами «Народного бренду» про їхній шлях до створення власної справи, роботу в карантин та довіру клієнтів.    

Враховуючи щоденне збільшення кількості захворілих на коронавірус, нам потрібно бути особливо уважними до власного здоров’я. Варто знати алгоритм дій, якщо захворієте на цю недугу. Ми запитали вінничан на вулицях міста, чи знають вони, що робити, якщо запідозрять в себе COVID-19? Якими будуть їхні перші дії? 

Нещодавно, на початку листопада, у соцмережі з'явилася скарга пацієнтки клініко-діагностичної лабораторії, що знаходиться на території лікарні Пирогова, на відсутність вбиральні у медзакладі. Дізналися, чи збирається керівництво Пироговки вирішувати цю проблему. 

Розповідаємо історії успішного вінницького бізнесу, власницями якого є жінки. Поговорили з учасницями та багаторічною переможницею «Народного бренду» про підприємницьку справу, складнощі у створенні власного бізнесу та мотивацію.   

Щороку на стінах вінницьких будівель з'являються нові стінописи. А наскільки добре ви знаєте, де вони знаходяться?  Пропонуємо перевірити це за допомогою тесту від 20minut.ua. 

У Вінниці стартує з наступного тижня, 18 листопада, безкоштовний розмовний клуб з вивчення нідерландської мови та культури.  Проводитиме заняття волонтер з Нідерландів. 

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.  

Два тендери на купівлю запчастин до тролейбусів опублікувала «Вінницька транспортна компанія».  Дізналися, що саме планують закупити, за яку суму та як будуть використовувати нові частини до тролейбусів.   

keyboard_arrow_up