Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (430)

Щороку кожна третя неділя травня — день, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу. З 14 по 21 травня вінничани зможуть пройти безплатне обстеження на ВІЛ-інфекцію.  Як кажуть лікарі, вірус небезпечний доти, поки він не виявлений. Тому чим раніше виявити ВІЛ-статус та почати лікування — тим ефективнішим воно буде, тим більше буде можливостей жити повноцінно. Прийшли у мобільну амбулаторію на залізничному вокзалі і ми, та розповідаємо, як все відбувається. 

Весна починає радувати нас погодою і вінничани жваво цим користуються. Ми пройшлися, 12 травня, Центральним парком та пофотографували для вас, як містяни відпочивають там. 

Фасади історичного середмістя мають стати охайнішими. «Кричущі» вивіски мають очистити, а натомість у міськраді запропонували, які рекламні вивіски підприємці можуть зробити.  Розповідаємо, де саме «очистять» місто від реклами та у які терміни. 

Пандемія, звісно, вплинула й ринок нерухомості. На початку карантину купівельна активність знизилася. А яка ситуація зараз?  Разом з експертами розбираємося у нових трендах, усталених тенденціях та дізнаємося, як змінилася цінова політика.

У історичному центрі міста вирили котлован, ймовірно, не проводячи археологічних досліджень поряд з однією з найстаріших пам'яток Мури.  Дізнавалися, чи є дозволи у забудовника на роботи та що там буде.

У соцмережах можна помітити чимало історій людей, які перехворіли на коронавірус і відчувають, як погіршився їхній психологічний стан. Люди після хвороби стають більш роздратованими, тривожними та забудькуватими.  Запитали вінничан, чи відчувають вони таке та розбираємося з психологами, що робити, щоб покращити своє самопочуття. 

Коли хочеться екстриму та нових емоцій, то стрибок з парашутом один з найпопулярніших варіантів. Якщо ж на стрибок ви не наважуєтесь, то підкорювати небо можна й у літаку.  Розповідаємо, де в нашій країні, в тому числі у Вінниці, можна стрибнути з парашутом та політати на літаках. Додаємо, скільки це коштує.   

Якщо вам потрібен привід для того, щоб зробити добру справу, то коли як не на свята варто про це задуматись?  Склали для вас у добірку книги, які надихають долучитися до благодійності у різних її проявах чи просто зробити будь-яку добру справу. 

У Вінниці 30 квітня схвалили рішення про виділення коштів на проходження експертизи проєктно-кошторисної документації реконструкції аеровокзалу «Вінниця».

Сьогодні, 2 травня, православні східного обряду відзначають Пасху. Завітали в головний собор міста, храм Московського патріархату та в греко-католицьку церкву.  Показуємо, як цьогоріч святкують Великдень та чи дослухалися до карантинних обмежень віряни. 

keyboard_arrow_up