Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (898)

Ціна на десяток яєць помітно зросла, але експерти говорять, що це ще не максимум.  Дізналися у фінансового експерта, чому яйця подорожчали та наскільки ще може зрости ціна. Промоніторили також, скільки цей товар коштує на ринку та у вінницьких магазинах.

Здаючи старий одяг, ви можете допомагати іншим. Йому можна надати друге життя, тому не поспішайте виносити на смітник чи залишати вдома.  Зібрали для вас адреси та контакти місць, де можна здати та отримати теплий одяг.

У МОЗ чітко пояснили, що у разі радіаційної небезпеки розчин йоду неефективний. Натомість кажуть, у разі офіційного сповіщення про небезпеку, варто приймати калій йодид. Розповідаємо, кому і коли його треба приймати. Та перевірили, чи є він у вінницьких аптеках.

У нашому місті триває деколонізація топонімів. У Вінниці вже з'явилося чимало вулиць та провулків, названих на честь українських діячів.  Підготували для вас тест по нових назвах вінницьких вулиць. 

Подкасти вже не перший рік набувають популярності в світі, і в Україні в тому числі.  Пропонуємо вам добірку подкастів на всілякі теми, починаючи від науки і закінчуючи розмовами про те, як творилася наша історія та ідентичність.

Підготували для вас добірку із ретро і актуальних світлин, але не на усіх зображена Вінниця. Чи зможете розпізнати наше місто серед інших? Перевірте у нашому тесті.

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї запрошують на «заходи вихідного дня».  Який розклад та скільки коштують квитки?

Ми — непереможна нація! Навіть під час війни українці підіймають бойовий дух за допомогою гумору. Склали добірку свіжих приколів про війну, міць ЗСУ, русню, донати. 

На своїх уроках офіцер запасу Віктор Гоменюк навчає старшокласників основ військової та тактичної підготовки. Під час інтерв’ю із ним, журналісти «20 хвилин» спробували розібратися, чому військово-патріотичний вишкіл має стати обов'язковим для української молоді.

Євгенія Рижова понад сорок років кермує тролейбусами на вулицях нашого міста. Поговорили з нею про складнощі та переваги роботи, улюблені маршрути і зміни в громадському транспорті Вінниці.

keyboard_arrow_up