Наталія КОРПАН
Наталія КОРПАН
097-144-81-32
Наталія КОРПАН - Всі Статті (169)

Кінні прогулянки до Лядівського монастиря та ночівля просто неба. У селі Кузьминці, в Барському районі, родина конюхів на власному обійсті облаштувала садибу, до якої їдуть мешканці зі всієї області.  

На початку жовтня цього року у Вінницькому національно-технічному університеті планують відкрити Інститут Конфуція. 

Члени сімей померлих від COVID-19 медичних працівників отримають гарантовану державою допомогу, кажуть у прес-службі Мінсоцполітики.  Уряд на це виділив понад 230 мільйонів гривень.

Наразі Укрзалізниця вже відновила третину поїздів далекого сполучення і приміських.  А кілька днів тому в компанії розповіли, коли вони готові відновити повноцінне пасажирське сполучення.

Діти, які народилися у 2020 році та не отримали «пакунку малюка», зможуть отримати грошову компенсацію вартості боксу.  Про це повідомляє прес-служба Міністерство соціальної політики.  

Шафка з власними горнятами відвідувачів, інтер’єр з екологічних матеріалів та сортування усього сміття у закладі, — за такими принципами працює єдина еко-кав’ярня у Вінниці.  Поговорили з власницею екологічного закладу, яка рухається до повної відмови від пластику за засадах еко-свідомості.   

Перший за кілька місяців концерт пройшов у Вінниці 7 липня на міському аеропорті. Там відгримів виступ «Без обмежень».  Попри дощ, фанати гурту відривались біля своїх автівок, а замість оплесків — сигналили машинами.

Як перетворити банальний день у добре знайомому місті на невеличку пригоду? Або ж ви турист і не знаєте, як провести день у Вінниці? Зібрали для вас добірку екскурсій, які можна відвідати у місті і дізнатись трішки більше про наше містечко ідей. 

Попри те, що люди продовжують хворіти на коронавірус, кількість туристів на узбережжях Чорного й Азовського морів збільшується.  Поговорили з лікарями про те, чи варто цьогоріч їхати відпочивати на море та як провести відпустку безпечно.   

Вінничанка Вікторія Ільчишена на сторінці у Facebook розповідає про перебіг свого захворювання на COVID-19.  Співачка щодня ділиться своїм станом та симптомами у соцмережі. 

keyboard_arrow_up