Маша ЛЄХОВА - Всі Статті (83)

У Вінниці щоденно з'являються нові петиції від містян. Звернення стосуються різних сфер життя. Ми переглянули, що подавали вінничани з 20 до 26 вересня та ці петиції об'єднали у матеріалі. Прогляньте петиції та проходьте опитування, яке допоможе визначити першочергові зміни для міста.

Ввечері 25 вересня 2020 року у Харківській області, на 530 кілометрі траси Київ-Харків впав військовий літак АН-26 та одразу загорівся. На борту були члени екіпажу, курсанти і офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба — всього 27 людей.  Вижити вдалося лише одному курсанту. Серед загиблих Максим Хом'ячук та Роман Корчовський з Вінниччини. На місці авіакатастрофи пройшов захід пам'яті загиблих курсантів та офіцерів. Нагадуємо про авіакатастрофу та хід розслідування.

В Україні хочуть скласти перелік професій, яким обов’язково треба мати щеплення від COVID-19. Чи законно це та яке положення прийняв Європейський суд з прав людини? Про це у матеріалі.

Переможниця четвертого сезону шоу «Від пацанки до панянки» Женя Мазур дала відверте інтерв'ю. Дівчина поділилася своїм болем, розповіла про нові обов'язки та зазначила — була не готова до цього всього.  Під час розмови у Жені весь час виднілися сльози на очах. Дівчина у своїх 21 уже встигла перенести чимало труднощів. 

На телеканалі СТБ стартував показ нового українського серіалу «Пікнік». У ньому знялася вінницька акторка театру та кіно Людмила Загорська.

У Вінниці щоденно з'являються нові петиції від містян. Звернення стосуються різних сфер життя. Ми переглянули, що подавали вінничани з 6 до 12 вересня та ці петиції об'єднали у матеріалі. Прогляньте петиції та проходьте опитування, яке допоможе визначити першочергові зміни для міста.

Вінниця святкує свій День народження. У цьому матеріалі ми зібрали інформацію про заходи з нагоди свята, розповідаємо про локації та час їх проведення.

Ввечері 8 вересня у мережу почали викладати фото та відео з вулиці Максима Шимка, де зіткнулися карета швидкої та мотоцикл. Вирішити швидко автопригоду не змогли ні водії, ні поліція. Оформляли подію до пізньої ночі. Хто порушив правила та на кого склали інспектори протокол? Розповідаємо у матеріалі.

Посадовець ДСНС вимагав та отримував гроші з чоловіка, який облаштував нелегальні заправки. При передачі останнього траншу грошей, хабарника затримали ДБРівці. Ми дізналися ім'я посадовця та перевірили його останні декларації.

Жителі села Приборівка отримали пів поля на забудову, але оформити документи на землю не можуть. Тяганина з документацією триває уже багато часу і люди вирішили діяти кардинально — перекривати трасу.

keyboard_arrow_up