Маша ЛЄХОВА - Всі Статті (31)

На вулиці активізувалися кліщі. Вони можуть переносити збудників вірусних та бактеріальних захворювань. Кліщі можуть завдати шкоди, як здоров'ю людини, так і тварини. Варто бути обережними та дотримуватися простих правил.

До ресторану «Марсель» на Пирогова після 19 години почали з'їжджатись поліція і спецпризначенці з автоматами.  За однією з версій — тут відпочивали кримінальні авторитети, зокрема відомий Самвел «Московський». І в когось з присутніх була зброя.  Чим закінчилась спецоперація? Читайте в репортажі журналістів 20minut.ua.

В Україні стає все більше випадків дитячого суїциду. Нерідко до цього схиляють, так звані групи смерті з соціальних мереж. Спеціалісти почали частіше піднімати питання дитячого самогубства та ділитися з батьками важливими моментами.

Ми зібрали новини, які наші читачі не оминули увагою. На цьому тижні одна новина зібрала найбільше переглядів — понад 45 тисяч. Інша — найбільше коментарів — 128.

У Вінниці з 13 березня діють додаткові карантинні заборони, які входять до обмежень «червоного рівня». Ситуація у місті та області залишається і далі складною. Тому введені посилені обмеження продовжать діяти.

На сесії міськради Сергій Моргунов представив керівника Вінницької окружної прокуратури. Ним став Євген Комаровський. Що відомо про нового очільника?

На сайті вінницької міськради 19 березня опублікували проект рішення про збільшення плати за проїзд у маршрутках. Ми детально про це розповіли та провели опитування на своєму сайті. Підбиваємо підсумки.

У мікрорайоні Поділля, а саме на вулиці Зодчих, за останні роки сталося п'ять страшних аварій. Три з них — смертельні. Вінничани занепокоєні такою ситуацією. Кажуть, що цей відрізок вкрай аварійний, та просять там встановити металеву огорожу.

У мережі розходиться інформація про маски: що цей засіб захисту одягати треба, щойно переступиш поріг своєї оселі. У МОЗ дійсно внесли зміни, що стосуються носіння масок, та посилили обмеження. Однак не скрізь. У матеріалі ви знайдете, де не можна знімати маску та які додаткові обмеження ввели в Україні.

Біля клубу «Планета Moda-Bar» стався конфлікт між трьома вінничанами. Двох затримала поліція, третій учасник сутички — у лікарні.

keyboard_arrow_up