Маша ЛЄХОВА - Всі Статті (141)

Кабінет міністрів вирішив відмовитися від державного регулювання цін на пальне та озвучив очікувані граничні ціни. І АЗС уже почали укладати перші угоди з поставок палива за нерегульованими цінами. Оприлюднили вартість закупівлі.

У місті станом на 4 травня зареєструвалися вже 35,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Ми зібрали місця, де таким людям можуть допомогти з одягом та іншими необхідними речами. 

Вінниччина та Одещина межують з невизнаною республікою Придністров'я. Це ділянка Молдови, яку загарбала росія. Уже неодноразово повідомлялося про небезпеку з того боку, але посадовці заспокоюють. Кажуть, що сили у ворога малі.

З'явилася інструкція для біженців про порядок виїзду за кордон. Розповідаємо, як перетинати кордон дітям, які документи потрібні та що можна перевезти.

Від початку російської агресії на території України сигнал оповіщення про тривогу доходить не до всіх сіл. Тому йдуть на такі заходи.

Сьогодні, 26 лютого, об’єкти критичної інфраструктури Вінниці працюють в штатному режимі. В міськраді зазначають, що все працює та працівники готові оперативно реагувати.

Друзі, потреба у медикаментах нині вкрай велика. Розповідайте, де біля вас відкриті аптеки, в які години та що можна придбати.

У місті діяли чотири камери, які фіксували перевищення швидкості на дорогах. Нині запрацювала ще одна — на Пирогова.  Де у Вінниці встановлені камери автофіксації порушень, через які штрафують водіїв?

У телевізійному шоу «Відвідайте мій дім» взяв участь вінничанин Назарій Давидовський. Він священослужитель та керуючий хором Вінницького педагогічного коледжу «Соломія».

Найромантичніший день року приготував для вінничан чимало чудових заходів. Серед них покази фільмів про кохання, концерти та вистави. Зібрали усі події, які пройдуть у Вінниці 14 лютого. Оберіть щось собі для душі та проведіть цікаво час. 

keyboard_arrow_up