Де у Вінниці можуть отримати допомогу переселенці? Зібрали всі адреси та телефони

Де у Вінниці можуть отримати допомогу переселенці? Зібрали всі адреси та телефони
  • У місті станом на 4 травня зареєструвалися вже 35,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Ми зібрали місця, де таким людям можуть допомогти з одягом та іншими необхідними речами. 

Переселенці можуть отримати пакунки із продовольчими наборами, засобами гігієни, ліками, одягом і взуттям. Як роз'яснила заступниця директора департаменту соцполітики міськради Наталя Паламарчук, для цього необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний код і довідку внутрішньо переміщеної особи.

Допомогу отримують тільки зареєстровані громадяни. Їм варто телефонами на гарячу лінію департаменту соцполітики, де формують заявки та пакети допомоги.

  • Номери: 097-083-59-98, 093-705-61-91.

Контакти центрів допомоги

Міський центр надання гуманітарної допомоги знаходиться за адресою: вулиця Соборна, 68 (приміщення колишнього кінотеатру ім. Коцюбинського).

Відео дня

Також для переселенців доступні наступні центри допомоги:

Гуманітарний Центр речей. Адреса: вул. Кармелюка, 2 (2-й поверх). Графік роботи Центру: з
10.00 до 17.00, з понеділка по п’ятницю.

Щоб отримати необхідні речі, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія»)

Фонд «Подільська громада». Контакти: 097-083-59-98; 093-705-61-91.

Видають: продовольчі набори, засоби гігієни, медикаменти, одяг та взуття.

ВОПО «Джерело надії». Контакти: 068-425-00-70 та 093-99-38-402.

Видають: продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг.

Центр «Гармонія». Контакт: 067-524-56-55.

Видають: продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг.

«Серед переселенців, які приїздять до Вінниці, є й люди з інвалідністю. У Вінницькому міському центрі реабілітації «Гармонія» вони можуть безкоштовно отримати інвалідний візок — спеціалісти допоможуть підібрати саме той, який є необхідним. Адже часто, тікаючи від війни, немає можливості взяти з собою візок. Можуть переселенці скористатись й послугою служби перевезення людей на візках, яку можна замовити за тел. 067-43-000-62», — каже заступниця міського голови Галина Якубович.

«Шахіна». Контакти: 068-012-52-39, 067-778-37-32, 067-503-55-14 та 098-244-99-43.

Видають: засоби гігієни, продукти, вода.

ГО «ВІСЬ». Контакт: 050-257-42-84.

Звертайтеся за номером та уточнюйте чим саме вам можуть допомогти. Працюють з жінками та дітьми.

Де оформити фінансову поміч 

Допомога ООН. Вінниця стала першим містом в Україні, в якому налагодила свою місію Всесвітня продовольча програма ООН (World Food Programme).

Отримати ці виплати можуть громадяни, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО) в органах соцзахисту і отримали відповідний QR-код. А також ті хто, подає документи на реєстрацію ВПО. Розмір цієї допомоги становить 2220 грн на одного члена сім’ї.

Зареєструватись на отримання цього виду допомоги можна у Прозорому офісі за адресою Брацлавська, 85. Також — за адресами: вулиця Ющенка, 18 та 600-річчя, 15.

Телефон для детальної інформації для переселенців: 15-60. За посиланням ви зможете знайти контакти та телефони в громадах області, за якими надають допомогу переселенцям.

Також усі запитання-відповіді, що стануть корисними для людей, які, рятуючись від небезпеки, залишили свої домівки та переїхали до Вінниці, доступні за посиланням.

 

Читайте також:

Адреси волонтерських центрів, до яких вінничани можуть приносити гуманітарну допомогу

Вінницька область прийняла понад 162 тисяч переселенців

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • svitlana dynnik

    надрукуйте на сайті соціальні допомоги для сусідів незасуджених мирних біженців з геройського  Причорноморья, Одеської області. Головне дайте адреси де тимчасово перебувати війну нло з 2022 року у безпечній соціальній будівлі з громадянськими документами без різних довідок (для предпенсійних, пенсійнерів, інвалідів)   у місті Віниця до кінця біженства. дайте інформацію де безпечні соціальні центри у величеньких прикордоних містах Могілів Подільський, Чернівці, краще  задіяти мирну Міліцію забезпечити мирних біженців "ізмаїльських, чорноморських, одеських" як "молдавських" безпечним жилим соціальним укритям у Віницькій області. я потерпіла пограбована мирна біженка  з Причорноморського містагерой Ізмаїл прошу зробити перші медичні послуги ренген легеней без декларацій з сімейними лікарями як роблять на громадянський паспорт у полікліниках Запоріжських міст Харків (з 1943 року , а з 1970х років Wella Республіка), містагерої Запоріжжя з Дніпром , історичного містагерой Київ(Wella)! дайте адреси гуманітарних Церквей тому що у релігійних сектах, монастирях та у місті Віниця незаурядиця та зрада у страшний час війни! З повагою незасуджена Світлана.
  • Александра Гельгорд

    Закрой свой рот, люди покинули свой дом, кому-то разрушило от снаряда, а ты мразь говоришь такие плохие слова про людей которые нуждаются в помощи в чужом городе. Какой нужно быть тварью, что бы так думать и так выражаться.
  • Zesraka Zelena

    та вы  - достали со своими переселенцями.у нас вроде  "вийна" по всей  територии.а значит и помощь  должна оказана  быть всем без  исключения кто нуждается..а то эти  -(уряд) .  делали то что и с уколотовми  ковыдниками. и всем сечас насраты на ковид  а  деньги и нервы не  вернешь которые  бли потрачены на  это  говно.под  назв.ковыдло19.кто не уколот  был тот не имел  права  сесть на  поезд.сейчас тоже .цены  растут на все.никто нчего не контролиурует.

    Александра Гельгорд reply Zesraka Zelena

    Закрой свой рот, люди покинули свой дом, кому-то разрушило от снаряда, а ты мразь говоришь такие плохие слова про людей которые нуждаются в помощи в чужом городе. Какой нужно быть тварью, что бы так думать и так выражаться.

keyboard_arrow_up