Кардіохірурги Вінницької обласної клінічної лікарні імені Пирогова вперше в області провели унікальну операцію — протезування висхідного відділу аорти при розриві висхідного відділу аорти з її тотальним розшаруванням. Про це повідомляє керівник хірургічної служби лікарні Ярослав Хребтій.
— Операцію виконали в ургентному порядку за життєвими показами для збереження життя пацієнту! Унікальність даної операції полягає в тому, що хворий майже 30 хвилин знаходився при зупиненому серці та зупиненому апараті штучного кровообігу охолодженим майже до 22 градусів, — зазначає лікар.
Сьогодні пацієнт у задовільному стані виписаний додому.
Операцію провели за участі та підтримки київських колег з Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова Жекова Ігоря Івановича та його команди.
Медики дякують академіку Лазоришинцю Василю Васильовичу директору Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, який завжди підтримує і допомагає у розвитку кардіохірургії ВОКЛ ім. М.І.Пирогова та Вінницької області в цілому.
Київські колеги високо оцінили роботу команду центру серцево-судинної хірургії Вінницької обласної клінічної лікарні ім.М.І.Пирогова кардіохірургів, кардіологів, анестезіологів та медичного персоналу.
Читайте також:
ПЛР та ІФА: де і за скільки у Вінниці можна зробити тест на COVID?
COVID-19 вчора забрав 467 життів. Дані по Україні станом на 14 квітня
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер