Вісім летальних випадків за добу. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Вісім летальних випадків за добу. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 6 листопада.
  • Загалом на Вінниччині зафіксували 11 тисяч 925 випадків. 279 нових за добу.
  • Від недуги вже одужали 6 тисяч 870 людей. Також є 4 тисячі 843 активних хворих.

Коронавірус вперше виявили у 279 осіб:

  • Вінниця — 109;
  • Козятинський — 23;
  • Хмільницький —17;
  • Шаргородський — 17;
  • Тиврівський — 16;
  • Жмеринський —14;
  • Томашпільський — 13;
  • Іллінецький — 11;
  • Могилів-Подільський — 10;
  • Вінницький — 7;
  • Літинський — 6;
  • Бершадський — 5;
  • Тульчинський — 5;
  • Ямпільський — 5;
  • Гайсинський — 4;
  • Тростянецький — 4;
  • Липовецький — 3;
  • Теплицький — 3;
  • Чернівецький — 3;
  • Погребищенський — 2;
  • Калинівський — 1;
  • Немирівський — 1;

— Всього в області зареєстровано 212 летальних випадків. Впродовж доби зареєстровано 8 летальних випадків, — зазначають на сайті ОДА. — Щодо захворюваності серед медиків: одужало — 762 медпрацівники; хворіє — 403. За останню добу захворіли 22 медичних працівників.

Загалом лабораторно підтверджені випадки зареєстрували:

  • місто Вінниця — 5685,
  • Вінницький район — 730,  
  • Тиврівський район — 502,
  • Козятинський район — 493,
  • Калинівський район — 453,  
  • Жмеринський район — 449,    
  • Хмільницький район — 371,
  • Бершадський район — 308,
  • Немирівський район — 301,
  • Могилів-Подільський район — 287,
  • Літинський район — 248,
  • Томашпільський район — 232,
  • Шаргородський район — 231,  
  • Тульчинський район — 189,
  • Іллінецький район — 189,
  • Тростянецький район — 184,  
  • Гайсинський район — 177,
  • Барський район — 143,    
  • Липовецький район — 143,
  • Теплицький район — 137,
  • Погребищенський район — 120,  
  • Крижопільський район — 90,
  • Ямпільський район — 63,
  • Чернівецький район — 45,  
  • місто Ладижин — 39,
  • Піщанський район — 33,
  • Оратівський район  — 33,
  • Чечельницький район  — 28,
  •  Мурованокуриловецький район — 22.

 

Читайте також:

COVID-19 забрав уже понад 8 тисяч життів в Україні. Яка ситуація на Вінниччині?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Вася Захарченко
    Про Бар даже не пишут !)»Журналисты» что слабо поехать и посмотреть своими глазами что там происходит ?!И какая там ситуация .
    Максим Иванов reply Вася Захарченко
    Они и по Виннице не едут. Все работают из дома на диване сидят.
  • Максим Иванов
    Лехова, утром было 8 трупов, и ты пишешь 8 . Не спи давай свежую новость.
    Пиши про секс!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:11 У Козятині гостя «обчистила» знайомих на $7 200 та золото 16:01 Сміттєвози та універсальні прибиральники: місто погодило масштабну закупівлю 15:09 Дві площі у центрі Вінниці можуть стати зовсім іншими: як їх пропонують переробити 14:33 Мільйон не врятував: підозрюваний у зґвалтуванні дитини підприємець повернувся в СІЗО Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 13:13 Зарядка ноутбука ледь не спалила гуртожиток у Вінниці. Евакуювали 120 людей play_circle_filled photo_camera 12:14 Блогер, якого ТЦК затримали у Хмільнику, нині в лікарні. Справу передають до ДБР play_circle_filled 11:20 Шукаєте, де придбати якісні напівфабрикати? Підібрали кращих виробників для вас (партнерський проєкт) 11:17 Забрали без пояснень? У Жмеринці мати заявляє про незаконне вилучення дітей (ОНОВЛЕНО) 10:37 Де сьогодні у Вінниці не буде світла та гарячої води? АДРЕСИ 10:22 Понад 50 машин та 400 робітників розчищають вулиці та двори 10:00 «Наш дім зруйнований»: історія 12-річної Віолети з Донеччини (соціальна реклама) 09:01 20 лютого — День Героїв Небесної Сотні та дата початку анексії Криму 08:45 Рік болю та надії: Вінниця проводжає в останню путь десантника Сергія Ратушняка 08:25 Річниця загибелі «Небесної Сотні». Згадаймо події 20 лютого 2014-го у Вінниці 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Вінничанам повернуть до 40 тисяч за купівлю акумуляторів 20:20 На Донеччині втратив зір і руку. Як ветеран війни Максим Губань вчиться користуватися біопротезом play_circle_filled photo_camera 20:13 Вареники в однострої: як вінницька етнографиня вчила військових святкувати Колодія play_circle_filled photo_camera 19:28 Гранти для бізнесу від 100 тисяч: у Вінниці запрацював Сервіс податкової підтримки play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up