Вінницькі лікарні заповнені. Хворих на COVID-19 можуть відправляти до Калинівки

Вінницькі лікарні заповнені. Хворих на COVID-19 можуть відправляти до Калинівки
  • Очільник області Владислав Скальський розповів про ситуацію з коронавірусом на Вінниччині.
  • На жаль, ситуація не з найкращих. Захворюваність не йде на спад, а навпаки стрімко зростає.

Інфекційне відділення Вінницької міської клінічної лікарні №1, що визначене опорним закладом госпітальної бази з лікування COVID-19 першої хвилі, заповнене повністю. Про це Скальський повідомив у відео на своїй сторінці Facebook. Він каже, що хворих доведеться надалі лікувати в Калинівці.

— Можна констатувати, що міська клінічна лікарня №1 м. Вінниці заповнена повністю, а Вінницька центральна районна лікарня зараз заповнюється. Обласна дитяча інфекційна лікарня наразі має вільні потужності, — каже Скальський. — Ми починаємо, мабуть, спрямовувати наших пацієнтів на COVID-19 на Калинівську центральну районну лікарню, яка дозволить нам зберегти необхідні резерви по кожному закладу з тих, які визначені першими.

Також Скальський додає, що епідемія в області не йде на спад. Заповненість ліжок госпітальної бази першої хвилі хворими на COVID-19 складає 30,7% від планової потужності.

Двадцять одна лікарня області, нагадаємо, готова прийняти хворих з коронавірусом. Повний перелік медзакладів за посиланням.

 

 

Читайте також:

В Україні за добу виявили 325 нових випадків COVID-19, на Вінниччині +18(НАЖИВО)

В області від коронавірусу одужало 386 людей: дані по Вінниці та районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (83)
  • Вячеслав
    Бред
  • Ельза Лапіна
    Це все брехня
    Торон Туй reply Ельза Лапіна
    ... і біля воза та люшня...
  • Православная Правда
    Мировое правительство реализует план управляемого хаоса. На территории православных стран распостранение смертельного вируса реализовано через Православную церковь, причем священников используют втёмную, о чем свидетельствует повышенная смертность среди них. Мы должны избегать скоплений в храмах, поддержать братию можно через карточные переводы, многие храмы публикуют реквизиты для пожертвований
    Ols Kat reply Православная Правда
    А в остальных странах вирус распространяют через вышки 5G!
    Православная Правда reply Ols Kat
    Это неочевидно, а то, что среди братии много заразившихся - факт. Необходимо избегать личных контактов, скоплений людей на праздники, неужели священноначалию трудно было понять, что под удар ставится наша Церковь?
    Ols Kat reply Православная Правда
    Конесно трудно. Что в Писании про вирусы написано, тем он и руководствуется
    Православная Правда reply Ols Kat
    У меня нет сейчас цели обсуждать то, что написано в Писании. Берегите себя, да хранит вас Господь.
    Ols Kat reply Православная Правда
    и Вам не хворать
  • Маргарита Цуканова
    Відео з лікарні?!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Мрія стати на ноги: родина з Вінниччини просить допомоги для маленького Іллі photo_camera 20:15 Відстрочка від мобілізації через догляд за сусідом з інвалідністю: що каже закон і як діяти 20:02 Перевірка води у водогонах на Вінниччині. Де виявили відхилення? photo_camera 19:19 Новий Цивільний кодекс: що змінюють і чому це викликало такий резонанс Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 19:04 Гучно, але контрольовано. На Вінниччині проведуть вибухові роботи на родовищі play_circle_filled 18:54 Жив за кордоном і не ходив на сесії. Що ще відомо про депутата міськради Бабійчука, який склав мандат? 18:09 Під виглядом гуманітарки — на Вінниччині зупинили вантаж із новим одягом photo_camera 17:42 Харківські сміттєвози і дніпровські модулі: до Вінниці привезли новинки спецтехніки та інновації для громад play_circle_filled 17:35 Протест у Гайсині: громада виступила проти підвищення тарифів на воду play_circle_filled photo_camera 17:12 Дитина бачила, як матір вбила батька сокирою за 2500 доларів заощаджень. Вирок за злочин play_circle_filled 16:07 15-річний на мотоциклі збив школярок у Ладижині 15:13 11 мертвих кабанів: небезпечний вірус виявили у Могилів-Подільському районі photo_camera 15:08 Через Вінниччину курсуватиме поїзд «Сакура» з японським настроєм photo_camera 14:07 Зеленський нагородив захисника з Вінниччини. Історія сили після поранення 13:38 Де у Вінниці буде ремонт доріг та скільки це коштує? Ми дізналися 13:13 Граната в руках, коли діти поруч. На Вінниччині чоловік прийшов до ексдружини з погрозами 12:10 Роботи майбутнього: у Вінниці діти змагались у технологіях photo_camera 11:14 Масштабні роботи на мережах — фахівці лагодять водогони та підстанції 10:14 Дорофєєва передала Instagram пілоту: бойовий льотчик з Вінниччини показав правду про війну в небі play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up