Від коронавірусу видужав 5-річний хлопчик, племінник першої хворої вінничанки

Від коронавірусу видужав 5-річний хлопчик, племінник першої хворої вінничанки
  • Уже друга людина видужала від коронавірусу у Вінниці. 
  • Першим був дорослий чоловік, який приїхав з Європи. 
  • Другим став хлопчик — племінник першої хворої на коронавірус вінничанки.

Станом на 6 квітня у Вінниці зареєстровано 51 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. 16 хворих не були за кордоном. Серед захворілих – 23 медичних працівника. Вік інфікованих: від 10 місяців до 73 років. 

Наразі в лікарні передуває 23 хворих з COVID-19. Двоє з них лежать у відділенні реанімації та інтенсивної терапії, їх стан важкий. Ще у трьох людей тримається висока температура.

Тим часом, 29 вінничан з коронавірусом перебувають на амбулаторному лікуванні.

Відео дня

— В обласній дитячій інфекційній клінічній лікарні лежить мама з 10 місячним сином, які мають COVID-19. 5-річний хлопчик, племінник першої захворілої жінки, вже виписаний з лікарні. Він став 2-м пацієнтом у Вінниці, який одужав від коронавірусної інфекції, — зазначають на сайті міськради.

Додають, що під контролем сімейних лікарів у місті перебуває 694 особи: 224 – громадяни, які прибули із країн з COVID-19, 441 особа – члени їхніх сімей та контактні громадяни.

 

Читайте також:

Коронавірус в Україні 2020: останні дані станом на 6 квітня

Лише вдвох і то не скрізь. Що від сьогодні, 6 квітня, можна та не можна робити?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Оксана
    Всім хворим бажаю швидшого видужуваня.Мед.працівникам морального і фізичного терпіння.А людям які знаходяться на карантині не забувати що карантин це не відпустка.А в загалі усім міцного здоров‘я
  • Валентин
    Винничанка? По-моему безответственная мразь она, а не винничанка
    Оксана reply Валентин
    Извените если завтра вы заболеете,вы тоже себя будите считать -ю?
  • Олександр Пелешко
    Бажаємо всім найшвидшого одуження. Особливо тішить хлопчик..Рости здоровим і щасливим.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 5 по 12 травня, які ви могли пропустити 20:03 Історія Вищеольчедаєва, яка оживає серед палаців і природи 19:07 Медика із Калинівки Олег Раковський відзначили державною нагородою за порятунок бійців на фронті 18:09 У Буші стартував мистецький проєкт «Мальована хата» Від читача 19:44 Українці за кордоном 17:33 Як ШІ бачить мам у вигляді міст Вінниччини? Створили зображення за допомогою чату GPT 17:09 Залізничні вокзали стали ближчими: на мапі безбар’єрності — вже 53 об’єкти, зокрема і Вінниця 16:10 У Вінниці почали дбайливу реставрацію мозаїк на фасадах будівель 15:34 «Мама Майя» і «мама Розалія»: як назвали поїзди з Вінниці в День матері 15:08 У Хмільницькому міськрайонному суді відбулися кадрові зміни: у відставку пішов Михайло Войнаревич 13:31 Майже 82 тисячі нових ФОПів відкрилися від початку року: скільки на Вінниччині? 13:06 У Погребищі пройдуть змагання для ветеранів війни в межах обласних ігор «Незламні Вінниччини» 11:32 Чи актуальна ще комендантська година у Вінниці? Ми запитали 10:40 Екскаватор біля Ладижина вигорів вщент — водій дивом не постраждав 10:05 На Соборній водій Peugeot збив велосипедиста. Хлопця забрали до лікарні play_circle_filled 09:05 Вінниця прощається з 28-річним морпіхом Олексієм Іщуком 08:14 Сьогодні відзначають День матері. Історія, заборони та прикмети 11 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up