Збірна Вінниччини – знову в призерах чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації

Збірна Вінниччини – знову в призерах чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації

Цими вихідними у м. Кролевець (Сумська область) відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих та юніорів. Напружена боротьба тривала чотири дні. Збірна Вінниччини, яку представляли десять спортсменів, посіла високе третє загальнокомандне місце.

Наші «полювальники на лисиць» пропустили вперед лише сильну столичну команду та господарів – команду Сумської області.

В особистому заліку троє вінничан здобули нагороди. Зокрема, Олександр Марчук здобув золоту та бронзову медалі в різних видах програми. Сергій Зеленський – золото, срібло та дві бронзи. Сергій Гончарук – золоту та дві срібні нагороди. 

В командному заліку вінницькі юніори (категорія Ч19) виграли 4 бронзові медалі, чоловіки (Ч21) – 3 срібні та бронзу, чоловіки (Ч40) – 4 золота.

Відео дня

Це був передостанній відбірковий старт для формування національної збірної України. Вона братиме участь у чемпіонаті світу, що проходитиме на початку вересня 2018 року в Республіці Корея. Фінальний відбірковий етап відбору до команди відбудеться у Вінниці.

– Саме в нашому місті з 26 по 29 липня запланований чемпіонат України. Тож побажаємо нашим спортсменам на домашньому змаганні вдалого виступу та здобути путівки на чемпіонат світу, – сказав президент обласної федерації радіоспорту, головний тренер збірної України зі спортивної радіопеленгації Василь Колодяжний.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Через вимкнену секцію світлофора Renault зіткнувся з Kia: двоє пасажирів у лікарні play_circle_filled photo_camera 20:09 Дитина постраждала в аварії біля Сокиринців, а в Жмеринці нетверезий водій збив пішохідку photo_camera 19:03 Вінничанин Василь Войтюк привіз «срібло» Чемпіонату України 18:32 Де вінничани можуть взяти гроші на бізнес: добірка актуальних грантів Від читача 22:40 🙏 Збір на лікування мами — кожна гривня наближає до одужання!! 18:07 Ювілей транспорту. Як 112 років тому у Вінниці запустили перший трамвайний маршрут 17:50 «Поранених клали в авто один на одного»: як вчитель врятував на Курщині понад сто бійців 17:05 Місто, в якому хочеться жити: як «DOBROBUD» формує нову якість життя у Вінниці photo_camera 16:32 Вилучили 33,4 млн грн. У Вінниці діяла частина мережі, яка торгувала підробленим спорттоварами 15:42 «Труба валить чорним димом без зупинки, а реконструкція поки на папері» — мешканці Вінниці скаржаться на Агровіт 15:07 Жінка з інвалідністю за 15 000 доларів допомагала ухилянтам виїхати з України 14:45 HomeNet організував HomeNet Kids Festival 2025 для юних футболістів Вінниччини (новини компаній) 14:10 Пішохід загинув під колесами вантажівки поблизу Калинівки 13:13 Понад 200 боїв та три тисячі дронів: росіяни намагалися прорвати оборону ЗСУ photo_camera 12:40 Komis Auto Вінниця тепер на новому місці: відкриття автосалону на Барському шосе (новини компаній) 12:21 Для ЗСУ Вінниця хоче придбати 60 дронів з тепловізорами. Яка ціна? 11:05 Щоденна боротьба за життя: як лікарі рятують поранених героїв України 10:03 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 28 жовтня 10:00 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:17 Вакансії в супермаркеті «Грош», в АН «Благоустрій», ТОВ "ВКХП №2" та 72 актуальні пропозиції роботи у Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up