Вперше після карантину. В неділю «Вінницькі вовки» грають проти киян

Вперше після карантину. В неділю «Вінницькі вовки» грають проти киян
  • У неділю, 30 травня, відбудеться перша домашня гра команди з американського футболу «Вінницькі вовки». Матч відбудеться в рамках чемпіонату України 2021.
  • Противниками «Вовків» стануть київські «Патріоти»

Вінницька команда з американського футболу анонсує перший домашній матч після тривалої карантинної перерви. Гра відбудеться у Вінниці в неділю, 30 травня, о 16:00 на стадіоні «Нива» (вул. Петра Запорожця, 5)

 — Нарешті за таку довгу карантинну перерву ми можемо анонсувати наш перший домашній матч і запросити вас, дорогі вболівальники, прийти та підтримати нас. Це буде серйозний і напружений бій, тому ми дуже розраховуємо на підтримку рідного міста, — зазначають представники клубу.

Зараз «Вовки» наполегливо готуються до гри, удосконалюють тактики нападу та захисту, працюють над помилками. А дівчата з групи підтримки готують для всіх присутніх яскраву танцювальну програму.

— Під час гри працюватиме коментатор, який буде пояснювати основні моменти матчу. Тому на трибунах знайдеться місце для всіх вболівальників: палких фанів американського футболу і тих, хто тільки знайомиться з цим видовищним та унікальним видом спорту, — додають «Вінницькі вовки».

Нагадаємо, що склад команди підсилили семеро іноземних легіонерів — спортсмени з Європи, Канади та США. Разом вони вже дебютували в чемпіонаті України 2021. Матч відбувся 16 травня у Львові. Вінницькі вовки перемогли місцевих «Левів» з рахунком 6-7.

Організатори зазначають, що вартість вхідного квитка складає 50 грн. А вхід на трибуни можливий лише за наявності захисної маски.

Читайте також:

Свій серед «чужих». Чому тренер з Америки вирішив назавжди залишитися у Вінниці?

В одній команді: до «Вінницьких вовків» приєдналися іноземні легіонери
 
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Vladimir Shinkarenko
    І Вовки перемогли! Молодці!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 29 червня по 6 липня, які ви могли пропустити 20:09 Пасажир курить у потязі? В «Укрзалізниці» пояснили, як діяти в такій ситуації 19:12 До +28, а потім температура знизиться. Якою буде погода на Вінниччині на початку тижня 18:05 Двічі пішов у СЗЧ і проігнорував рішення суду. Військового на Вінниччині засудили до понад п’яти років ув’язнення Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 17:27 Визначили найкращих юних «колосівських» футболістів Вінниччини 17:09 МАФ на зупинці Отамановського демонтують. Що зміниться для пасажирів 16:32 Світлофора біля зупинки «Оксамитова» на Барському шосе не буде? Що відповіла міськрада на петицію 16:12 Підробіток для школярів. З якого віку можна працювати та як не натрапити на шахраїв 15:06 На Вінниччині підтвердили 83 випадки сказу серед тварин. Як уберегтися від смертельної хвороби 14:31 ФОПів в Україні стало більше на 39 тисяч: яка ситуація на Вінниччині? 14:10 Понад 80% покинутих авто вже прибрали з дворів і вулиць Вінниці photo_camera 13:31 Під час атаки на Київ загинула уродженка Вінниччини: три роки тому війна забрала її сина-військового 13:02 Українцям почали зараховувати «Національний кешбек»: до якого числа можна витратити кошти 12:33 Яких маршруток у Вінниці найбільше не вистачає і де саме? Ми запитали 11:47 ТЦК двічі оштрафував чоловіка за непроходження ВЛК. Рішення суду 10:22 На дорогу Жмеринка – Рів, якою щодня їдуть до Вінниці, спрямували три мільйони 09:14 Вінницький ветеран долає шлях до Хмельницького, щоб придбати чотири «чуйки» для захисників 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up