Діана КОЛНОГУЗОВА
Діана КОЛНОГУЗОВА
+380637854635
Діана КОЛНОГУЗОВА - Всі Статті (167)

Хрещення дитини — це велике таїнство, до якого батьки підходять благоговійно та обдумано. Ми вирішили дізнатися, з якими священниками найчастіше консультуються вінничани про церковні обряди, а також до кого цілеспрямовано йдуть на хрещення.

Професійний кухар та батько чотирирічного сина покинув основну роботу, щоб стати блогером. Вінничанин Віктор Василевський веде блог в Інстаграмі протягом чотирьох місяців. За цей час на нього підписалося близько 11 тисяч людей і вся активність в акаунті відбувається без таргетної реклами. Чим вирізняється контент Віктора, у чому полягають особливості інтернет-діяльності та які найбільші страхи у блогерів — читайте в матеріалі.

П’ятий ювілейний мистецький проєкт «The best artist 2021» відбудеться вже на початку серпня. Приурочений пленер до 30-ї річниці незалежності України. На мистецький з’їзд у Вінницю прибудуть 32 художники. Учасники проєкту не лише з України, а й з Франції, Польщі, Грузії, Китаю та інших країн. Особливою фішкою цьогорічного пленеру буде проєкт «Обереги». Художники мають створити 30 портретів особливих подолян з різних куточків Вінницької області. Детальніше про це — далі в матеріалі.

Вінничанка Наталія Расторгуєва понад рік тренує учасників спільноти  NBR на стадіоні в Центральному парку імені Леонтовича. Вчить їх техніці бігу та інтервальним біговим навантаженням. Однак останнім часом керівництво ДЮСШ№1 забороняє їй проводити там групові заняття, поки бігуни не заключать спеціальний договір про оренду бігових доріжок. Чому виник конфлікт та як пояснює це директор ДЮСШ№1 — читайте в матеріалі.

У Вінницькій області, багатій на врожай овочів, уже є пам’ятник томату, а незабаром з’явиться і меморіал, присвячений картоплі. Наприкінці літа в Уланові має відбутися гастрономічний фестиваль, після якого й встановлять пам’ятник одному із символів подільської кухні. Зібрали для вас гастрономічні скульптури з усієї України

Минулого тижня на Пирогова, 59А під час ремонтних робіт у ліфті загинув механік. За фактом його загибелі поліція відкрила кримінальне провадження і має з’ясувати, що призвело до трагедії. Зараз у Вінниці понад 1000 ліфтів, з них лише трохи більше 340 з диспетчерським зв’язком. Більша частина підйомників вже перевищила строк експлуатації в 25 років. Тим часом, упродовж 2021 року у місті провели капітальний ремонт лише у десятьох ліфтах. Як це відбувається та скільки коштує — читайте в матеріалі.

Вчора, 15 липня, в першій половині дня в житловій 10-поверхівці на Пирогова, 59а загинув ліфтер під час ремонтних робіт. За фактом загибелі комунального працівника поліція відкрила кримінальне провадження. Місцеві жителі розповідають, що біда з ліфтами в усіх під'їздах, але комунальна служба не поспішає з ремонтом.

Владу Маску лише 18 років, а він уже став улюбленцем всіх дівчат — і маленьких, і дорослих. Вже кілька місяців він працює в сфері краси, створює оригінальні макіяжі для свят. Чому раніше художника називали прибульцем та як реагують на нього клієнти — читайте далі в матеріалі.

У Вінниці в гуртожитку, де живуть студенти медичного університету імені М.Пирогова сталася пожежа.

Творчий конкурс «Моє літо 2021» розрахований на дітей віком від 6 до 16 років Взяти участь у ньому запрошують лише дітей, які залишилися без тата унаслідок війни з Росією на Сході України, зазначають організатори.

keyboard_arrow_up