Діана КОЛНОГУЗОВА
Діана КОЛНОГУЗОВА
+380637854635
Діана КОЛНОГУЗОВА - Всі Статті (22)

Для любителів почитати ми дізналися, які літературні новинки побачать світ у 2021 році Окрім іноземної художки, зібрали список книг від українських письменників для дітей та дорослих. Можете додати вподобані книги у власний список «Прочитати за цей рік»  

Вінничанка Ірина Чефранова стала чемпіонкою на конкурсі «OMC Hair World»  в індивідуальному заліку. Переможною стала робота «Макіяж обличчя» Конкурс «OMC Hair World» - це найбільша у світі професійна організація перукарів, візажистів та інших майстрів зі сфери краси. До її складу входить понад 50 країн-членів та понад мільйон індивідуальних членів з усього світу. Ми розпитали у Ірини Чефранової, як вона готувалася до конкурсу, скільки часу пішло на підготовку до фіналу. Вона також розповіла про тренди у макіяжі 2021 року.  

Аб’юз – це насильство в широкому сенсі слова, а аб’юзер – людина, яка здійснює це насилля: фізично, психологічно чи фінансово. Зазвичай аб’юз триває роками і весь час жертва вимушена жити за чужими правилами. Вінничанка Наталія поділилася власним досвідом і розповіла про токсичні стосунки з чоловіком, які тривали понад п’ять років. За цей час дівчина піддалась не лише психологічному, а й сексуальному насиллю.

Кримінальну відповідальність за домашнє насильство в Україні впровадили у 2019 році. По допомогу до поліції найчастіше звертаються жінки, які потерпають від побоїв чи принижень. Чоловіки-жертви за статистикою залишаються з проблемою сам-на-сам. За даними обласної поліції, впродовж 2020 року на Вінниччині від домашнього насильства постраждало 5445 осіб. Серед них 4935 жінок, 464 чоловіків та 46 неповнолітніх. Домашнє насильство – це будь-яка дія фізичного, сексуального, психологічного, економічного насильства, а також погрози вчинення таких діянь. Відповідно, якщо хтось з членів родини потерпає від побоїв – це насильство, якщо вас примушують до сексу – це насильство, коли вас шантажують чи погрожують не давати гроші – це насильство, якщо вам погрожують, принижують, забороняють спілкуватися з кимось – це теж кваліфікується як насильство.

Під час карантину у Вінниці відкрили групу дитячої психодрами. Психологиня Наталія Лукашенко разом з подругою Тетяною Сус допомагають дітям та підліткам позбавитися комплексів та стати комунікабельними. Такі групові інтенсиви для дітей стали першими у Вінниці. Це ще одна історія вінничан про створення власної справи на карантині.

У школах почався другий семестр, відтак вже через півроку випускники шкіл будуть робити перші кроки у доросле життя. Турботливі батьки можуть підказувати дітям, куди йти вчитися, але як при цьому не зіпсувати їм майбутнє? Поспілкувалися зі школярами, студентами та батьками про вибір професії, а також дізналися цінні поради від психолога про те, як зробити все правильно.

Як не вигоріти емоційно та фізично, коли і батьки, і діти перебувають вдома на постійній основі, і при цьому поєднувати роботу, виховання та хатні справи? Ми зібрали досвід вінницьких матерів та поради психолога про те, як мирно жити, а не співіснувати вдома на карантині. 

Стилістка Анна Слободянюк розповіла, що доцільно носити у зимовий період та як зекономити купуючи одяг Якщо колись люди використовували одяг лише як захист від холоду, то зараз за допомогою речей ми можемо самовиразитися та підкреслити свою індивідуальність

Стреси виникають через те, що люди не вміють вчасно до себе прислухатися і перепочити. Іноді, щоб зберігати баланс, потрібно просто змінити картинку перед очима. Дізналися у звичайних вінничан про їхні місця сили. Куди люди тікають від щоденних турбот, де відпочивають та перезавантажуються?

Вчора, 2 січня, у Києві патрульні поліцейські виявили жінку посеред вулиці. Вона була у безпорадному стані: сиділа на асфальті у брудному одязі і не могла самостійно підвестися. Про себе жінка мало розповіла. Назвалася Тетяною і зазначила, що родом з Вінниччини, нещодавно прилетіла з Кіпру і зараз вагітна. У Вінницькій обласній поліції розповіли, що з наших земляків цю жінку наразі ніхто не розшукує.

keyboard_arrow_up