Діана КОЛНОГУЗОВА

Діана КОЛНОГУЗОВА

+380637854635
Діана КОЛНОГУЗОВА - Всі Статті (229)

В Україні вже можна вакцинувати дітей від коронавірусу. Зокрема, у Вінницькій області щеплення отримали понад 400 неповнолітніх. Як до цього ставляться вінничани та яку бачать альтернативу вакцинації — далі в матеріалі.

Нову систему харчування для дітей у закладах освіти затвердили в березні цього року. Зокрема, у садочках зменшили об’єм споживання цукру та солі, вилучили з раціону ковбасні вироби та консерви. Про особливості нововведення, ставлення дітей та батьків до модернізованого меню в дошкільних закладах — читайте в матеріалі.

В житті кожної людини траплялися випадки, пов’язані з поліцією. За даними досліджень, в українців знизився рівень довіри до правоохоронних органів. Причини на це в кожного свої. Про те, чи почуваються вінничани у безпеці на вулицях міста та чи довіряють людям у формі — далі в матеріалі.

Першість на конкурсі «OMC Hair World» в індивідуальному заліку вінничанка Ірина Чефранова здобула ще в 2020-му році. І ось нарешті днями з Парижу прилетів її переможний кубок. Конкурс «OMC Hair World» — це найбільша у світі професійна організація перукарів, візажистів та інших майстрів зі сфери краси. До її складу входить понад 50 країн-членів та понад мільйон індивідуальних членів з усього світу.

Впродовж 18-21 жовтня у Вінниці тривав чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів. Вінничанка Лейла Юсіфзаде виборола золото на цих змаганнях.

На Вишенському озері цього року відкриють спортивну школу на базі колишньої рятувальної станції. Зараз працюють над проєктно-кошторисною документацією.

Кожна людина прагне бути щасливою. Саме тому, коли ми вітаємо зі святами один одного, то обов’язково бажаємо саме щастя. Що може ощасливити вінницьких чоловіків, журналісти 20minut.ua дізналися з перших вуст.

До котрої години можна шуміти в квартирі чи приватному будинку відповідно до законодавства? Яка відповідальність за шум передбачена та що робити із сусідами, які заважають?

Восени всі ми прагнемо домашнього тепла та затишку. Пропонуємо вам уввечері переглянути один із осінніх фільмів за чашкою чаю чи запашної кави.

Вже другий тиждень у Вінниці тривають курси самооборони для жінок. Як це відбувається — далі в матеріалі.

keyboard_arrow_up