«Нам є ким пишатися». Вінничанка Лейла Юсіфзаде стала чемпіонкою України з художньої гімнастики

• Впродовж 18-21 жовтня у Вінниці тривав чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів.
  • Вінничанка Лейла Юсіфзаде виборола золото на цих змаганнях.

У чемпіонаті України взяли участь художні гімнастки з 15 областей України. Свої вміння показували 263 спортсменки. Серед віковоії категорії 2007-го року народження у кандидати в майстри спорту 14-річна Лейла Юсіфзаде обігнала 66 спортсменок  і виборола золото.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Вінницької обласної федерації з художньої гімнастики.

Відео дня

Нагадаємо, що на почату жовтня Лейла Юсіфзаде брала участь у турнірі Олімпійські надії в Києві і виборола срібло, поступившись місцем гімнастці зі збірної України. Детальніше про талановиту спортсменку можна прочитати тут:

Окрім того, збірна команда Вінницької МДЮСШ №1 посіла перше місце за програмою першого розряду у групових вправах, а також отримала другу місце в рейтингу за програмою КМС у групових вправах.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.