Вінницькі спортсмени були найкращими на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації

Вінницькі спортсмени були найкращими на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації
  • П'ятнадцятий чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації проходив з 15 по 21 вересня в болгарському місті Приморсько.
  • Участь у ньому взяла збірна команда України, яка складалася з дев'яти чоловік.

Про це у фейсбук пише Управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА.

— За чотири змагальні дні в різних дисциплінах вихованці федерації радіоспорту Вінницької області та МДЮСШ № 2 здобули 15-ть нагород, з яких вісім золотих, дві срібних, п’ять бронзових!!! Дворазовими чемпіонами Європи стали двоє спортсменів — Аліна Солоненко та Артем Степаніщев, — йдеться у повідомленні. — Також, звання чемпіона Європи в напруженій боротьбі вибороли: Даша Корніюк, Віра Владімірова, Василь Колодяжний та Сергій Зеленський.

Срібло Вінниччині принесла Віра Владімірова, а бронзу — Олександр Марчук, Віра Владімірова, Марія Пугач, Володимир Ляхович та Сергій Зеленський.

Збірна, завдяки здобуткам вінницьких спортсменів, зайняла перше загальнокомандне місце на континентальній першості чемпіонату.

 

Читайте також:

На ремонт «СКА» хочуть виділити 8 мільйонів гривень. На що підуть гроші?

Реставрують хату Коцюбинського. Чи збережуть автентичний вигляд оселі?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Жора
    В Виннице  школу "Охоту на лис" делали три заведения, это СЮТ (Станция юных техников). сейчас Центр тех творчества молодежи. Далее школа номер 7,и дворец пионеров и школьников.50% техники для этого давал штаб ракетных войск МО.И благодаря ракетчикам у них были радиостанции которые использовали на тренировках.

    Я по области всегда брал 1 место)
  • Валентина Гевчук
    Супер, ця команда найкраща , дякуючи тренерам, а вони теж найкращі!!! Подальших успіхів!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Нетверезий мотоцикліст на Тульчинщині пропонував поліцейському десять тисяч гривень 20:05 Вінниччина готується до приїзду понад 30 тисяч хасидів. Паломництво до Умані розпочнеться у вересні 19:06 На Вінниччині з 15 серпня заборонений вилов раків. Що загрожує порушникам 18:31 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 18:10 Огородили понад 0,1 га комунальної землі: вінничанина зобов’язали прибрати паркани біля водойми 17:33 Чому вінничани платитимуть 25 гривень за проїзд, а не 20: що відповіла міськрада на петицію 17:05 Від художньої гімнастики до хокею на траві: у Вінниці відкрили набір до спортивної школи 16:50 «Коли розкопали могили, живі упізнали сотні людей»: як у москві перебрехали вінницьку трагедію 16:07 У Вінниці списують ще два трамваї Tram 2000 — їх використають для ремонту іншого транспорту 15:31 Держстат виписав 228 штрафів за неподання звітів за шість років: скільки отримала Вінниччина 14:08 З Визволення більше не виїхати на Соборну. У центрі Вінниці змінили рух та облаштували 37 паркомісць 13:32 Як ви ставитися до мобілізації жінок без дітей на рівних умовах із чоловіками? Ми запитали вінничан 13:08 Майже 29 мільярдів гривень податків зібрали на Вінниччині від початку року 12:06 «Щедрик» посеред літа та просто неба. У Вінниці влаштували незвичайні музичні зйомки play_circle_filled 11:50 Стрибунка з Вінниці, яка виступає за Італію, виграла чемпіонат Європи 11:08 Парковка замість клумби та новий світлофор — як хочуть змінити центр Вінниці 10:39 Заліз на дерево, а злізти не зміг: у Вінниці 9-річного хлопчика знімали рятувальники 10:05 Без газу на кілька днів залишаться мешканці Вінниччини — перелік адрес 09:17 Два життя, віддані за Україну: Вінниця прощається із Сергієм Яцуком та Русланом Кропивлянським
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up