Сім камер автофіксації та інше важливе за 22 червня на 20minut.ua

Сім камер автофіксації та інше важливе за 22 червня на 20minut.ua
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 22 червня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Для побудови мосту на Тяжилів будуть забирати землю у власників

Для побудови мосту на Тяжилів будуть забирати землю у власників

Міст матиме довжину 594 метри. До коронакризи, у мерії говорили, що старт будівництва буде в 2023 році Вантовий міст між вулицями Янгеля і Ватутіна попередньо оцінили у 750 мільйонів гривень. Його будівництво може розпочатися в 2023 році. Принаймні, так говорили, до коронакризи і карантину. Але перед цим потрібно розробити проект і вирішити ряд земельних питань.

У Вінниці встановлять сім камер автофіксації порушень ПДР (Перелік)

У Вінниці встановлять сім камер автофіксації порушень ПДР (Перелік)

У Вінниці запланували встановлення 11 комплексів та погодили сім місць для камер автоматичної фіксації правил дорожнього руху. Для встановлення комплексів має бути забезпечене належне освітлення у темну пору доби, де працюватимуть камери.

Як збірна України може вийти в 1/8 фіналу Євро-2020. Оцінка шансів по групам

Як збірна України може вийти в 1/8 фіналу Євро-2020. Оцінка шансів по групам

Після поразки від збірної Австрії в третьому турі групового турніру, команда України ще зберігає, нехай і мінімальні, але шанси на вихід в 1/8 фіналу Євро-2020.

 

Вінничани повідомляють про збій у роботі Google. У чому проблема?

Вінничани повідомляють про збій у роботі Google. У чому проблема?

Вінничани повідомляють про проблеми із сайтом та акаунтами. Про збої у роботі системи сервісу Google скаржаться користувачі по всьому світу.

 

Читайте також:

Карантин в Україні продовжили до 31 серпня. Які правила змінив уряд?

Новини бухгалтерського обліку та кадрові питання. Що зміниться у червні?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:02 Врятуйте річку Скельну. Вінничан кличуть на велике прибирання photo_camera 13:13 Росіяни засипають українські позиції авіабомбами: 260 ударів за 24 години photo_camera 12:12 Куди у Вінниці важко доїхати громадським транспортом? Ми запитали 12:08 Житель Глухівців постраждав під час самостійного гасіння пожежі Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 11:10 Вважався зниклим три місяці. Підтвердили загибель Михайла Паламара з села Вільшанка 11:06 Поліція посилює контроль на Великдень: храми перевірять кінологи та вибухотехніки 10:50 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 30 березня — 4 квітня photo_camera 10:02 Смерть у бур’янах: на Вінниччині знешкодили бойові частини збитих «шахедів» photo_camera 08:59 Вінниця прощається з Денисом Пугачуком: воїн-доброволець повернувся додому «на щиті» 08:02 Сьогодні вітайте Марію та Микиту. Історія, традиції, заборони 4 квітня 21:01 Сварка через дитину закінчилась насильством і далі — судом 20:20 «Добре хоч поїсти винесли»: жінці з першою групою інвалідності не дали зустрітися з сином у ВСП 20:04 У теплицях Вінниці підготували десятки видів рослин для висадки на вулицях photo_camera 19:33 Подарована машина чоловіку, продана сестрі квартира... Що знайшли у новій декларації Заболотної? 19:03 Як через коментарі зламують акаунти? Нова схема шахраїв 19:02 Паска від зірок: Полякова, Бронюк та інші відомі вінничани діляться секретами великодньої випічки photo_camera 18:15 Громада на колінах та море квітів: як проводжали в останню дорогу Михайла Безскурського photo_camera 17:39 Весна скасовується? На Вінниччину сунуть заморозки та мокрий сніг play_circle_filled 17:12 51 тисяча штрафу за нічний драйв. На трасі зупинили водія під амфетаміном
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up