За два роки і 3,7 мільйона гривень відремонтують дім на Соборній. Що там буде?

За два роки і 3,7 мільйона гривень відремонтують дім на Соборній. Що там буде?
У оновленому Турцентрі розказуватимуть гостям про родзинки міста і області, записуватимуть на екскурсії, проводитимуть навчальні заходи тощо. Роботи по реконструкції будівлі мають завершити до 20 вересня 2022 року
  • У Вінниці оновлять будинок в середмісті, на Соборній, 89.
  • Там перекриють дах, замінять вікна, виконають утеплення фасаду. Робити оцінили у 3,7 мільйона гривень. Підрядником обрали «Будівельну фірму «Ремс».
  • Після завершення реконструкції там відкриють муніципальний Турцентр. Що буде всередині споруди?

Департамент міського господарства обрав підрядника, якому доручили реконструкцію будинку на Соборній, 89. За даними ProZorro житловий будинок буде ремонтувати «Будівельна фірма «Ремс».

У план реконструкції входять наступні роботи:

  • демонтаж покриття покрівлі, декоративних елементів, очищення фасаду;
  • установка каркасу піддашшя з дерева, гідроізоляції та металочерепиці, огородження покрівлі;
  • монтаж металопластикових вікон;
  • очищення і ремонт вентиляційних каналів;
  • монтаж пожежної драбини і вогнезахист дерев’яних конструкцій;
  • фасадні роботи: утеплення, тинькування, установка зливів тощо.

Кошторис проекту — 4 мільйона 825 тисяч гривень. Під час аукціону ціну ремонту «збили» до 3 мільйонів 760 тисяч гривень, яка стала підсумковою.

«Будівельна фірма «Ремс» виконає роботу протягом двох років: демонтажні роботи, покрівлю, вогнезахист мають виконати до кінця грудня 2021 року; фасадні роботи — до 20 вересня 2022 року.

Що відомо про підрядника

Приватне підприємство «Будівельна фірма «Ремс» зареєстрована у Вінниці, діє з 2005 року. Має статутний капітал 10 тисяч гривень, та основний вид діяльності —  43.39 Інші роботи із завершення будівництва. Очолює компанію Вячеслав Білієнко, який і є власником 100% компанії, про що вказано в Opendatabot.

За даними Clarity Project, «Будівельна фірма «Ремс» з 2016 року взяла участь у 63 закупівлях. З них компанія перемогла на 45 тендерах. Найбільше підрядів, на загальну суму 26,6 мільйонів гривень, «Ремс» виконала для департаменту міського господарства Вінницької міськради.

Цей підрядник виконував ремонт глядацької зали, фойє і покрівлі кінотеатру «Родина». Також об’єктом «Будівельної фірми «Ремс» є салатовий будинок на Соловйова, 3, що біля фізмат гімназії №17.

На Соборній буде Турцентр

Але повернемося до будинку на Соборній, 89. Його реконструюють під туристичний хаб.

На першому поверсі діятиме інфоцентр, де гості міста отримають докладну інформацію про туристичні принади Вінниці й області, зможуть записатися на екскурсії тощо. Крім того, там будуть зали для проведення конференцій, лекцій та інших навчальних заходів з туризму. Ще на першому поверсі запланована невеличка кав’ярня та магазин сувенірів.

Другий поверх перероблять під офіси, де працюватимуть чиновники з департаменту туризму. Планується, що третій поверх переобладнають під коворкінг — місця для роботи турфірм та стартапів у сфері туризму.

Важливо те, що ці структурні зміни стосуються передньої нежитлової частини дому, яка в комунальній власності. З іншого боку дому є квартири, де живуть люди. І на громадських слуханнях, мешканці погодилися на комплексну реконструкцію будинку, разом з обстеженням(і в разі виявлення дефектів — укріпленням) фундаменту, а також від мерії отримають ліфт баштового типу, яким користуватимуться люди з інвалідністю. 

Вінниця, нагадаємо, за останні п’ять років заробила на туризмі понад 100 мільйонів гривень.

Опитування

Чи потрібен Вінниці муніципальний Турцентр?


 

Читайте також:

Вежа на долоні, або Як головний символ міста можна тепер придбати у ЗD

Фіорди, північне сяйво, вулкани... Які ще ексклюзивні тури мають у вінницьких турагенціях?

На Поділлі створять новий маршрут«Camino Podolico: шлях Якова»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Alina Konopliana
    Вінницькі поліцейські викрили масштабну схему привласнення бюджетних коштів, які йшли на фінансування криміналітету

    https://vn.npu.gov.ua/news/organizovana-zlochinnist/vinniczki-policzejski-vikrili-masshtabnu-sxemu-privlasnennya-byudzhetnix-koshtiv-yaki-jshli-na-finansuvannya-kriminalitetu/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Туга за СРСР довела до суду: на Вінниччині викрили пропагандиста комунізму 20:04 Вінниця без «солей» та «фенів»: чим закінчився масштабний рейд проти наркореклами photo_camera 19:37 Чи можуть вилучати мотоцикли з «прямотоками» на користь ЗСУ через шум? Пояснили в патрульній поліції 19:02 У Вінниці затримали 25-річного розповсюджувача «солей» photo_camera Від читача 08:20 Добровольці — це люди, які не чекали наказу. Вони одразу стали на захист України. 18:59 Конгрес, що змінює закони: лідерки України з’їдуться до Вінниці заради нових стратегій стійкості 17:48 «Десять років захищав країну, а поховали без почестей»: як ексзаступник Генпрокурора допомагає родині воїна 17:45 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 17:37 5,6 мільйона з бюджету лікарні: як вінницький посадовець та бізнесмени «нагріли» державу photo_camera 16:32 Апартаменти за 160 тисяч доларів у Буковелі: чому НАЗК перевірить статки ексчлена ВЛК з Вінниччини 16:25 ТОП-10 найпопулярніших терапевтів Вінниці: хто вони і де приймають 16:14 Як заробити на ухилянтах і потрапити за ґрати: історія провалу вінницького махінатора photo_camera 15:54 Підозрюваному у вбивстві школярів у Шаргороді продовжили арешт: нові деталі справи play_circle_filled photo_camera 15:05 Березнева аномалія: коли саме на Вінниччині випаде сніг і чи надовго він затримається 14:09 У Соболівці вогонь із сухої трави ледь не спопелив житловий будинок photo_camera 13:13 Пекло на фронті: окупанти застосували понад 9600 дронів-камікадзе за одну добу photo_camera 12:49 Кукурудза домінує. Що вінницькі фермери вирощували протягом 2025 року? 12:37 17 ножових: у Мурованих Курилівцях пасинок жорстоко розправився з вітчимом 12:17 Міг здетонувати будь-якої миті:у полі на Вінниччині знайшли бойову частину «шахеда» photo_camera 11:13 Чорні дні для громад. Вінниччина вшановує пам'ять 12 воїнів, що повернулися «на щиті» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up