Як Вінниччина відзначатиме День Незалежності України (ПРОГРАМА)

Як Вінниччина відзначатиме День Незалежності України (ПРОГРАМА)
  • У понеділок, 24 серпня, Вінницька область урочистими заходами відзначатиме День Незалежності України.
  • Святкування головного державного свята  проходитиме під гаслами: «Ми різні, але єдині» і «Україна — це ти!».

Про це повідомляють у Вінницькій ОДА.

Відзначаючи 29-ту річницю, кожен українець розуміє, що цей рік повинен стати знаковим для всієї країни і Вінниччини зокрема, адже перейшовши позначку 29, ми наближаємось до 30-річчя незалежності України.

Програма

Відповідно до плану, в області відбудуться такі заходи:

23 серпня 2020 року:

  • урочиста церемонія підняття Державного Прапора України;
  • велопроєкт естафета «Квадрат» за участі молоді Вінниччини.

24 серпня 2020 року:

  • покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні, інтерактивної стели та Вічного вогню, а також делеговане покладання до пам’ятників видатних борців за незалежність;
  • мистецький проект «На хвилі незалежності» (на катері «Микола Пирогов»), концерт підготував Вінницький обласний центр концертів «Щедрик».

До речі, 12 серпня 2020 року видали Указ Президента України «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України» № 318, який ставить  неодмінною умовою при підготовці та проведенні святкових заходів — забезпечення дотримання вимог Постанови Уряду від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Відповідно до Указу Президента України, підписане розпорядження голови ОДА від 12.08.2020 року № 519 «Про відзначення на Вінниччині 29-ї річниці незалежності України», яке передбачає:

  • проведення організаційних, культурно-мистецьких та інформаційних заходів по виконанню Указу;
  • урочисте підняття Державного Прапора України;
  • покладання квітів і гірлянд;
  • нагородження державними та обласними нагородами;
  • реалізація культурно-мистецьких проєктів;
  • упорядкування місць поховань героїв та пам’ятних знаків;
  • проведення інформаційної кампанії.

 

Читайте також:       

Дива не закінчуються: історія про колишнього безхатченка Євгена, який живе без шлунку

Помер 68-річний вінничанин від коронавірусу. По районах виявили 21 нового хворого

Три смерті від коронавірусу за добу. Розповіли, як померли дві жінки та чоловік

До 31 серпня продовжили адаптивний карантин в Україні. Подробиці

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:05 Під сирени та водяну арку у Вінниці провели на пенсію рятувальника, який 30 років рятував людей 19:03 Троє дітей у Вінниці знайшли нові родини завдяки патронату і прийомним сім’ям 18:02 У Ямполі чоловік обікрав будинок сусіда та сховав награбоване у своєму подвір’ї 17:10 Рік тюрми за інтим-послуги: у Вінниці засудили організаторку борделю біля «Урожаю» Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 16:05 У Вінниці замінюють вікна в багатоповерхівках, пошкоджених через російську атаку 15:32 Три заяви до поліції та постраждалі з обох сторін: що відомо про конфлікт біля ВЛК неподалік Вінниці play_circle_filled photo_camera 15:02 Ціни на пальне знову підскочили. Скільки коштує заправити авто 23 травня 14:16 «Підгодовують рибкою, бо сама залишилась висиджувати потомство» — як небайдужі на Вінниччині рятують лелеку play_circle_filled 13:32 В Україні майже 22 тисячі фопів з іноземним громадянством. Яка ситуація на Вінниччині? 13:03 Трамвайний парк Вінниці поповнили ще три вагони Tram 2000 зі Швейцарії 12:08 На Хмельницькому шосе водій фури на «зебрі» переїхав пенсіонерку. Ще одна аварія сталася на М-30 11:31 Що ви думаєте про жорстокіші правила та покарання для водіїв електросамокатів? Ми запитали вінничан 10:52 Зима без блекаутів, гроші для бізнесу та розвиток соцсфери — підсумки візиту Юлії Свириденко до Вінниці play_circle_filled 09:53 У Вінниці прощаються з двома воїнами-добровольцями Романом Стратійчуком та Олегом Остапчуком 09:04 Смерть дитини на совісті соцслужб: на Вінниччині судитимуть керівницю терцентру за «фількіни грамоти» 08:10 23 травня — День морської піхоти України. Історія, заборони та прикмети 21:12 Вінниця 60 років тому: епоха трамваїв «Гота», першого телецентру та великої індустріалізації 21:00 Ями на дорогах Вінниччини стають причиною ДТП. Як відшкодувати збитки водіям
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up