Вінницьким тренерам піднімуть зарплату до 10 700 гривень «на руки»

Вінницьким тренерам піднімуть зарплату до 10 700 гривень «на руки»
На фото тренер та учні ДЮСШ №3
  • Зарплати викладачів вінницьких спортшкіл уже з березня зростуть на 20-70% від посадового окладу. Вже з березня, тренер вищої категорії може розраховувати на 10 700 гривень проти нинішньої плати — 6,5 тисяч гривень.

Рішення, яке ухвалила сесія міськради, 28 лютого, запроваджує нову муніципальну надбавку до зарплат працівникам спортшкіл Вінниці. Для розрахунку їхніх окладів будуть застосовувати додатковий коефіцієнт підвищення:

  • 1,7 — для тренерів-викладачів, які мають вищу кваліфікаційну категорію, директорів та інструкторів методистів вищої категорії; 
  • 1,5 — для тренерів-викладачів, які мають першу кваліфікаційну категорію, директорів та інструкторів методистів першої категорії; 
  • 1,3 — для тренерів-викладачів, які мають другу кваліфікаційну категорію, директорів та інструкторів методистів другої категорії; 
  • 1,2 — для тренерів-викладачів, які не мають кваліфікаційної категорії, директорів та інструкторів методистів без категорії.

Це рішення вже ухвалив виконком міської ради. Тоді службовці пояснювали, що потреба у підвищенні окладів тренерам є в тому, щоб зберегти кадри та професійну підготовку юних вінничан. За розрахунками чиновників з 1 березня зростуть зарплати для 115 тренерів і 37 працівникам ДЮСШ міста.

«Працівник вищої кваліфікаційної категорії в середньому отримає «чистими» 4210 грн додатково до нинішньої зарплати, першої категорії – 3020 грн, другої – 730 грн, без категорії – 230 грн. Також більше нарахують працівникам адміністративного складу, зокрема інструкторам-методистам  – в середньому це додатково 2100 грн «на руки», — повідомляли у міськраді.

На оплату праці у зв’язку з підвищенням до кінця року спрямують майже 7 мільйонів гривень з міського бюджету. У Вінниці працюють 7 муніципальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких займається понад 2,5 тисячі дітей.

Попередня надбавка тренерам, нагадаємо, діяла з червня 2019 року. Тоді працівникам ДЮСШ підняли оклади на 20% коштом міського бюджету. Нинішня муніципальна надбавка скасовує попереднє рішення.

 

 

Читайте також:

Мерія хоче зменшити муніципальну надбавку педагогам. Але їхні зарплати зростуть на 200-300 гривень

«Викладач має готувати дітей для життя, а не для оцінки»: інтерв’ю з двома кращими вчителями Вінниці

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Ми всі стали дорослішими та мудрішими». Вінницька гвардійка про війну, втрати та шлях жінки у війську 20:06 Як діти переживають відключення світла й тепла: перевірили інтернати та спецшколи Вінниччини photo_camera 19:07 «Озвіться! Це прохання військових»: забрати тварин з прифронтової зони просять оборонці 19:04 Землі з поселенням Трипільської культури опинилися в приватних руках. Їх хочуть повернути державі Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 17:58 На річці у Ладижині батько і син провалилися під лід — 64-річний чоловік загинув 17:17 Як працює муніципальний притулок для тварин у Вінниці і скільки грошей виділяє місто на його утримання 16:41 Продавав «непридатність до служби» — нацполіція викрила 43-річного вінничанина 16:23 На ремонт громадського транспорту Вінниці витратять майже 50 мільйонів. Що зміниться для пасажирів 16:12 ТОП сервісів для дому: кращі клінінг-компанії та хімчистки у Вінниці (партнерський проєкт) 16:04 Захисника з Джулинської громади Олександра Чеховського нагородили відзнакою «За оборону України» 15:45 У Вінниці купують 100 коптерів для потреб ЗСУ. Скільки готові заплатити? 14:50 На Вінниччині затримали чоловіка, який за $2500 хотів підкупити військового 14:32 Майно в Іспанії, мільйони і автівки: що приховав у декларації колишній лікар МСЕК та батько Власюків 13:42 В рамках регулювання чисельності хижаків на Вінниччині вже вполювали майже 600 лисиць 13:40 Втекла з окупації та почала з нуля: історія 15-річної дівчини з Херсона (соціальна реклама) 12:54 В Україну повернули тіла 1000 загиблих Захисників. Тривають заходи з ідентифікації 12:03 Пожежа через несправну піч в Оратівській громаді забрала життя пенсіонера 11:09 Без світла залишились понад 39 тисяч людей. Як працюють служби на Вінниччині photo_camera 10:47 Нові газові автобуси Solaris вийдуть на маршрути Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up