Спогади очевидця та затримання ветерана: важливе за 21 березня на 20minut.ua

Спогади очевидця та затримання ветерана: важливе за 21 березня на 20minut.ua
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали 21 березня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Червоноармійці заходили у Вінницю з піснею під духовий оркестр? Спогади очевидця

Повністю розвалений залізничний вокзал, спалені Будинок Червоної Армії, готель «Савой», бібліотека, зруйнований міст через Буг… Інформація радянського офіцера про звірства гітлерівців у Вінниці. Розстріл полонених німецьких солдатів. Це тільки частина фактів з книги Владислава Телічка про події у нашому місті у березні 1944-го.

Червоноармійці заходили у Вінницю з піснею під духовий оркестр? Спогади очевидця

Вінницького видавця та ветерана Влада Сорда затримали після акції у Києві

Вінницького письменника та засновника видавництва «Дім химер» Влада Сорда затримали після акції на підтримку Стерненка у Києві. Дізнавалися, як відбувалося затримання, за що його забрали правоохоронці та де зараз знаходиться вінничанин. 

Вінницького видавця та ветерана Влада Сорда затримали після акції у Києві

Пенсії в 2021 році збільшать ще чотири рази: на скільки і кому чекати

В Україні у 2021 році очікується ще чотири етапи перегляду пенсійних виплат. Зміни торкнуться більшості одержувачів пенсії. Суми виплат заклали в затвердженому бюджеті Пенсійного Фонду України на поточний рік.

Пенсії в 2021 році збільшать ще чотири рази: на скільки і кому чекати

На Вінниччині почалась епідемія грипу. Назвали райони, де найбільше хворих

— На 11-му тижні 2021 року у Вінницькій області захворюваність на грип та ГРВІ склала 575,9 випадків на 100 тис. нас. та є на 1,8% вищим базового рівня. Впродовж тижня за медичною допомогою  з приводу  ГРВІ звернулось 8859 людей, серед захворілих  1815 (20,5 %) дітей. Госпіталізували 73 людини в т. ч. 50 дітей. Летальних випадків не зареєстрували, — зазначають у вінницькому лабораторному центрі МОЗ.

На Вінниччині почалась епідемія грипу. Назвали райони, де найбільше хворих

Як не «посадити» зір під час карантину. Поради від офтальмолога

Через пандемію коронавірусу та введені карантинні обмеження більшість вінничан перейшли на роботу дистанційно і всі звичні справи — тепер в екрані ноутбука.  Навантаження на наші очі зросло у кілька разів, тому ми поговорили з лікаркою-офтальмологинею про те, як зберегти зір у період карантину. 

Як не «посадити» зір під час карантину. Поради від офтальмолога

 

Читайте також:

Посилення карантину та перевантажені лікарні: важливе за 12 березня на 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Діти загиблих героїв із Вінниці та Ірпеня поїхали відпочивати до Литви photo_camera 20:02 У лісі під Вороновицею знайшли снаряд Другої світової. Працювали сапери photo_camera 19:47 Лимонад з газованки, квас із бочки: як вінничани рятувалися від літньої спеки у минулому столітті 19:19 Паровоз 1938 року і мальовниче Поділля: Гайворон приймає перший літній залізничний фестиваль Від читача 13:09 Свято Івана Купала для дітей: волонтери «Української команди» з Бершаді подарували малечі день радості та творчості 18:50 «Врятували б декілька ковтків води»: математичні ралі у Калинівці у пам’ять про гонщика Нестерчука 18:13 Перелом руки і черепно-мозкова: мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини на трасі photo_camera 17:32 Розгляд по суті, але без відсторонення: чи є рух у справі про катування чоловіка поліцейськими? play_circle_filled photo_camera 17:08 Сам голосував за виділення собі землі: мера у Жмеринському районі викрили на земельній схемі photo_camera 17:02 Ексвикладач ВНТУ Каковкін отримав вирок за дописи в «Однокласниках». Як вінницький суд карає за пропаганду 16:32 Вінниця готується до різкої зміни: що принесе кінець тижня 16:04 Вчасно помітили, вчасно викликали: пильність врятувала 88-річну жінку у Ладижині photo_camera 15:15 Рейтинг українських вишів: які позиції посіли університети Вінниці 14:37 Голова сільради, начальник ЖКГ і підприємець із синами: десятьох підозрюють у розкраданні 60 млн 13:26 Побив під час сварки і вдав, що нічого не знає: у селі під Гніванню вбили жінку 13:04 Холодна вода у Вінниці по 81 грн. І це ще не найдорожче в області 12:12 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) 12:03 За два дні на дорогах Вінниччини постраждали 14 людей — серед них діти photo_camera 11:28 Де у Вінниці сьогодні не буде світла, води та тепла: адреси відключень 10:38 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 57 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up