Вінничан просять поповнювати муніципальні картки не на сайті, а в торговій мережі поблизу зупинок

Вінничан просять поповнювати муніципальні картки не на сайті, а в торговій мережі поблизу зупинок
З архіву сайту 20minut.ua
  • У зв'язку з проведенням технічно-відновлювальних робіт дата-центру, де нещодавно сталася пожежа, наразі неможливо поповнити картку вінничанина в режимі онлайн.

Пожежа сталася тиждень тому, але про її наслідки знають далеко не всі. Одним з таких наслідків є збій в роботі сайту et.vn.ua, де наразі неможливо поповнити картку для проїзду у громадському транспорті міста.

На Фейсбук-сторінці «Муніципальної картки вінничанина» ще 5 липня повідомили про надзвичайну ситуацію і попросили містян поповнювати свої картки у торговій мережі поблизу зупинок. Однак і досі залишається чимало вінничан, які не чули про пожежу та щодня намагаються поповнити картки через сайт. Зробити цього у них, звісно, не виходить, а ще деякі з них не знають про розташування найближчих до них пунктів поповнення. Ось тут повний перелік таких місць.

Також відомо, що пересадка працює у звичному режимі, а списання коштів, при оплаті банківськими картками, може здійснюватися із запізненням.

Читайте також:

Від USB-розеток до собачих вбиралень: зібрали «промахи» вінницької інфраструктури

«Пологи приймав чоловік»: як вінничанка народжувала перед зачиненими дверима пологового

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • ML
    а где размещалась информация про сбой в работе?
  • Кряж505
    Ну, хоть средства на карточках не сгорели. И на том спасибо!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:06 Не розминулися на дорозі: на Тульчинщині зіткнулися три авто, травмувалась 49-річна водійка 13:31 Хто очолив медичні обʼєднання Вінниці? Розповідаємо, що є в деклараціях директорів photo_camera 13:10 У Могилів-Подільському ексочільник річкового порту віддав дружині держмайно під кафе: збитки — 1,5 мільйона 12:53 Дитячий тенісний турнір у Вінниці: перемоги, емоції і боротьба за кожен м’яч Від читача 11:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні. 11:55 Через коротке замикання у Гнівані горів будинок. Ще три пожежі сталися в області 11:23 Що їстимуть у вінницьких школах з 1 вересня: яким буде меню та скільки на це виділили коштів 10:48 Нова розмітка на Соборній уже викликала суперечки. У Вінниці почали її коригувати 10:12 Тепло, місцями з дощем: якою буде погода у вересні та чи чекати бабиного літа 09:38 Без води та світла 27 серпня. Де у Вінниці ремонтуватимуть мережі 08:57 У Вінниці прощаються з 30-річним морпіхом Дмитром Бірібкіним, який загинув на Донеччині 08:07 Сьогодні можна без докорів сумління: 27 серпня — День українського сала 21:00 Українці можуть заявити про втрату роботи через війну та вимагати компенсацію через «Дію» 20:04 Біля двох будинків у Вінниці облаштували екопарковки на 26 авто 19:05 Розрізаний кавун може бути небезпечним: як обрати стиглий плід без ризику для здоров’я 18:03 Вночі у Вінниці зупинили водія Honda під наркотиками, а на Київській у перехожого знайшли згорток і таблетки 17:33 Вінницький медичний — у ТОП-20: які місця посіли інші виші міста у рейтингу 2026 року 17:30 Як зняти розшук ТЦК дистанційно: адвокатка назвала три легальні варіанти 17:13 Збирачі ягід у Карпатах врятували вінничанина, якому стало зле в горах photo_camera 16:22 Університети можуть навчатися по суботах: у МОН дали рекомендації на осінь та зиму
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up