«Пологи приймав чоловік»: як вінничанка народжувала перед зачиненими дверима пологового

«Пологи приймав чоловік»: як вінничанка народжувала перед зачиненими дверима пологового
Альона, скріншот з прямого ефіру
  • У четвер, 9 липня, інста-блогерка з 1,1 мільйоном підписників Аліна Шаманська записала прямий ефір з жінкою, якій нещодавно довелося народжувати перед зачиненими дверима Вінницького пологового будинку №1.
  • Ми розшифрували ефір блогерки і занотували найцікавіше з розповіді вінничанки.

За строками Альона мала народжувати через декілька днів, але почалися перейми. Спочатку легенько тягнуло спину, потім трішки сильніше. На той час Альона була мамою вже двох дітей, тому розуміла, що з великою ймовірністю народжуватиме в цей день. Разом з чоловіком Володимиром, не поспішаючи, вони зібрали сумки з усім необхідним, сіли в авто і поїхали у пологовий будинок №1, де вінничанка перебувала на обліку. 

Запаркувавши авто і поклавши сумки на стіл, що стояв неподалік дверей, подружжя почало дзвонити у дзвінок пологового, але двері ніхто відкривати не поспішав. Альона сказала чоловікові, що перейми посилюються і потрібно поспішати. 

Володимир оббіг територію закладу. Через закриті двері іншого відділення жіночий голос повідомив йому, що пологовий на карантині і що на місці нікого немає. Володимир сказав, що його жінка народжує і що їй терміново потрібна допомога. У відповідь знову почув, що заклад не працює. 

На годиннику була лише 16.00 година, але навколо, як на зло, не було ані душі. Альона кричала: «Люди, пологи, допоможіть», — усе марно. 

«Далі все відбувалося дуже стрімко. Я почала оцінювати своє положення, побачила стіл, на якому стояли сумки, лягаю на нього і кажу Вові: «Приймай пологи». На щастя, чоловік не розгубився у цій ситуації і все зробив правильно», — розповідає Альона. 

Невдовзі Володимир вже тримав у руках голівку свого сина. Пологи продовжувалися, але дитина не виходила. Чоловік бачив, як син спочатку червоніє, далі синіє, а потім й зовсім почав чорніти. Не гаючи часу, він обережно потягнув його за плече і дитина вийшла. Філіп, так звати хлопчика, почав плакати, що одразу заспокоїло батьків. 


Ви також можете подивитися запис прямого ефіру, який проводила Аліна Шаманська:


Приблизно за 15 хвилин до породіллі підійшли працівниці інших відділень і почали запитувати, чому вони сюди приїхали. 

«А куди нам треба було їхати?» — запитала Альона.

«А ви що не знали, що пологовий вже кілька днів закритий через коронавірус?» — відповіли медпрацівниці.

Альона говорить, що всі присутні розгубилися і не знали, що їм робити. За деякий час її на каталці відвезли до пологової кімнати, куди згодом прийшов й лікар. Вінничанка розповідає, що медик був не задоволений тим, що його викликали з дому. За час перебування у медзакладі жінку навіть не запитали, як у неї проходили пологи. 

За словами Альони, про закриття медзакладу її ніхто не попереджав, тому відчувши наближення пологів, як і в попередні два рази, вона з чоловіком поїхала до пологового будинку. Після пологів Альона не стала телефонувати лікарці, яка її вела і з’ясовувати з нею стосунки. Медичні працівники та адміністрація закладу з нею також не зв’язувалися, ані щоб з’ясувати подробиці пологів, ані щоб пояснити, чому її ніхто не попередив про закриття, ані щоб принести вибачення. 

Ми намагалися зв’язатися з керівництвом пологового будинку №1, щоб вони розповіли нам про ситуацію зі своєї точки зору, але нам не вдалося цього зробити. За вказаним на сторінці закладу телефоном нас спитали, з якого приводу ми телефонуємо, потім дали робочий номер медичної директорки і попросити передзвонити за десять хвилин. Однак, за вказаним номером, на наші дзвінки ніхто так і не відповів. 

Читайте також:

«Після пологів він одразу почав синіти»: Стасік Солодкий та його не солодка історія

«Моя ти дорога копієчка». Як ростуть двоє вінничанок, народжених з пробірки

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (56)
  • Валентина Васильковська
    Срам і позор читати всі ці коментарі. Видно зразу, що лікарі себе в обіду не дадуть. Тьху!
  • Татьяна Карауш
    Жахливо! А клятва Гіпократа? Новонародженому вінничанину і його матусі всіх земних благ.
  • Artem Morozovskyi
    Піар наше все! Замість визвати швидку поїхала в пологовий, який закритий на ремонт! Цирк!
  • Светлана Рулько
    Дивно, що батьки не знали про щорічне закриття роддомів по черзі? Дивно, що вважали, ніби то їх хтось мав про це попереджувати, бо як правило, до рожениць викликають швидку(можна було викликати і вони б відвезли, куди потрібно). Тоді б їм не довелося звинувачувати у ненаданні допомоги медиків.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera 19:15 АРМА шукала управителя, але «Bogun City» знову будують. Як це стало можливим? play_circle_filled 19:04 Шахрай виманив у вінничанки 154 тисячі гривень за схемою «родич у біді» photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 18:40 Від Вінниці — до Парижа й Китаю: як місцева школа bellydance виховує нове покоління танцівниць photo_camera 18:09 Вогонь випалив понад вісім гектарів землі photo_camera 17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику 11:41 Після рекордної спеки Вінниччину накриє негода 11:12 Шкільні їдальні Вінниці запрошують на роботу кухарів і посудомийниць 10:08 Де у Вінниці 7 серпня не буде води та світла 09:10 Зберігав і надсилав дитячу порнографію — суд оголосив вирок жителю Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up