Михайло КУРДЮКОВ
Михайло КУРДЮКОВ
0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (1185)

Поговорили з двома вінницькими сомельє, які розказали, скільки можна випивати вина за день? Як вибрати якісне вино? Скільки воно має коштувати? З якою їжею цей напій краще всього поєднується? І де у Вінниці можна скуштувати смачного вина? 

Вересень — це місяць обізнаності про лімфому. А лімфома — це найпоширеніша форма раку крові, яку щороку діагностують понад трьом тисячам українців.  Разом зі співзасновницею Inspiration Family Інесою Матюшенко розповідаємо про речі, які має знати кожен, хто стикається з цим захворюванням.

У Вінниці офіційно закрили велосезон. Востаннє покрутити педалі зібралися майже триста велосипедистів з різних куточків країни. Розповідаємо, що там робили нацгвардійці і конвертоплани сил НАТО, як через карантин змінився формат проведення заходу і до чого тут дерев’яні ложки. 

Найвідомішим вуличним музикантом нашого міста є саме Валерій Олексійович. Його гру часто можна почути біля колишнього готелю «Савой». Нещодавно у музики з’явилася нова скрипка, а ще він активно займається письменницькою діяльністю. Про ці речі йому дуже хотілося вам розказати.

Зробили фоторепортаж з центру Вінниці. На світлинах пересічні містяни, які насолоджуються останніми днями тепла.  

Відсьогодні, 14 вересня, у місті почав працювати «Екомобіль». Це перероблений радянський мотоцикл з критим причепом, створений для збору вторинної сировини.

До ТОП-50 цьогорічної премії Global Teacher Prize Ukraine, яку отримують найкращі вчителі країни, увійшло двоє вінницьких викладачів. Ми поговорили з ними і тепер тезово публікуємо їхні найцікавіші думки.

До ТОП-50 цьогорічної премії Global Teacher Prize Ukraine, яку отримують найкращі вчителі країни, увійшло двоє вінницьких викладачів. Ми поговорили з ними і тепер тезово публікуємо їхні найцікавіші думки.

Рік тому ми розповідали історію Світлани Форостяної, яка бореться з невиліковною хворобою — розсіяним склерозом. Ми просили вас допомогти зібрати гроші на її лікування. Ви це зробили. І тепер ми знову прийшли до Свети, щоб подивитися на результат ваших старань. 

Під час святкування Дня міста (в онлайн-форматі) відбудеться, зокрема, презентація першого офіційного туристичного путівника Вінниці. Розповідаємо, як його та інші приємні речі можна отримати у подарунок. 

keyboard_arrow_up