Михайло КУРДЮКОВ
Михайло КУРДЮКОВ
0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (1305)

Після рецидиву раку молочної залози Світлані провели складну операцію на головному мозку. Пухлину вдалося видалити, але лікування досі триває. Родина не справляється фінансово.

Побачити рідкісних зубрів в природних умовах можна лише у Хмільницькому лісгоспі. З самого рання рушаємо туди. Ми ще не знаємо, що нам доведеться бігати за цими биками засніженими лісами і полями, познайомитися з мисливствознавцем, який ніколи не полював і співчувати маленькому зубрику, який втратив маму.

Популярною останніми днями стала нейромережа Deep Nostalgia, яка може «оживляти» світлини. Усе виглядає ніби у фільмах про Гаррі Поттера: зображені на фотографіях люди рухають головою, блимають очима і навіть усміхаються.

В Україні через корупційну схему розформували всі підрозділи поліції з контролю над обігом зброї. Як це коментують в управлінні Нацполіції області? Що говорять вінницькі активісти? Яка подальша доля служби?

Склали добірку з 21 текста, які розповідають про ключові зміни і події в житті нашого міста. Сюди увійшли новини про заплановані масштабні реконструкції, зміни у законодавстві і ціни на різноманітні послуги. І також — корисні публікації 20minut.ua про освіту, здоров’я і можливості впливу на благоустрій Вінниці.

Будинок на 10 поверхів від’єднали від газопостачання. Газовики казали, що виявили порушення з документацією. Мешканці не погоджувалися і вважали це рішення несправедливим.

Під час візиту спікера парламенту у Вінниці обговорювали питання нашого летовища. 

Вінничан запрошують взяти участь в психологічному дослідженні, автор якого досліджує феномен «прив’язаності до місця».  «Центр історії Вінниці» просить містян пройти опитування на цю тему. Його проходження займе 3-5 хвилин вашого часу. 

У Вінниці розпочалася вакцинація від коронавірусу. Наразі щеплення роблять переважно медичним працівникам. Ми на власні очі подивилися, як це відбувається, а також дізналися, скільки вінницьких лікарів готові робити собі рятівну ін’єкцію і чи радять вони робити те саме іншим?

Восени 2017 року одна із учасниць скандального руху Femen Аліса Виноградова демонстративно підпалила фотолокацію в центрі місті. Судова тяганина тривала понад три роки. Яке рішення виніс суддя?

keyboard_arrow_up