Михайло КУРДЮКОВ
Михайло КУРДЮКОВ
0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (1228)

У вересні цього року у Липовецькому районі водій у стані алкогольного сп’яніння на позашляховику «Ауді» виїхав на зустрічну смугу і врізався у дві автівки. Загинуло двоє дорослих, ще двоє дітей отримали тяжкі тілесні травми.  

Через пандемію коронавірусу у багатьох українських Центрах крові суттєво зменшилась кількість донорів. Запасів також майже не залишилося, зокрема у Вінниці. 

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом усі бажаючі матимуть можливість протестуватися на наявність небезпечних захворювань. 

Сім’я Білоножків представила свою короткометражну стрічку «Наша земля». Збірним образом сільської родини вони зображують події геноциду проти української нації.  

Хтось пише пейзажі, хтось — портрети, а вінничанка Марина Карпенко спеціалізується на дверях. Дівчина віднаходить їх у різних куточках країни, а потім переносить на полотна. Ми дізналися, навіщо вона це робить. 

Цього року вінничани поділилися на два табори. Перші проти встановлення Новорічної ялинки у парку імені Леонтовича, інші — за. У міськраді, довго думали і прийняли своє рішення. А ви якої думки?

Знання англійської — світло, а незнання — тьма. Поговорили з вінничанами, які вивчили іноземну мову у віці старше 30 років. Вони розповідають, навіщо це робили і як їм це вдалося. 

Поговорили з Володимиром Новіковим про те, які він став блогером, що йому найбільше подобається у цій справі і навіщо він знімає відео про свої мандрівки.

Олександр Шамігов грає на баяні. І майже половину свого життя він розважає туристів в європейських країнах: Іспанії, Франції, Італії та особливо у Німеччині.  Олександр розповів про те, чому поїхав з Вінниці, скільки місяців на рік проводить закордоном і як так вийшло, що його запросили виступити для бундеспрезидента. 

Дізнавалися, як вінницькі підприємці відреагували на заборону Кабміну працювати на вихідних. 

keyboard_arrow_up