Михайло КУРДЮКОВ
Михайло КУРДЮКОВ
0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (1009)

У зверненні пропонують зобов'язати музикантів під час вуличної гри виконувати певні правила. Автор петиції пише, що наразі поліція ніяк не протидіє галасу, що його створюють музичні інструменти та звукопідсилювачі. Ці звуки, на думку чоловіка, негативно впливають на здоров’я. 

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 47 дівчат. Переможниць визначали за результатами онлайн-голосуванням, що проходило на сайті moemisto.ua. Найбільше голосів віддали за 19-річну Діану Самарську. Дівчину підтримало понад триста вінничан.

Костянтин Сліпчук працює у відділенні дитячої реанімації. Він неонатальний хірург. Більшість його пацієнтів — це діти віком від першої години життя до трьох місяців. Майже щодня цей лікар озброюється скальпелем і починає боротьбу з найрізноманітнішими патологіями. Іноді йому самому важко передбачити, хто вийде переможцем з цього двобою.

Виїжджаючи з автозаправки, водій Toyota не надав перевагу в русі електротранспорту, через що сталося зіткнення. Які наслідки?

Вінничанка Марина Кушнір лікується від раку новітнім протоколом імунотерапії. Що це за терапія, як її приймають, скільки вона коштує і яка від неї побічна реакція. 

Майже від самого ранку під стінами Вінницької міськради зібралося близько сотні мітингувальників. Переважна більшість — молоді люди, на вигляд до 20 років. Вони прийшли з плакатами, димовими шашками та намагалися палити шини.  Причиною мітингу стало привласнення коштів вінничан, які є вкладниками кількох житлових комплексів.  Паралельно у міській раді проходила зустріч народного депутата, мера та постраждалих від дій забудовника інвесторів.

Двоє вінничан вигадали та реалізували міжнародний проект «Міст Дружби». Його сенс в тому, щоб за допомогою виставки фоторобіт розповісти громадянам інших країн про Україну. Проект вже був представлений в Грузії та Болгарії. 

Всесвітній день хіджабу відзначався 1 лютого. Але у нашому місті захід на честь цього атрибуту жіночого одягу провели лише 8 числа.  На ньому зібралися не лише люди, які сповідують іслам, але й інші вінничани, яким було цікаво поринути в нову для себе культуру.

Люді діагностували мієлодиспластичний синдром, на тлі якого розвинувся рак крові. Дівчина змогла побороти онкологію, але лікарі попередили, що ризик рецидиву — 100%. Єдиним шляхом до одужання було проведення трансплантації. Кілька тижнів тому ця процедура була виконана у турецькій клініці. Вчора, 7 лютого, Люду виписали.

Співачка ILCHY випустила пісню та кліп. У ньому дівчина акцентує увагу на темі насильства чоловіків над жінками.  Поговорили з виконавицею про те, чому у текст закладений саме такий меседж і якої реакції на пісню вона очікує від слухачів.

keyboard_arrow_up