Михайло КУРДЮКОВ
Михайло КУРДЮКОВ
0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (1442)

Діабет, муковісцидоз, а тепер ще й рак кісток. І усе це в одного підлітка з Вінниці. Мама збирає кошти на лікування. Просить долучитися й усіх небайдужих.   

Чи можна обманути поліграф? А перехитрувати його? Чому вінничани водять своїх дітей на перевірку? Як детектор брехні допомагає в розслідуванні резонансних злочинів? На ці та інші запитання ми попросили відповісти вінницького поліграфолога Олександра Сорочинського. 

На Фейсбук-сторінці «Муніципальна картка вінничанина» повідомили, що відсьогодні, 22 жовтня, доступним для завантаження став додаток «Vinnytsia Transport». За його допомогою можна стежити за рухом усього громадського транспорту міста в реальному часі. Ми встановили застосунок і подивилися, як він працює.

Після кількох простих дій в онлайн-системі «Дія» можна отримати внутрішній і міжнародний ковідні сертифікати. Розповідаємо, як це зробити.

Кількість хворих на ковід в Україні невпинно зростає. Збільшується й кількість летальних випадків. Вінниця у цьому не стала виключенням. Вже зараз одні лікарні нашого міста заповнені на 92%, а в інших фіксують антирекорди смертності за добу. 

Жовте, червоне, коричневе, а подекуди ще зелене листя. Комунальники, які прибирають парки та проспекти. Перехожі в теплому одязі. Вуличні музиканти, які ось-ось підуть у вимушену зимову відпустку. Прохолодні жовтневі панорами міста. У Вінниці справжня осінь. І ось якою нам вдалося побачити її крізь об'єктив фотоапарату.

За особистої ініціативи міського голови Генріха Лютворта у нашому місті провели першу тролейбусну лінію, а новий великий мікрорайон отримав назву не Черемушки, а Вишенька. Генріху Адамовичу ми також завдячуємо появою медичного містечка, кількох шкіл та вузів, великих підприємств міста. 

Привітати зі святом захисників та захисниць України можна не лише словами, але й фінансовою підтримкою їх бізнесу. Мова не про пожертви, а про замовлення у них послуг або придбання їх товарів. Що вони пропонують?

Понад сто років тому поряд із нашим містом побудували Вінницьку окружну лікарню для людей з психічними розкладами. Історія цього медзакладу оповита великою кількістю легенд та має у своїй біографії чимало неймовірних фактів.  У цьому матеріалі ми повідаємо про найцікавіші з них, а також вперше покажемо, що насправді ховається у темних лабіринтах лікарняних підземель.

Наше місто стало першим в Україні, де з’явився проєкційний пішохідний перехід. Він допомагає водіям бачити пішоходів з далекої відстані і дає більше можливостей для «маневру».

keyboard_arrow_up