Михайло КУРДЮКОВ
Михайло КУРДЮКОВ
0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (1345)

Серія з трьох вибухів у міських маршрутках на початку «нульових» забрала життя двох вінничанок, ще понад два десятки отримали поранення. Як тоді усе відбувалось? Що розповідали потерпілі і міліція? Чи покарали винних? Згадуємо «чорні» сторінки історії Вінниці.

Внаслідок пожежі на Бевза, 34 загинула дівчина, вигоріла значна частина третього поверху будівлі, а також майно десятків містян, які орендували там офіси. Слідчі дії, як говорять в поліції, тривають й досі. Наразі встановлюють причини і точне місце займання, а також будуть з’ясовувати, хто понесе відповідальність за наслідки. Тим часом редакція вже має інформацію про передумови трагедії, яка дає підстави говорити: подібне може трапитися в інших вінницьких офісах.

Поговорили з двома чоловіками, які колесять містом на незвичних велосипедах. Під час руху вони не сидять, а лежать. Педалі у них не знизу, а зверху. А ще зі сторони може здатися, що керувати цими дивними механізмами навчитися дуже важко. Пояснюємо, що це за транспорт і навіщо він комусь потрібен.  

Розшукали і поговорили з вінничанами, які стали свідками і учасниками пожежі на Замості. За допомогою їх свідчень, склали приблизну хронологію розвитку вчорашньої трагедії. 

Нещодавнє встановлення трансформеру Бамблбі, нехай і не дуже схожого на свій голівудський оригінал, досі жваво обговорюють у мережі.  На цій хвилі запиту на мистецтво 20minut.ua згадує десяток інших об’єктів, які впродовж останнього п’ятиріччя «отримували прописку» на вулицях нашого міста.

Зібрали найцікавіші засоби пересування за допомогою яких можна побачити найкрасивіші куточки нашого міста і з найбільш цікавих ракурсів.

Міська комісія з безпеки вирішила послабити запроваджені у Вінниці обмеження. Відсьогодні працюють театри, кінотеатри, музеї, а також запрацював головний фонтан міста і на маршрут вийшов один з двох теплоходів.

Кілька днів тому ми дізнались, що з першого дня літа вартість проїзду у міських маршрутках зросте майже у два рази. Проте не всі вінничани згодні з таким рішенням виконкому.

Ми попросили лікарку-невролога та двох психологинь розказати, чому під час карантину наш режим сну змінюється, а також, чому нам необхідно вирішувати цю проблему. 

Театри, кінотеатри, музеї — відкриті для відвідувачів. Заняття у школах — з наступної середи.Що ще?

keyboard_arrow_up