Михайло КУРДЮКОВ
Михайло КУРДЮКОВ
0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (1738)

Через військову агресію росії бренд одягу Anabel Arto двічі міняв місто роботи. Запускались в Луганську. Після 2014 року переїхали до Харкова, звідки навесні цього року перевезли виробництво на Львівщину. Нещодавно відкрили швейний цех у Вінниці. Скільки тут працюють вінничанок? Що відшивають? Та чи є вакансії?

У міському департаменті охорони здоров’я редакції «20 хвилин» розповіли, коли містянам потрібно буде знову одягати маски у публічних місцях.

Просто зараз тисячі українців переживають у полоні тортури, знущання, голод та відсутність лікування. Ворог робить все, аби зламати їх. Україна робить усе — аби повернути бранців додому.  Це обов’язково станеться. Однак після повернення людям доведеться заліковувати свої психологічні травми, а їхнім рідним — шукати шляхи, як порозумітися із ними. Попросили психологиню дати кілька практичних порад, як це зробити. 

Від початку повномасштабного вторгнення українські журналісти зробили тисячі репортажів та інтерв’ю на воєнну тематику. Історії героїв цих сюжетів змушують глибше замислитися над тим, що зараз відбувається у нашій країні, та які наслідки це матиме в майбутньому. Ми відібрали п’ять YouTube-каналів, за діяльністю яких радимо вам обов’язково радити. 

Нову мешканку до Вінниці привезли з Миколаївського зоопарку. Тварині лише пів року, тому її тимчасово поселили у маленькому вольєрі.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram

На своїх уроках офіцер запасу Віктор Гоменюк навчає старшокласників основ військової та тактичної підготовки. Під час інтерв’ю із ним, журналісти «20 хвилин» спробували розібратися, чому військово-патріотичний вишкіл має стати обов'язковим для української молоді.

Вінничани скаржаться, що впродовж останніх кількох тижнів з труби одного із підприємств в районі колишнього хімзаводу валить сильний та неприємний дим. Що сталося? 

Не перший тиждень на мосту й ділянці навпроти Центрального автовокзалу ведуться ремонтні роботи. Що саме там роблять? 

Понад двадцять років тому не було смартфонів і соцмереж, але були газети і оголошення. Зібрали понад 50 коротких прикладів зі старих міських видань, які пояснюють, як і навіщо одні вінничани шукали інших.

keyboard_arrow_up