Михайло КУРДЮКОВ
Михайло КУРДЮКОВ
0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (1053)

У семирічної Софії Алгаш рідкісний вроджений розлад, через який вона може померти. Єдиний вихід — трансплантація кісткового мозку від нерідного донора.

У Кабінеті міністрів України пояснили, як нові обмежувальні заходи, що розпочнуть діяти з шостого квітня впливатимуть на наше життя.  Навіщо і де потрібно одягати маску? Чи можуть мене оштрафувати, якщо я буду без маски? Чи можна людям старше 60 років виходити на вулицю? Навіщо носити з собою документи? Чи працюватимуть церкви? Та багато інших відповідей на важливі питання.

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: генеалогів, контент-менеджерок, ведучих свят, волонтерок…   Нижче вже сьома історія з циклу. У ній менеджерка освітніх проектів департемнту маркетингу міста та туризму ВМР Катерина Мацієнко розповідає про зірвані проекти, людей, якими вона пишається, і про те, навіщо щоранку займається ретельним прибиранням кухні.

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: контент-менеджерок, ведучих свят, волонтерок, священиків…  Нижче вже шоста історія з циклу. У ній дослідник генеалогії (складання родоводу) Віктор Долецький розповідає, що думає про українську економіку, як облаштував робоче місце вдома і що прогнозує власній справі після закінчення карантину.

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: ведучих, волонтерок, священиків, журналістів… Нижче вже п’ята історія з циклу. У ній контент-менеджерка Марина Однорог розповідає, як вона підтримує свою фізичну форму в домашніх умовах, чому не буде займатися безкоштовною самоосвітою і про те, чим в умовах карантину їй допомагають навички організації заходів. 

Хлопець їхав в Одесу, коли його машину зупинили і майже одразу арештували патрульні поліцейські. В Одесі на нього чекала сестра та її незряча донька, якій нещодавно зробили операцію на очах.  Коли ми почали з’ясовувати обставини інциденту, в патрульній та в національній поліції відхрестилися від справи. Врешті, стало відомо, що нею займаються в Нацполіції. Що вони кажуть?

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: волонтерок, священиків, журналістів, співаків...  Нижче вже четверта історія з циклу. У ній телеведучий і ведучий свят Максим Никитенко розповідає, як відреагував на впровадження карантину, що думає про перспективи своєї професії і про те, куди тепер витрачає купу вільного часу. 

Хлопець їхав в Одесу, коли його машину зупинили і майже одразу арештували патрульні поліцейські. В Одесі на нього чекала сестра та її незряча донька, якій нещодавно зробили операцію на очах. Міжміські сполучення скасовані, а готелі закриті, тому, крім як ночувати на лавочці, їм нічого більше не залишилося. В управлінні Національної поліції кажуть, що справа знаходиться в компетенції патрульної поліції, але патрульні заперечують це і переадресовують до Нацполіції.

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: священиків, журналістів, співаків, лікарів...   Нижче вже третя історія з циклу. У ній вінницька волонтерка і керівниця школи танцю «Шахіна» Діана Подолянчук розповідає, чим вони допомагали лікарям швидкої допомоги, чому пандемію коронавірусу вона називає війною і що буде говорити своїм внукам у майбутньому.  

У зв’язку з карантинними обмеженнями, вінничани не можуть вільно пересуватися у громадському транспорті. Саме тому ми підібрали кілька альтернатив маршруткам і трамваям, що їх могла б використовувати активна частина міських жителів. 

keyboard_arrow_up