Михайло КУРДЮКОВ

Михайло КУРДЮКОВ

0951039671
Михайло КУРДЮКОВ - Всі Статті (2108)

Армен працював в ДСНС, і міг би продовжувати робити це надалі. Натомість у перший день великої війни приєднався до Сил оборони. Служив поблизу білоруського кордону, Запорізькому та Донецькому напрямках. Під час контрнаступу втратив на міні частину ноги. Після лікування планує повернутися до війська. А поки лікується у Вінниці, де вже знайшов свою другу половинку.

Вінничани Артем Іванішин та Вадим Кондратюк задовго до великої війни стали близькими друзями. Після її початку обидва приєдналися до лав ТрО, а потім до штурмової бригади «Лють». Захищали країну на Донеччині. Загинули 14 лютого неподалік Бахмуту. Сотні містян прийшли провести їх в останню путь.

Ми — непереможна нація! Навіть під час війни українці підіймають бойовий дух за допомогою гумору. Склали добірку свіжих приколів про війну, міць ЗСУ, польських фермерів, смерть Навального та знищення чергового російського корабля.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці та вінничан. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Продовжуємо серію публікацій про життя Вінниці та вінничан у роки незалежності. Цього разу проаналізували місцеву пресу за 1992-й. Як і попередній рік, цей видався надзвичайно складним. Влада декларувала боротьбу з контрабандою, обговорювала майбутню Конституцію й закликала військових присягати на вірність Україні. Натомість пересічних містян хвилювало поглиблення економічної кризи, зростання цін на продукти, тотальний дефіцит та безробіття.  Рятуючись від війни до нас їхали біженці з «Придністров'я», вінницькі підлітки проводили час у підвалах, де панувала розпуста та наркоманія, міський водогін став причиною інфікування вірусним гепатитом, а одна з релігійних громад хотіла захопити церкву-некрополь разом з тілом Миколи Пирогова.

Велику війну Євген зустрів студентом у Львові. У перші дні охороняв львівське летовище від можливого десантування росіян. Далі служив на кордоні з так званим «Придністров'ям». Справжню війну, каже хлопець, відчув на півдні, коли ворог бив по них з мінометів. Під час контрнаступу розміновував звільнені села Донеччини. Під час одного із завдань наступив на міну і втратив ногу. 

Виконавець OKS, відомий участю у «Голосі країни-10» та піснею «Ніченька», представив свою нову роботу. Вона називається «Небо». Знімати відео музикант приїхав до нашого міста.

Проаналізували публікації місцевої преси й зробили висновки, що останній рік у складі Радянського Союзу видався справді нелегким. Містяни відчували нестачу навіть найнеобхідніших товарів, жалілися на свавілля і безкарність чиновників, вірили Кашпіровському та Глобі, чистили засмічену річку Південний Буг, на емоціях знищили орган в соборі, голосували за незалежну Україну.

Містяни збирають кошти для здійснення останнього бажання вінничанки, якій лікарі діагностували невиліковну стадію хвороби. Потрібно чимшвидше зібрати чималу суму для транспортування її до Вінниці, де вона зможе попрощатися з дітьми та побути вдома. 

Серед звичних для ока пересічних містян швейцарських трамваїв, вінницьких тролейбусів та турецьких автобусів є кілька справді унікальних екземплярів громадського транспорту. Як виглядають ці машини та в чому їхня унікальність?

keyboard_arrow_up