Учням-медалістам заплатять гроші. Скільки дадуть за золоті і срібні медалі?

Учням-медалістам заплатять гроші. Скільки дадуть за золоті і срібні медалі?
Із золотмими і срібними медалями закінчили школи Калинівської ОТГ 46 випускників
  • У Калинівці вирішили матеріально стимулювати кращих випускників шкіл.
  • Депутати ухвалили рішення преміювати не тільки калинівських учнів, а й з тих сіл, що увійшли до Калинівської міської ОТГ.
  • Скільки випускників отримають премії за відмінні знання у нинішньому році?

Ініціативу преміювати учнів-медалістів обговорювали на сесії міськради 26 травня. Про це повідомляє сайт КалинівкаCity.

Депутати ухвалили рішення заплатити золотим медалістам по одній тисячі гривень. Хто закінчить школу зі срібною медаллю, отримає по 700 гривень.

Кошти виділять з бюджету громади.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міськради, у нинішньому році  серед випускників загальноосвітніх шкіл ОТГ  нараховується 38  золотих медалістів, ще восьмеро учнів закінчили навчання зі срібними медалями.

Найбільше медалістів у Калинівській школі-гімназії №2 — 21, з них 19 мають золоті медалі, двоє срібні.

Школу №1 міста Калинівка закінчили дев’ять медалістів, з них шість золотих, троє срібних. У третій міській школі двоє срібних медалістів.

У Корделівській школі медалі отримали четверо учнів, троє з них мають нагороди золотого ґатунку.  

Ще троє учнів закінчили навчання із золотими медалями у Павлівській школі, по двоє — у Хомутинцях і Уладівському.

По одній золотій медалі мають випускники у Сальнику, новій Греблі і Бережанах, інформує сайт КалинівкаCity.

Читайте також:

Зробити фото з Ілоном Маском і... Можайським можна буде у Вороновиці. Підтримаймо проект!

У травні на Вінниччині 22 тисячі людей зареєстровані офіційно безробітними

«Я тиждень святкувала звільнення». Що таке мобінг та як з цим боротися? Пояснюють фахівці

Вінниця стала першою у рейтингу найкрасивіших вечірніх пейзажів України. ФОТО ДНЯ
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Next
    Це говорить про те що  і по селах є талановиті діти, а не тільки у містах. Хай їм щастить, з них будуть справжні українці.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:03 Все більше вінничан відкривають власну справу: ФОПів стало на 40% більше photo_camera 09:44 Без води та світла. Адреси, де 2 січня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 09:23 У Вінниці прощаються з морським піхотинцем Олександром Олійником 08:14 2 січня — час ставити цілі на рік. Історія, прикмети та заборони Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 21:00 Під колесами Honda загинула пенсіонерка у Тульчинському районі 20:03 «Було троє кошенят — Димок, Шипучка і Карамелька». За рік у вінницькому притулку врятували понад 1 500 тварин 19:08 Мотоциклом по воді, герб із 1593 студентів: добірка рекордів України, які встановили вінничани photo_camera 18:32 Небайдужі сусіди врятували життя літній жінці на вулиці Пирогова 18:10 У Немирівській громаді легковик врізався в дерево — загинула пасажирка 18:09 ТОП-10 спортивних подій Вінниччини у 2025 році. Рейтинг RIA/20 хвилин 17:52 Що подивитися у новорічні свята: добірка фільмів для теплих емоцій 17:05 Де взяти піщано-сольову суміш у Вінниці під час ожеледиці: поради мешканцям приватного сектору 16:50 Ненависть до СРСР, тотальний дефіцит, Незалежність. Пригадуємо, яким для вінничан видався 1991 рік 16:00 Житло дорожчає: як змінилися ціни на квартири у 2025 році photo_camera 15:22 Еспресо як барометр цін: скільки нині коштує кава у Вінниці 14:29 Кулі на вулицях, у домівках і магазинах: найгучніші випадки стрілянини на Вінниччині у 2025 році 14:02 Після вбивства переховувався понад пів року: затримали 43-річного рецидивіста 13:05 З нового року змінюються тарифи на електрику. Скільки доведеться платити споживачам? 12:28 Страшна аварія на трасі Могилів-Подільський — Житомир: Toyota не розминулась із легковиком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up