Віктор СКРИПНИК
Віктор СКРИПНИК
+38(067)1079091
Віктор СКРИПНИК - Всі Статті (1279)

У неділю, 18 квітня, буде дев’ять днів, як не стало військової з в/ч 2287 Світлани Новицької. Вона загинула не від  кулі снайпера, її вбив коронавірус. Як це сталося?

З авіаквитком і довідкою про негативний тест на Covid -19 вінничанина не пропустили в літак в аеропорту «Бориспіль». Чоловік вважає, що причина в клініці «Альтамедіка». У клініці стверджують протилежне.

До обласної станції переливання крові декілька днів приходять військові частини 3008. Донорів у дні карантину небагато. Нині не вистачає четвертої групи крові з позитивним і негативним резус-фактором.

Любов Бойко одна з тих, хто був біля витоків нашого ансамблю танцю «Барвінок». З перших днів і упродовж усіх 37-ми років опікується «барвінчатами» на посаді педагога-організатора. Її називають мамою для танцюристів усіх поколінь. Любов Бойко розповіла, як створювався «Барвінок», хто дав таку назву, поділилася своїм захопленням.

Флористика у поєднанні з миловарінням — такою справою займається Наталія Ратушняк з Ладижина.  Жінка виготовляє мило ручної роботи у формі… квітів. Вона переможець всеукраїнського конкурсу серед миловарів-флористів. Як захоплення переросло у бізнес?

Сьогодні, 10 квітня, у ста країнах світу садили дерева у рамках акції «Озеленення планети». У Вінниці з’явилися молоді саджанці на честь лікарів, які рятують від коронавірусу, і чорнобильців — 35 років тому вони врятували світ від ядерної катастрофи. Як відбувалася акція?

Нові тарифи у місті залізничників вступають в дію 15 квітня. Шість гривень платитимуть за проїзд дорослі і чотири гривні діти. Хто більше незадоволений новою ціною — пасажири чи водії маршруток?

Зателефонували пацієнти з Могилів-Подільської окружної лікарні зі скаргами: у палатах відключили опалення.  У міськраді учтонили інформацію — не опалюється не тільки лікарня. Що спричинило передчасне завершення опалювального сезону у прикордонному місті? Чи зігріють могилівчан гарні новини?  

Сім років тому, 8 квітня 2014-го, бійці Калинівського «Ягуару» звільнили від сепаратистів будівлю Харківської облдержадміністрації. Операцію провели без жодного пострілу. Як це відбувалося, розповідається у фільмі «Звільнення Харківської ОДА». Стрічку показали гвардійцям полку 3028, таку назву нині має колишній полк «Ягуар». Де її можна побачити?

Руслана Беспалько і Павло Бодруг з Ямпільського району. Вона об’їздила багато країн Європи і не тільки — у В’єтнамі навчала англійської. Він ще з дитинства виїхав з батьками, а тепер повернувся в село. Як наважилися будувати щастя у селі, де залишилося лише… 45 людей?

keyboard_arrow_up