Віктор СКРИПНИК
Віктор СКРИПНИК
+38(067)1079091
Віктор СКРИПНИК - Всі Статті (1643)

Майже 1,5 мільйона переглядів має пісня «Азов Сталь». KOZAK SYSTEM присвятив її захисникам полку «Азов». Не всі знають, що народилася вона у нашому Шаргороді і відео зняли тут.

Дев’ять автомобілів гуманітарної допомоги завезли волонтери з Вінниці у звільнені міста і села Харківської та Донецької областей. Другий раз побували в Ізюмі, Куп’янську, уперше приїхали у Лиман, звідки недавно вигнали орків. Про непросту ситуацію у звільнених селах навколо Лиману свідчить хоча б такий факт: люди плакали, коли бачили хліб.

Першу партію окопних свічок волонтери з Шаргорода доставили для військових. Після повернення звернулися із закликом допомогти воском — матеріал для їх виготовлення. Навіть розробили інструкцію для користування окопними свічками.

Ремонт ще двох автомобілів завершили 4 жовтня — Volkswagen і Mitsubishi L 200, завтра вони відправляться на фронт. Журналіст став очевидцем, як у кузові пікапа встановлювали станину для кулемета. Чим можна допомогти майстрам?

Ярина Чорногуз служить парамедиком в одному з батальйонів. Разом зі ще трьома захисницями побувала в Америці — були зустрічі у Конгресі, Держдепі, Пентагоні. Її дідусь, Олег Чорногуз, проживає в Іванові Калинівської громади, п’ять років тому повернувся з Києва у рідне село, збудував будинок на батьківському обійсті. Чому Ярина не змогла поділитися враженнями від поїздки з дідусем, але повідомила про все у Фейсбуці?

У столяра син, внук і зять — на війні. Продати стіл вирішив, коли внук поїхав на війну, щоб разом з батьком захищати країну. Дубовий стіл, який виставив на продаж, — шедевр столярного мистецтва. Застеляти скатертину не варто, аби не закривати красоту природного малюнку деревини. Ще переваги — його екологічність, довговічність, міцність… Де і за скільки можна купити?

Хто виявив спиртне і чим закінчилася така поїздка? Про що попереджують волонтери тих, хто передає адресні посилки?

Подвиг розвідника: вінничанин Роман Балаба, командир розвідувального відділення 95-ї  бригади, ціною власного життя врятував своїх підлеглих. Про подвиг нашого земляка написав у зверненні до міського голови Сергія Моргунова командир уславленої 95-ї бригади. Десантник Балаба нагороджений орденом Богдана Хмельнцького III ступеня (посмертно). Полковник просить міську владу розглянути питання про присвоєння одній з вулиць ім’я відважного десантника.

У майстерні Олега Перепечая роблять пічки з металу двох видів. Можна зігрітися і їжу приготувати. Як підтримати ентузіастів?

Печиво і солодощі власної випічки продавали протягом усього літа. Не соромилися стукати у кабінети до посадовців. І в електричці ходили по вагонах зі скринькою з написом «На автомобіль для ЗСУ». Хто вони, ці небайдужі діти?

keyboard_arrow_up