Віктор СКРИПНИК
Віктор СКРИПНИК
+38(067)1079091
Віктор СКРИПНИК - Всі Статті (1356)

«Пишу те, що бачив на власні очі, чув своїми вухами, розумів своїм розумом».  Це слова Василя Куликова, який у роки окупації працював лікарем у «пироговці», знав німецьку, французьку, латинь, спілкувався з окупантами. «Написане надрукувати не раніше, як у XXI столітті» — таке прохання значиться у спогадах Куликова. Чому? Хто їх оприлюднив? Де нині зберігаються записи про  трагічну сторінку в історії Вінниці?

Олімпійська чемпіонка Пекіна-2008 у багатоборстві Наталія Добринська за змаганнями в столиці Японії дивиться по телевізору з Америки Прогнозує немало медалей українським спортсменам. Що побажала олімпійцю-земляку Олегу Царькову, а також уболівальникам?

Дві тисячі вареників приготували у селі Стодульці Жмеринського району. У суботу, 24 липня, тут відбулося десятий раз поспіль свято вареників. Після того вирішили готуватися до рекорду. Про що йдеться?

Чемпіонат України з важкої атлетики серед майстрів завершився у Києві. Майстер спорту Микола Мельничук з Могилева-Подільського завоював десяту золоту медаль. Як все відбувалося?

Лавандова ділянка з’явилася на полі неподалік від Ладижина. Незвичну для нас рослину вирощує Станіслав Розсоха, пропонує розсаду бажаючим. Посадковий матеріал  продає на вигідних умовах. Вигідна культура: раз посадив — росте 20 років і щоразу дає врожай. Чому бізнес на лаванді має перспективу?

Гостей з Німеччини зустрічали у Могилів-Подільському Центрі народної творчості. Чи не найбільше їх вразили подільські витинанки і писанки. Результатом зустрічі стало налагодження творчої співпраці. 

У шість разів дорожче продали на аукціоні одноповерхову будівлю колишнього управління статистики у місті Бар. При стартовій ціні 846 тисяч гривень переможець торгів заплатив шість мільйонів. Десятеро покупців хотіли стати власниками споруди, якій вже не один десяток років. Чим вона їх привабила?

Вінниця приєдналася до відомого паломницького шляху святого Якова. Відрізок нашого маршруту проходить з Вінниці до Кам’янця-Подільського, це понад 200 кілометрів. Один з туристів дав декілька порад тим, хто захоче пройти по новому маршруту.

Дещо незвичну програму — «Розвиток плавання» — схвалили на засіданні виконкому Жмеринської міськради. На її реалізацію планують витратити 1,9 мільйона гривень. Плаванню у Жмеринці навчають у басейні спорткомплексу «Юність».

Підприємець Станіслав Розсоха зробив крок до розширення бізнесу на лаванді. На придбаному обладнанні виготовив лавандову олію і лавандову воду. Пропонує охочим долучатися до вирощування цієї надзвичайно запашної рослини.

keyboard_arrow_up