Віктор СКРИПНИК
Віктор СКРИПНИК
+38(067)1079091
Віктор СКРИПНИК - Всі Статті (1430)

Держава пообіцяла 27 мільйонів гривень на продовження ремонту палацу Потоцьких у Тульчині. Що планують зробити за ці кошти?

Скандал у маршрутці в Іллінецькій громаді.  Постраждав колишній афганець, доброволець АТО, викладач аграрного коледжу. Повідомлення про конфлікт у маршрутці поширили в Інтернеті тисячі користувачів. «Це він мене перший ударив!» — каже водій. Що ще від нього почули?

Наталія Подолян, 67-річна жінка, живе на залізничному вокзалі. Тут з нею познайомилися хлопець з дівчиною і привезли в село до своєї бабусі. Нині жінка тимчасово перебуває на утриманні чужих людей. Але ж у неї є син. Чи знає він про мамину ситуацію?

Курган посеред поля, що не значиться в документах, привернув увагу активістів. Це нововиявлений курган — кажуть у відділ охорони пам’яток культури й археології. Чому об’єкт не значиться у документах землевпорядників? Запитання до Вінницького інституту землеустрою.

Про нову книгу й історію П’ятничан йшлося на науково-практичному семінарі обласного Товариства краєзнавців. Скільки років найдавнішому мікрорайону Вінниці? Яку книгу краєзнавці рекомендують прочитати кожному. Вона не про П’ятничани, але особливо актуальна у час російської агресії.  Чим саме?

Незвичайне місце для пленеру обрали художники — печерний храм на березі Дністра. Запросили художників відділ культури Ямпільської міської громади та ГО «Туристчина Ямпільщина». Це перші зображення на полотні печерного храму за багато десятків років.

Історія з ремонтом ліфта у будинку по вулиці Лялі Ратушної 79-А. Підйомник так полагодили, що люди бояться заходити в нього. У «Вінницяміськліфт» кажуть, що пришлють комісію. Тільки коли?

Сьогодні День захисників і захисниць України. Слов’янськ, Донецький аеропорт, 32-й блокпост — і це ще не всі «гарячі» точки війни, через які пройшов підполковник в/ч 3008 Дмитро Сьомак. Чому «Сем», це його позивний, майже не спілкується з журналістами?

ЦВК змінила голову виборчої комісії у Липовці. Після цього члени комісії одностайно проголосували за зняття з виборів кандидата-«двійника». Чому «двійник» розкрив карти свого підкупу?

Повного тезку кандидата на вибори голови Липовецької громади знайшли у Черкасах. Коли чоловік зрозумів, що «влип» у скандал, написав заяву, щоб зняли з реєстрації. Не зняли, хоча знають, що «куплений». Чому?

keyboard_arrow_up