Із березня минулого року рідні жили надією, що Руслан у полоні.
Він не раз снився їм і навіть говорив: «Зачекайте мене ще трохи, я повернуся».
На жаль, дива не сталося: дві експертизи ДНК дали однаковий результат.
Розповідаємо про мужнього і дуже скромного воїна — штаб-сержанта, техніка роти оперативного призначення, контрактника полку «Азов» з 2015 року Руслана Лемпіцького.
Віктор СКРИПНИК
З перших днів війни ТОВ «Краєвид Поділля» підтримує військових. Свою частку вносить генеральний директор разом з двома своїми братами. Про що йдеться?
Із вщент пошкоджених на війні автомобілі створять легкі тактичні транспортні засоби. За таку справу взялися у Вінницькому технічному університеті. Свій проект студенти й аспіранти назвали «Фенікс». Дізнайтеся більше про їхній задум і про те, як підтримати ентузіастів.
Із березня минулого року рідні жили надією, що Руслан у полоні. Він не раз снився їм і навіть говорив: «Зачекайте мене ще трохи, я повернуся». На жаль, дива не сталося: дві експертизи ДНК дали однаковий результат. Розповідаємо про мужнього і дуже скромного воїна — штаб-сержанта, техніка роти оперативного призначення, контрактника полку «Азов» з 2015 року Руслана Лемпіцького.
Пятеро лебедів опинилися на ставку, вкритому льодом у селі Гонорівка колишнього Піщанського району. Про птахів, які потрапили у льодяну пастку, повідомили «20 хвилин» жителі села. Кажуть, зверталися в різні організації, але ніде не знайшли підтримки. Чому і в якому стані птахи?
Окопні пічки виготовляють учні Вінницького вищого професійного училища №11 під час занять зі слюсарної справи. Їхні вироби настільки легкі, що їх можна кріпити до пояса. Розповідаємо про приклад, вартий наслідування.
Поранених з поля бою доставляють у режимі 24/7. Їх приймають військові медики. Чують крики, благання врятувати руку, чи ногу. У багатьох від вибухів пошкоджені барабанні перетинки. І це далеко не всі реалії війни, які бачив на власні очі один з наших лікарів. З ним спілкувався журналіст «20 хвилин».
Майже 80 тисяч гривень вдалося зібрати пораненому бійцю 59-ї з Калинівської громади. Кошти витратив на придбання товарів, які зігріють побратимів в окопах. Як відбувалася акція, боєць розповів журналісту «20 хвилин».
У тому, що сталося, найбільше шкода дитину. Тітка з пелюшок вибавила хлопчика — сина своєї племінниці. Де була мама, яка тепер хоче забрати сина, а він не йде до неї. Втім, є рішення суду повернути дитину мамі.
Мандруючий по світу миротворець, буддійський монах Дзюнсей Тересава побував у Ямполі. Три дні жив у маленькому селі Оксанівка на березі Дністра, молився за Перемогу українців над окупантами. Про що говорив з місцевими? Яке враження справив на них, а вони на нього?
Нині на війні 70 жителів села Бережани Калинівської громади. Їх підтримують усім селом. Як серед продуктів харчування, які відправляють на фронт, з’явилося згущене молоко?