Віктор СКРИПНИК

Віктор СКРИПНИК

+38(067)1079091
Віктор СКРИПНИК - Всі Статті (2012)

Історія з розробкою кар’єру на історичній горі Лисківка у селі Буша Ямпільської громади має своє продовження. На сесію Ямпільської міськради напросився інвестор, який має намір фінансувати видобуток корисних копалин. Хто він і про що вдалося домовитися? Що кажуть з цього приводу мешканці Буші?

Батько чотирьох дітей Анатолій Нестеренко загинув ще 16 серпня 2022 року. Майже два роки рідні сподівалися, можливо, це помилка і він живий. На жаль, дива не сталося.

«Архітектура та містобудування» — це назва нової спеціальності, на яку уперше приймають документи у Вінницькому національному технічному університеті (ВНТУ). Розповідаємо про особливості вступу на архітектора.

Центр ветеранського розвитку ВНТУ отримав 12 лептопів для навчання військових, які повернулися з війни. Їх передав міжнародний благодійний фонд «Фундація друзів України». Що поєднує наш навчальний заклад з цим фондом?

Колишній воїн-афганець Олег Горбачук міг не йти на фронт — група інвалідності давала право на бронь. Пішов добровольцем одним з перших. Чим вражав молодих на фронті ветеран Афганської війни? Як загинув доброволець із Жмеринки?

Прапор держави-агресорки можна побачити нині при вході до краєзнавчого музею у селі Ободівка — його використовують замість ганчірки. У кого виник такий задум і де взяли полотно?

Іменні лавки з написами імен полеглих Героїв з’явилися у місті залізничників. Про ідею вшанування пам’яті загиблих на війні з росіянами розповідає мати одного з Героїв.

Автомобіль з додатковою функцією — тяговим механізмом — передала родина Пачевських з Калинівської громади своєму земляку з села Радівка. Яку особливість має транспортний засіб?

Меморіальну дошку нацгвардійцю Андрію Бондарю відкрили у селі Корделівка Калинівської громади. Це право надали дружині бійця і його донечці. Що згадували земляки про відважного воїна?

Професорка геології з Києва не підтверджує давно оприлюднений факт — про наявність агата з Іллінецького кратера у музеї Берліна. Про що ще дізналася від неї господиня Astroсадиби? Чи відкрита нині садиба для відвідувачів? Як туди потрапити охочим? Що пропонують гостям?

keyboard_arrow_up