Віктор СКРИПНИК
Віктор СКРИПНИК
+38(067)1079091
Віктор СКРИПНИК - Всі Статті (1736)

Переселенця з Харкова вітало з днем народження мало не пів села. Хто він і чим заслужив такий авторитет?

Зробити захисні кікімори — копітка і тривала робота. Її навчилися у Шаргороді не тільки дорослі, а й учні. Хто безпосередньо виготовляє захисні камуфляжі для військових?

Вибухом протипіхотної міни йому відірвало стопу лівої ноги. У тому місці, де була міна, проходило немало людей, але вибуховий пристрій спрацював на саперові. Чому міну не вдалося виявити раніше? Який стан здоров’я травмованого сапера?

Снайпер назвав свою зброю «Ліза» — на честь сонячної дівчинки, яку вбила російська ракета у Вінниці. Хто він, цей військовий, і що спонукало згадати про дівчинку?

Його прізвище Валерій Боровіков, номер телефону +79065102932 (вотсап). Він заступник командира російської ескадрильї, яка наводила ракети на Вінницю 14 липня 2022 року, коли загинуло 27 людей. Убивцю встановила спільнота OSINT Бджоли+.

Несправедливим вважає розподіл коштів за загибель на війні згорьована жінка. Жителька Жмеринки самотужки виховувала сина, колишній чоловік не платив аліментів. Після того, як син загинув на війні, біологічний батько з’явився отримати компенсацію. Адвокати кажуть, що він має на це право.

Калинівський 8 полк перетворили у штурмову бригаду імені Івана Богуна «Червона калина». Нова назва асоціюється з назвою міста, де розташований військовий підрозділ. Триває набір добровольців. Як потрапити і скільки платитимуть?

Читач повідомив про сепаратистські настрої серед евакуйованих з Донеччини. Йдеться про переселенців, яких розмістили у Чечельнику у приміщенні місцевої лікарні. Не вірилося, але окремі факти підтвердилися…

У перший день великої війни він добровольцем пішов боронити країну. Після втрати кінцівки найбільшим його бажанням було знову стати на сноуборд...

keyboard_arrow_up