У суді на вході лежить килимок з принтами кольорів державного прапора. Це нормально?

У суді на вході лежить килимок з принтами кольорів державного прапора. Це нормально?
  • Вінничанин виклав у мережу фото та відео з міського суду. Його обурив килимок, який має принт ідентичний нашому державному прапору.

Вінничанин Андрій Гайдай виклав допис у фейсбук та каже, що таке є не припустимим у державній установі.

— Може я чогось не розумію? Адже показавши це фото знайомим, отримав різні реакції. Це килим при вході в державну установу, ілюстрований з принтами кольорів державного прапору, — йдеться у повідомленні. — На мою думку — це категорично не правильно та принизливо! А ви що скажете? Нормально так ноги витирати? Тоді я не знаю, що таке не нормально!

Активіст також спробував розібратися у ситуації, але з цього вийшов лише конфлікт зі службою судової охорони.

Андрій каже, що йому про килимок розповіли ветерани українсько-російської війни. Тим часом у суді не розуміють його претензій. На прохання прибрати килимок відповіли, що для цього активіст має написати офіційну заяву.

Дивіться деталі у прямому ефірі Андрія Гайдая:

Опитування

Чи вважаєте ви, що треба прибрати такий килимок з-під ніг?

 

Читайте також:

Смерть була раптовою. У Тиврівському районі Renault збив жінку-пішохода

Ігри, теорія та практика. У місті запрацює новий дитячий гурток «Дошколярик»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (30)
  • Неоніла Кулик
    А смітники , паркани , двері громадських вбералень нікого не хвилюють? Ні? Зовсім з глузду з'їхали, навкруги нехай поглянуть.
  • Вера Горина
    Блин, какой бред .
  • Читач68
    Ну це вже перебір)Це ж не прапор!В мене он сині труси були колись з жовтою смужкою
  • Андрей Попель
    За зелені килимки, коли дрюкати почнуть?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:06 Вінничан штрафуватимуть за зайвий галас у лісах з 1 квітня 20:07 Коли вінничанам можна буде нарешті сховати парасольки та теплі куртки подалі у шафу play_circle_filled 19:13 Старі ціни та нові можливості: як вінницький зоопарк прийматиме гостей у квітні photo_camera 18:47 Студент і слюсар-ремонтник: як 20-річний Олександр Козак будує кар’єру на «Біогаз Ладижин» (Новини компаній) Від читача 07:37 ЕНЕРГІЯ, ДРАЙВ ТА МАЙБУТНЄ: ЯК ГАЙСИНСЬКА МОЛОДЬ ПІДКОРЮВАЛА НОВІ ВЕРШИНИ! 18:05 30 березня — День прогулянки в парку: як проста звичка впливає на здоров’я 17:53 «30 років прошу зрізати старі дерева на кладовищі»: жінка викликала поліцію на цвинтар у Калинівці 17:38 Клени, платани та тюльпанові дерева: де у Вінниці вже стартувало озеленення і що посадять цього сезону 17:15 У Гнівані 20-річний хлопець викрав авто і в’їхав у припарковану машину 17:03 Звільнення з ЗСУ через онкозахворювання дружини: підстави, документи та алгоритм дій 16:16 Скільки коштує життя у Вінниці та її містах-побратимах: порівняння зарплат і цін 16:04 Штрафи до 85 тисяч та обмеження волі: на Вінниччині оголосили «полювання» на браконьєрів 15:02 Нічний конфлікт у Вінниці: поліція затримала нападника з ножем photo_camera 14:08 Сім гектарів попелу за добу: на Вінниччині масово горять поля та екосистеми photo_camera 13:13 Дев'ять тисяч дронів-камікадзе за добу: як фронт витримав навалу сталевих птахів photo_camera 13:09 Від квартири за 11 грн до мільйонів готівки. Що задекларували заступники мера Вінниці? 12:07 Сучасна переробка замість звалищ: громада під Вінницею отримала нову спецтехніку photo_camera 11:15 Вогонь забрав життя літнього подружжя у Козятинській громаді photo_camera 10:40 Хочеш сісти за кермо цього року? ТОП-6 автошкіл Вінниці (партнерський проєкт) 10:09 Роботи на підстанціях та водогонах: вінничан попередили про відключення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up