Смерть була раптовою. У Тиврівському районі Renault збив жінку-пішохода

Смерть була раптовою. У Тиврівському районі Renault збив жінку-пішохода
  • Потерпіла від отриманих травм померла на місці події. Керманич авто був тверезий.

Аварія сталася близько 17.15 в середу, 2 грудня, у селищі Сутиски на вулиці Соборній. Про це у фейсбук пише Поліція Вінницької області.

За кермом Renault Scenic перебував 61-річний житель Тиврівського району. Чоловік був тверезий.

— За попередньою інформацією слідства, керуючи іномаркою, водій допустив наїзд на жінку, яка раптово вибігла на дорогу в невстановленому місці, — йдеться у повідомленні. — Від отриманих травм 45-річна потерпіла загинула на місці події.

Відео дня

Правоохоронці встановлюють усі обставини та причини ДТП. Триває слідство.

 

Читайте також:

Яма посеред дороги. На розі Космонавтів-Хмельницьке шосе ремонтують водогін

Знайшли водія-втікача, який у Могилів-Подільському збив пішохода

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Aleksandr Kravchuk
    Швидкість була 50км.!!!!!! Не! Перевищив! В мене машина розгон 17сек.до 100. Чого пешеход кидався на машину? Не знаю?
  • Тетяна Ситник
    Дуже важко їхати в сумерках, та ще й в туман!
  • Вадим Горшков
    Пора уже пересмотреть законы, что понятие "выбегла в не установлено месте" снимал вину с водителя и обязывало родных компенсировать расходы на ремонт
    Nick Zenko reply Вадим Горшков
    Погана думка. Будуть умисно збивати. Так як умисно збивають котів та  собак.
  • Олег Каськов
    Які претензії можуть бути до водія,якщо "раптово вибігла у невстановленому місці"?
    Олег Каськов reply Олег Каськов
    Наталия Макаренкова аж ДВА пішохідних переходи! І вони, напевне, зроблені саме для того,щоб пішоходи їх ігнорували...
    Meryem Lekhova reply Олег Каськов
    Це попередня версія ДТП. Чи було все так насправді з'ясовують слідчі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Замки, костели та стародавні цвинтарі — що приховує Китайгород photo_camera 20:05 В Тростянці затримали браконьєрів, які незаконно виловили рибу на понад 143 тисячі гривень 19:08 Вінниччина тримає першість на ринку землі: угод найбільше, а ціни — нижчі за середні 18:18 Вночі була найбільша дронова атака по Вінниці за час війни. Коли ще наше місто було під прицілом ворога? Від читача 23:57 Петиція про благоустрій дитячого фонтану на Тяжилові 18:06 Фастфуди без води, документів і контролю: що показали перевірки в Калинівській громаді 17:22 «Вони все побили, цей «руський мір»: як Писарівка пережила атаку дронів? Спецрепортаж play_circle_filled photo_camera 17:01 У Гайсині розшукують Ніну Немировську. Востаннє жінку бачили біля лікарні 16:42 В Тиврівській громаді поліція затримала на гарячому трьох «домушників» 16:09 Шукали дві доби — у затопленому кар’єрі біля Губника знайшли тіло 22-річного хлопця 15:37 У Вінницькому районі затримали наркодилера з великою партією амфетаміну play_circle_filled 15:12 У Могилів-Подільському негода повалила дерева 14:55 «Не виходити на вулицю, не гуляти під дощем»: Ігор Матковский про якість повітря після обстрілу 14:32 Придатне лишити, все інше — на брухт. Транспортна компанія списує 19 трамваїв та тролейбусів photo_camera 14:12 На пікові дати липня Укрзалізниця запускає додатковий поїзд Київ — Вінниця 13:25 Вінниця після удару: наслідки наймасштабнішої атаки дронів за час війни. ОНОВЛЕНО play_circle_filled photo_camera 12:35 Поцілили у Barlinek: польський завод у Вінниці зазнав масштабної атаки photo_camera 12:02 Помер колишній головний лікар обласного шкірно-венерологічного диспансеру Олег Бардашевський 11:32 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 16 липня 11:15 Рух у напрямку Вінниці зі сторони Немирова обмежено. Автомобілі скеровують на об’їзну дорогу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up