«Пропав син!» У Козятині шукають строковика з 48 арсеналу, який не доїхав додому (ОНОВЛЕНО)

«Пропав син!» У Козятині шукають строковика з 48 арсеналу, який не доїхав додому (ОНОВЛЕНО)
  • Строковиків, яких звільняють зі служби під час карантину, мають передавати батькам з військової частини.
  • У Калинівці такого правила не дослухалися. І через це на цьому тижні додому не дістався один з «дембелів» — 21-річний Артур Тронц.
  • Поліція оголосила солдата у розшук. Тим часом, рідні та знайомі займаються пошуком хлопця в Козятині, де біля ставу знайшли його речі.

Про зникнення строковика, якого днями звільнили з військової служби на 48 арсеналі в Калинівці, нещодавно писали на «20хвилин»

У своєму фейсбуку голова ГО «Ревізія влади» Віталій Павловський написав, що за вимогами Міністерства оборони, звільнення бійців під час карантину має бути з передачею синів особисто батькам. Тобто «з рук в руки». 

Однак, за його інформацією, один з бійців військової частини не зміг дістатися додому. Військові не передали «дембеля» батькам, який відзначив звільнення зі служби разом з товаришем. І з сьомого квітня хлопця шукають на Козятинщині. Водночас, в поліції зазначають, що зниклий безвісті боєць досі значится як військовослужбовець.

ОНОВЛЕНО. На жаль, 21-річного Артура Тронца знайшли вже без ознак життя у ставку в Козятині. Редакція приносить щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця.

Шукають близькі та рідні

Нещодавно стало відомо, що зниклого строковика звати Артур Тронц. Його мати, Ярослава, через соцмережі просить про допомогу в пошуках сина, про що передає сайт kazatin.com
«Його віз додому контрактник Сергій Цимбалюк, житель Козятину. Після чого ніхто мого сина не бачив, ця людина останньою його бачила. Він плутається в тому, що говорить слідству та батькам, — пише жінка в своєму фейсбуку. — Конкретної інформації поліція не надає, та майже не займається цією справою. Власними силами ми з жителями села Флоріанівка, два дні самі розшукували мого сина».

Речі демобілізованого знайшли біля ставку в Козятині — кепка та мобільний телефон. Однак, тіла у водоймі немає, пише кума Артура Тронца, Діна Верещак.

«Прошу долучитися до пошуків у Козятинському районі. Досі ніхто не знає, де знаходиться мій кум, Артур Тронц, який зник ще 7 квітня. Не будьте байдужі давайте допоможемо родині та знайдемо для матері сина», — пише Діна.

Телефони близьких зниклого військового — (068)-951-87-24; (063)-272-57-24; (093)-600-27-60; (063)-358-96-24.

Особливі прикмети

У поліції вказали особливі прикмети зниклого військовослужбовця:

«7 квітня хлопець вийшов з військової частини А1119 та мав намір їхати додому, однак до теперішнього часу його місцезнаходження невідомо, — пишуть правоохоронці. — На момент зникнення розшукуваний був одягнений у чорний спортивний костюм, червону  футболку, темну кепку та сірі кросівки. Прикмети: зріст 178-180 см, худорлявої тілобудови, волосся русяве, шрам над бровою та на пальці лівої руки».

Якщо хтось володіє будь-якою інформацією про місцеперебування розшукуваної особи, прохання повідомляти у поліцію за телефонами: (04342) 2-35-28 або 102.

 

Читайте також:

На Вінниччині розшукають донеччанина, якого підозрюють у шахрайстві

«На лапу тобі я давати не буду»: в Бару на водія склали постанову і натякали на хабар

На Козятинщині чоловік вкрав мотоцикл та застряг ним у багні

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (21)
  • Volodia Lisnichuk
    Як шкода батьки чикали а син неповернувся асаме головне відслужив
  • Любовь Рудакова
    Как у какого-то подлеца на солдата рука поднялась, гореть ему в аду, а родным только спивчуття, хай земля буде пухом.
  • Olga Gerasymenko
    Царство  небесне
  • Віктор Курдибанський
    Жаль.... Бойца..... Ска.... Ще жить і жить
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:16 Лелека повернувся на Великдень: продовження історії, як подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо 21:00 Може бути гучно. Вінничан попереджають про підрив кар'єру у Могилівці play_circle_filled 20:02 Школярі Вінниці зібрали тисячу великодніх кошиків для поранених воїнів photo_camera 19:07 Майбутнє кінотеатру імені Коцюбинського визначено: результати міжнародної зустрічі архітекторів photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 18:56 Він мав бронь, але пішов добровольцем: на фронті загинув Ігор Лівандовський 18:18 Вінниця для ветеранів: де знайти підтримку, реабілітацію і нові можливості 18:11 Парковку біля Лісопарку та три зупинки капітально відремонтують 17:25 Як у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці освячували паски: фоторепортаж зі святкового богослужіння play_circle_filled photo_camera 17:02 Невдала спроба скоротити шлях: на Вінниччині машина застрягла посеред річки photo_camera 16:31 Десять аптек — жодного турнікета: чи реально знайти кровоспинний засіб у Вінниці? 16:10 Коли звичайні ліки безсилі: медики з Парижа впроваджують у Вінниці новітні методи лікування photo_camera 15:23 Нерухомість у Польщі та гектари землі в Яришівці: що задекларувала родина вінницької прокурорки 15:10 У селі Кушелівка чоловік наловив карасів на сім мільйонів гривень photo_camera 14:16 У Бершаді та Вінниці через пожежі травмувалися двоє пенсіонерів 13:14 Перемир’я лише на словах: було понад 10 700 порушень режиму тиші з боку окупантів photo_camera 12:29 За квиток до Молдови — 20 тисяч доларів: у Вінниці затримали організатора «трансферу» photo_camera 12:28 Нуль порушень у 1200 храмах: Великодня ніч в області пройшла спокійно 12:26 Перевірка на місцеву прописку. Вінничани згадують заклади та звички, яких уже не існує 11:44 Великдень «із градусом»: понад 60 п'яних водіїв затримали на дорогах області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up