На Козятинщині чоловік вкрав мотоцикл та застряг ним у багні

На Козятинщині чоловік вкрав мотоцикл та застряг ним у багні
фото ілюстративне з мережі Інтернет
  • Поліція області розповіла про злочин, який скоїв 30-річний житель Козятинського району.
  • За свої незаконні дії чоловік може сісти за ґрати.

До поліції 4 квітня звернувся 32–річний житель села Самгородок. Чоловік повідомив, що залишив на ніч мотоцикл на своєму подвір'ї, а на ранок його не виявив.

Крадія розшукали. Це 30-річний місцевий житель. 

— Зловмисник розповів, що викрав транспортний засіб, аби поїхати в сусіднє село. Виїхавши за межі населеного пункту, транспортний засіб застряг у багні. Зрозумівши, що самотужки мотоцикл не дістати, залишив його і повернувся додому, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження. Чоловікові загрожує до п’яти років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Пішов на стадіон та підірвав гранату. Молодикові загрожує до семи років в'язниці

Замість верстатів — металобрухт. Вінницький «Форт» фігурує у справі розтрати майже 2 мільйонів

Вінничанин вкрав 60 тисяч з сейфа підприємства, де раніше працював водієм

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • пуля
    ну и в чем здесь подвиг это может любой зделать если бы он проехал  то болото это был бы экстрим а так это простое проишествие для той месности на земле
  • Оля
    Або взагалі не їхати в те болото
  • Елена
    за 2-3 годинки можна було вимити і верути де взяв. Якби не п'яний був
    Оля reply Елена
    це точно
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:52 Зима без блекаутів, гроші для бізнесу та розвиток соцсфери — підсумки візиту Юлії Свириденко до Вінниці play_circle_filled 09:53 У Вінниці прощаються з двома воїнами-добровольцями Романом Стратійчуком та Олегом Остапчуком 09:04 Смерть дитини на совісті соцслужб: на Вінниччині судитимуть керівницю терцентру за «фількіни грамоти» 08:10 23 травня — День морської піхоти України. Історія, заборони та прикмети Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 21:12 Вінниця 60 років тому: епоха трамваїв «Гота», першого телецентру та великої індустріалізації 21:00 Ями на дорогах Вінниччини стають причиною ДТП. Як відшкодувати збитки водіям 20:12 «Нитка єдності» згуртувала вінничан: в очах багатьох бриніли сльози 20:07 На Вінниччині вихідні будуть теплими, але місцями з грозами: синоптики дали прогноз до понеділка 19:44 «Орали і будемо орати»: пам’ятку Трипілля знищують з дозволу суду? 19:08 Схема на житлі для військових. У Вінниці судять фірму, яка «накрутила» 6,5 мільйона 18:55 Фотоконкурс «Код нації» завершено: редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт) 17:55 Артерія Вінниці, яка колись була Богом: 22 травня відзначають День Південного Бугу 16:56 Земля в обхід закону за $5000: в Тульчинському районі затримали заступника голови громади 16:16 Де купити сувеніри у Вінниці: шість крамниць, про які варто знати кожному туристу і вінничанину photo_camera 15:49 Частину Театральної у Вінниці на день закриють для транспорту. Деталі 15:12 Понад 20 кубів дуба на мільйон гривень: у Вінниці викрили схему незаконного експорту деревини 14:04 Зливала блокпости та фіксувала роботу ТЦК — на Вінниччині затримали 42-річну TikTok-блогерку 14:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 13:11 Понад дві тонни будівельного мотлоху: камери на Гонти засікли нахабного порушника play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up