Пантера московського мільйонера загризла заробітчанина з Ямполя

 • Кривавий заробіток: ямпільчанин Олександр Пшебетович загинув на заробітках у московського мільйонера.
 • Чоловіка загризла пантера з домашнього зоопарку багатія.
 • У час трагедії наш земляк не мав доглядати  хижаків. Як все сталося?
Пантера московського мільйонера загризла заробітчанина з Ямполя
Людяним і працьовитим залишився у памяті земляків Олександр Пшебетович

Про трагічну новину повідомили деякі електронні інформагентства Росії. До Ямполя її передав брат загиблого.  Кажуть, чоловік не наважився дзвонити дружині. Попросив, щоб це зробив ще один брат. Їх було троє, братів Пшебетовичів. Вони і їхні сім’ї мають гарну репутацію. Всіх характеризують працелюбними людьми. Один з братів уже давно їздить на заробітки у Москву. Був на різних роботах, поки не влаштувався до мільйонера доглядати звірів з домашнього зоопарку.  Працює у містечку Істра, що недалеко від Москви. Запросив брата. Декілька років Олександр також  їздив на підробітки. Перед новорічними святами йому зателефонував брат з Москви. Сказав, що хлопці, які годують звірів, просять підмінити їх. Запитав, чи не погодиться. Олександр  дав згоду. Швидко зібрався і вирушив у дорогу. У святкові дні вони доглядали звірів разом. Невдовзі після нового року сталося найстрашніше.

Звір влаштував полювання на людину

-Справжнє полювання на людину влаштувала пантера з домашнього зоопарку московського мільйонера Сергія Княгиневича, - так повідомив про трагедію Інтернет-ресурс  telegram-канал Mash

Цитуємо мовою оригіналу: «В Подмосковье в частном домашнем зверинце пантера напала на гражданина Украины, который ухаживал за животными. Хищник загрыз мужчину. Судя по отрывчатым данным о трагедии, пантера устроила настоящую охоту за несчастным. Она дождалась, пока тот войдет в клетку, напала на него, после чего вирвалась на свободу и сбежала. Сейчас ее успели поймать

Известно, что зоопарк принадлежит бизнесмену Сергею Княгиневичу, поднявшемуся на авиаперевозках.  Миллионер считает, что погибший прибыл с Украины в гости к брату. Он не был рабочим, поэтому не должен был заходить в вольер. Почему погибший был одет у спецодежду, Княгиневич не объяснил.  По факту случившегося проводится проверка. Выясняются все обстоятельства произошедшего».

В інформації ще одного агентства - Интерфакс також сказано, що мільйонер заперечує факт роботи українця у його зоопарку. Ресурс зсилається на джерело інформації - прес-службу головного управління слідчого комітету  Московської області. «… в одном из вольеров, где содержатся дикие животные, обнаружено тело мужчины с укушенными ранами. Согласно предварительной версии, пантера напала на него, когда тот вошел в клетку кормить ее. Питомник принадлежит бизнесмену Серею Княгиничеву. По его словам, погибший приехал в гости с Украины. Бизнесмен считает, что мужчина сам виноват, поскольку не должен был заходить в клетку. Бизнесмен также отметил, что не собирается убивать пантеру».

Заробляв гроші на хату

Поховали Олександра у Ямполі. Тіло з Москви доставили транспортом, який виділив бізнесмен. Молодша дочка загиблого пані Катерина зізнається, що їй важко говорити про те, що сталося. Уточнює, що батько мав намір збудувати хату. Збирав гроші.

-У 2016 році моя сестра народила двійню, то тато майже не їздив у Москву, допомагав їй, бо в неї є ще одна дитина,- розповідає пані Катерина. – Сестра проживає в Одеській області. Тато туди частіше їздив, ніж на заробітки. Перед тим доглядав свою хвору маму, вона в селі проживала. Вони чергувалися з братом. Він був дуже доброю людиною. Кажу так не тільки тому, що він мій батько. Так люди про нього говорять.

Донька згадує, що батько любив збирати гриби. Добре знав, які їстівні, а які ні. Бувало, сусіди, чи знайомі приходили, показували, які гриби зібрали, просили, щоб Олександр підказав, чи нема серед них отруйних. Він радив, як краще приготувати. Знав не один рецепт. Ніколи не сидів, склавши руки. Багато працював у селі на городі. Вмів приготувати їсти…

Тривалий час Олександр працював в «Укртелекомі», останній період – на кабельному телебаченні у Ямполі. До нього зверталися по допомогу в ремонті.  Був безвідмовний у всьому. «Не знаю такої роботи, яку б не вмів робити тато, - продовжує донька. – Його нема, а мені в це не віриться. Все надіюся, що ось-ось двері відчиняться і він стане на порозі, худенький, з добрими очима…»

П’ятеро внуків залишилося у Пшебетовича. Двоє хлопчиків і дівчинка у старшої доньки, а також хлопчик і дівчинка у молодшої. Як він їх любив!Останні роки стали важкими для їхньої родини. Померла мати Олександра, потім не стало матері його дружини. До речі, вона також постійно доглядає свого батька, він хворіє, майже не ходить. Трагічна звістка з Москви впала на їхні голови ще одним страшним горем.  

-Пишуть, що мільйонер заперечує, ніби батько працював у нього, - говорить Катерина. – А що він може казати? Він же не зізнається, що сам винен. Тато розповідав, що там багато хижих звірів. Нащо вони? Це треба у них запитувати. Це не зоопарк, куди люди приходять. Ніхто туди не ходить. просто у хазяїв таке хобі. Тато говорив що хазяйка може зайти в клітку обніматися з якимось хижаком. Що мені до них? Вони забрали у мене найдорожчу і найріднішу людину – мого татуся.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Земля пухом добрій щирій людині.

Потрібен договір на працевлаштування

Понад три мільйони українців заробляють кошти за кордоном. Це за офіційною статистикою. Насправді їх число значно більше. На превеликий жаль, заробітки на чужині для декого закінчуються трагічно. RIA розповідала про загибель наших земляків у Португалії, Росії, Польщі. Після цього їхні родини не отримують жодної компенсації. Чому?

-Потрібен договір на працевлаштування, - каже юрист Іван Бездітний. – Без такого документа людина залишається безправна. Не тільки компенсації сімя не отримає у найтрагічнішій ситуації. Навіть зароблене можуть не виплатити. Довести правоту без наявності договору практично неможливо. Зрозуміло, що не всі роботодавці готові укладати такі документи. Але треба добиватися. Бо це в інтересах найманих працівників.  Інакше людина ризикує…

 

Коментарі (23)
 • Валерка

  Проти росіян нічого не маю, але у даний час туди їздити аморально...
 • Александр Семигайло

  Уявіть як в 42 році Ваш дід каже до баби:"поїду но до Берліна,плитку їм там класти буду і стіни шпаклювати,бо вони строяться,їм треба-грошей зароблю.Що кажеш баба!?Війна!!!!Та пофіг,мене ж не призвали"
  Перекинув дід мішечок через плече і до Німеччини!!!))
  Ось так і зараз!!!!
  Уявили?Дурня якась,правда?

  Vendetta Alive reply Александр Семигайло

  Ты в 41ом живешь? Немцы по сегодняшний день откупаются в отличие от кацапщины деньгами для всех немецких переселенцев и не только для них. Там пантера у миллионера не лазит по дому. При чем тут 41ые года? 2018 год на дворе. Хочешь окунуться в 41й, бери пукалку и дуй на передовую. А дети которые зарабатывают деньги в той же Германии помогают своим дедам и бабам которые воевали там, потому что твоя патриоцкая держава не может нихрена ничем обеспечить ни старых ни молодых людей! Патриотом надо быть сытым а не голодным.

  Андрей Павлик reply Александр Семигайло

  Ага в 41 коли Німеччина напала то Сталін каже до баби ти валізку зпакуй поїдем відпочинем бо грошенят накапало треба потратити бо капає і капає з того канхфєтного заводу під Берліном. Баба каже не треба тратити гроші в нас спецоперація треба зброї купити, хоча чого ти паришся в тебе ж своє виробництво зброї ти танк старий пофарбуєш спишеш лям і нормально.
  Дурня якась, правда?
  А правда в тому що декому каструлька тисне.
 • Mykola Ponomarenko

  журношлюхи вчить мову перед тим як щось писати....

  Новини Вінниці на 20хвилин reply Mykola Ponomarenko

  На жаль, не погоджуємося з цим. Але кожна людина має право на власну думку

  Задунайский Торонтуй reply Новини Вінниці на 20хвилин

  )))

  Рассмешили вы меня, ребята...

  Задунайский Торонтуй reply Задунайский Торонтуй

  Комментарий относится к потертому комменту РИА. И теперь он, как бы касается верхних, которые не при делах. Рассмешили вы меня, ребята РИАвцы...

  Задунайский Торонтуй reply Задунайский Торонтуй

  Коммент снова появился. Волшебники прямо).

  Mykola Ponomarenko reply Mykola Ponomarenko

  Коментар видалено...

  Новини Вінниці на 20хвилин reply Mykola Ponomarenko

  Дякую за зауваження. Попри те, що ви так невиховано поставилися

  Задунайский Торонтуй reply Новини Вінниці на 20хвилин

  Допоки!

  Mykola Ponomarenko reply Mykola Ponomarenko

  Олена Терещенко а вам не здається що я не журналіст, а банальний читач який баче те ріже око

  Олена Терещенко reply Mykola Ponomarenko

  А Ви, перед тим як комусь зауваження робити,перевірте себе.Пригадайте відмінювання слова "вчити". :)
 • Liudovica Navara

  Ну тільки ж небудем винити в цьому путіна ...збіг обставин ...життя ...

  Андрей Павлик reply Liudovica Navara

  Та то путін сказав пантері фас.
20:35 Кращий спортсмен січня на Вінниччині переходить у італійський клуб 19:37 У Данію потрібно їхати за природою і архітектурою photo_camera 18:48 Почався суд над убивцями Сергія. Обидва перекладають вину один на одного 18:14 «Дерево Свободи» «виросло» пелюстками на Захід – у день похорону Максима Шимка photo_camera 18:00 В Україні анонсували підвищення мінімальної зарплати. Вже незабаром play_circle_filled 17:08 Вирішив "форсанути": у вінничанки автомийщик угнав «Nissan Leaf» 16:20 Ryanair заходить в Україну - дата вже відома. Чи "повезе" вінничанам? play_circle_filled 15:38 Куди піти на вихідні 24 та 25 лютого: добірка анонсів з соцмереж play_circle_filled photo_camera 15:05 Смертельна пожежа: у Вінницькій області через цигарку загинув 30-річний чоловік 14:25 В мережі з’явилось відео вчорашньої ДТП за участі поліцейського «Дастера» play_circle_filled 13:30 Потрійне ДТП за Аграрним університетом: в мережі виклали відео з місця ОНОВЛЕНО play_circle_filled photo_camera 12:59 Громадянин Грузії полював за гаманцями клієнтів в вінницьких ресторанах photo_camera 11:59 Мороз лютує,  вітер посилюється – прогноз погоди на вихідні в Україні
play_circle_filled

Восени поточного року авіаперевізник Ryanair точно зайде на український ринок і почне здійснювати перельоти з двох українських...

На Вінниччині під час пожежі в будинку  загинув чоловік. На жаль, рятувальників викликали занадто пізно.

play_circle_filled

Вчора, 22 лютого 2018 року, в Вінниці на перехресті, які експерти називають найнебезпечним, поліцейське авто зіткнулося з...

В минулому році вінничани найчастіше купували закордоном портландцемент, прокат чорних металів та добрива. Іноземці у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up