Пантера московського мільйонера загризла заробітчанина з Ямполя

 • Кривавий заробіток: ямпільчанин Олександр Пшебетович загинув на заробітках у московського мільйонера.
 • Чоловіка загризла пантера з домашнього зоопарку багатія.
 • У час трагедії наш земляк не мав доглядати  хижаків. Як все сталося?
Пантера московського мільйонера загризла заробітчанина з Ямполя
Людяним і працьовитим залишився у памяті земляків Олександр Пшебетович

Про трагічну новину повідомили деякі електронні інформагентства Росії. До Ямполя її передав брат загиблого.  Кажуть, чоловік не наважився дзвонити дружині. Попросив, щоб це зробив ще один брат. Їх було троє, братів Пшебетовичів. Вони і їхні сім’ї мають гарну репутацію. Всіх характеризують працелюбними людьми. Один з братів уже давно їздить на заробітки у Москву. Був на різних роботах, поки не влаштувався до мільйонера доглядати звірів з домашнього зоопарку.  Працює у містечку Істра, що недалеко від Москви. Запросив брата. Декілька років Олександр також  їздив на підробітки. Перед новорічними святами йому зателефонував брат з Москви. Сказав, що хлопці, які годують звірів, просять підмінити їх. Запитав, чи не погодиться. Олександр  дав згоду. Швидко зібрався і вирушив у дорогу. У святкові дні вони доглядали звірів разом. Невдовзі після нового року сталося найстрашніше.

Звір влаштував полювання на людину

-Справжнє полювання на людину влаштувала пантера з домашнього зоопарку московського мільйонера Сергія Княгиневича, - так повідомив про трагедію Інтернет-ресурс  telegram-канал Mash

Цитуємо мовою оригіналу: «В Подмосковье в частном домашнем зверинце пантера напала на гражданина Украины, который ухаживал за животными. Хищник загрыз мужчину. Судя по отрывчатым данным о трагедии, пантера устроила настоящую охоту за несчастным. Она дождалась, пока тот войдет в клетку, напала на него, после чего вирвалась на свободу и сбежала. Сейчас ее успели поймать

Известно, что зоопарк принадлежит бизнесмену Сергею Княгиневичу, поднявшемуся на авиаперевозках.  Миллионер считает, что погибший прибыл с Украины в гости к брату. Он не был рабочим, поэтому не должен был заходить в вольер. Почему погибший был одет у спецодежду, Княгиневич не объяснил.  По факту случившегося проводится проверка. Выясняются все обстоятельства произошедшего».

В інформації ще одного агентства - Интерфакс також сказано, що мільйонер заперечує факт роботи українця у його зоопарку. Ресурс зсилається на джерело інформації - прес-службу головного управління слідчого комітету  Московської області. «… в одном из вольеров, где содержатся дикие животные, обнаружено тело мужчины с укушенными ранами. Согласно предварительной версии, пантера напала на него, когда тот вошел в клетку кормить ее. Питомник принадлежит бизнесмену Серею Княгиничеву. По его словам, погибший приехал в гости с Украины. Бизнесмен считает, что мужчина сам виноват, поскольку не должен был заходить в клетку. Бизнесмен также отметил, что не собирается убивать пантеру».

Заробляв гроші на хату

Поховали Олександра у Ямполі. Тіло з Москви доставили транспортом, який виділив бізнесмен. Молодша дочка загиблого пані Катерина зізнається, що їй важко говорити про те, що сталося. Уточнює, що батько мав намір збудувати хату. Збирав гроші.

-У 2016 році моя сестра народила двійню, то тато майже не їздив у Москву, допомагав їй, бо в неї є ще одна дитина,- розповідає пані Катерина. – Сестра проживає в Одеській області. Тато туди частіше їздив, ніж на заробітки. Перед тим доглядав свою хвору маму, вона в селі проживала. Вони чергувалися з братом. Він був дуже доброю людиною. Кажу так не тільки тому, що він мій батько. Так люди про нього говорять.

Донька згадує, що батько любив збирати гриби. Добре знав, які їстівні, а які ні. Бувало, сусіди, чи знайомі приходили, показували, які гриби зібрали, просили, щоб Олександр підказав, чи нема серед них отруйних. Він радив, як краще приготувати. Знав не один рецепт. Ніколи не сидів, склавши руки. Багато працював у селі на городі. Вмів приготувати їсти…

Тривалий час Олександр працював в «Укртелекомі», останній період – на кабельному телебаченні у Ямполі. До нього зверталися по допомогу в ремонті.  Був безвідмовний у всьому. «Не знаю такої роботи, яку б не вмів робити тато, - продовжує донька. – Його нема, а мені в це не віриться. Все надіюся, що ось-ось двері відчиняться і він стане на порозі, худенький, з добрими очима…»

П’ятеро внуків залишилося у Пшебетовича. Двоє хлопчиків і дівчинка у старшої доньки, а також хлопчик і дівчинка у молодшої. Як він їх любив!Останні роки стали важкими для їхньої родини. Померла мати Олександра, потім не стало матері його дружини. До речі, вона також постійно доглядає свого батька, він хворіє, майже не ходить. Трагічна звістка з Москви впала на їхні голови ще одним страшним горем.  

-Пишуть, що мільйонер заперечує, ніби батько працював у нього, - говорить Катерина. – А що він може казати? Він же не зізнається, що сам винен. Тато розповідав, що там багато хижих звірів. Нащо вони? Це треба у них запитувати. Це не зоопарк, куди люди приходять. Ніхто туди не ходить. просто у хазяїв таке хобі. Тато говорив що хазяйка може зайти в клітку обніматися з якимось хижаком. Що мені до них? Вони забрали у мене найдорожчу і найріднішу людину – мого татуся.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Земля пухом добрій щирій людині.

Потрібен договір на працевлаштування

Понад три мільйони українців заробляють кошти за кордоном. Це за офіційною статистикою. Насправді їх число значно більше. На превеликий жаль, заробітки на чужині для декого закінчуються трагічно. RIA розповідала про загибель наших земляків у Португалії, Росії, Польщі. Після цього їхні родини не отримують жодної компенсації. Чому?

-Потрібен договір на працевлаштування, - каже юрист Іван Бездітний. – Без такого документа людина залишається безправна. Не тільки компенсації сімя не отримає у найтрагічнішій ситуації. Навіть зароблене можуть не виплатити. Довести правоту без наявності договору практично неможливо. Зрозуміло, що не всі роботодавці готові укладати такі документи. Але треба добиватися. Бо це в інтересах найманих працівників.  Інакше людина ризикує…

 

Новини за темою
Коментарі (23)
 • Валерка

  Проти росіян нічого не маю, але у даний час туди їздити аморально...
 • Александр Семигайло

  Коментар видалено...

  Vendetta Alive reply Александр Семигайло

  Ты в 41ом живешь? Немцы по сегодняшний день откупаются в отличие от кацапщины деньгами для всех немецких переселенцев и не только для них. Там пантера у миллионера не лазит по дому. При чем тут 41ые года? 2018 год на дворе. Хочешь окунуться в 41й, бери пукалку и дуй на передовую. А дети которые зарабатывают деньги в той же Германии помогают своим дедам и бабам которые воевали там, потому что твоя патриоцкая держава не может нихрена ничем обеспечить ни старых ни молодых людей! Патриотом надо быть сытым а не голодным.

  Андрей Павлик reply Александр Семигайло

  Коментар видалено...
 • Mykola Ponomarenko

  Коментар видалено...

  Новини Вінниці на 20хвилин reply Mykola Ponomarenko

  Коментар видалено...

  Задунайский Торонтуй reply Новини Вінниці на 20хвилин

  )))

  Рассмешили вы меня, ребята...

  Задунайский Торонтуй reply Задунайский Торонтуй

  Комментарий относится к потертому комменту РИА. И теперь он, как бы касается верхних, которые не при делах. Рассмешили вы меня, ребята РИАвцы...

  Задунайский Торонтуй reply Задунайский Торонтуй

  Коммент снова появился. Волшебники прямо).

  Mykola Ponomarenko reply Mykola Ponomarenko

  Коментар видалено...

  Новини Вінниці на 20хвилин reply Mykola Ponomarenko

  Коментар видалено...

  Задунайский Торонтуй reply Новини Вінниці на 20хвилин

  Допоки!

  Mykola Ponomarenko reply Mykola Ponomarenko

  Коментар видалено...

  Олена Терещенко reply Mykola Ponomarenko

  Коментар видалено...
 • Liudovica Navara

  Коментар видалено...

  Андрей Павлик reply Liudovica Navara

  Коментар видалено...
12:00 Три багатодітні вінничанки отримали почесне звання «Мати-героїня» 11:10 Фото дня: Тарас Бульба продовжує вимагати “повернути Кобзаря” 10:42 Проїзд в маршрутках подорожчає до 6 гривень вже з липня 10:36 Вінниця 24 травня: незначні ДТП, двічі гасили займання біля лісу та проблеми з вигрібними ямами play_circle_filled photo_camera 09:40 На Довженка затримали вінничанку, яка у дитячому візку перевозила наркотики photo_camera 09:00 Курс валют у Вінниці на сьогодні, 25 травня 2018 року 07:20 Яку погоду чекати вінничанам сьогодні, 25 травня. Прогноз 20:20 Воротарю чемпіонів області із команди ВДПУ наснилася перемога в серії пенальті photo_camera 20:02 Купатися у Південному Бузі не варто. Воду визнали непридатною, а в ґрунті знайшли яйця аскарид play_circle_filled photo_camera 17:54 У центрі зайнятості пропонують тимчасову роботу. Що це таке? 17:00 Завтра жителі однієї вулиці дев'ять годин сидітимуть без світла 16:42 Вінницькі майстри альфа гравіті 20 хвилин виконують вправи у повітрі photo_camera 16:10 Вітер, дощ та похолодання: синоптик поділилася прогнозом на 26-30 травня photo_camera
photo_camera

У області минулої доби бетонна опора розчавила легковий автомобіль. Постраждала пасажирка автомобіля.

photo_camera play_circle_filled

На жителя Барського району минулої доби напали невідомі. Вони були озброєні та вкрали у чоловіка автомобіль, який він продавав.

photo_camera

Працівник одного з департаментів Вінницької міської ради взяв хабар. Неправомірну вигоду було взято технікою.

photo_camera

Синоптик Наталка Діденко поділилася попереднім прогнозом погоди на найближчі дні. Вона прогнозує грози, але зазначає, що...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up