На замітку водіям. З 12 квітня закриють проїзд на вулиці Гоголя (ОНОВЛЕНО)

На замітку водіям. З 12 квітня закриють проїзд на вулиці Гоголя (ОНОВЛЕНО)
Комунальні служби за роботою / Фото: vmr.gov.ua
  • З 12 до 28 квітня буде перекритий проїзд по вулиці Гоголя: на відрізку дороги від перехрестя з вулицею Льва Толстого та до перехрестя з вулицею Пирогова.
  • Проїхати зможуть лише машини екстрених служб та сміттєвози.
  • Комунальники будуть виконувати роботи з реконструкції тепломереж і просять не паркувати машини поряд з місцем проведення робіт, яке буде вказане спецзнаками.
     

На вулиці Гоголя виконуватимуть роботи з реконструкції тепломережі. Через це буде перекрито рух транспорту на відрізку вулиці від Льва Толстого до Пирогова. Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

У міськраді спочатку написали, що перекриття дороги буде з 7 до 30 квітня. Пізніше дати виправили: проїзд на Гоголя закриють з 12 до 28 квітня.

«Проїзд буде дозволено лише спецтранспорту: швидким, поліцейським, автомобілям для вивезення сміття, — йдеться в повідомленні. — Працівники «Вінницяміськтеплоенерго» просять усіх не блокувати власним транспортом місце проведення робіт, яке буде обмежене спеціальними знаками». 

Якщо побачите порушення чи інші ситуації, пов’язані з проведенням робіт на цій ділянці, про це можна буде повідомити в диспетчерську службу тепловиків (0432)43-34-95.

У Вінниці, нагадаємо, з 7 квітня почнуть вимикати опалення в багатоповерхівках. Тепловики починають підготовку до нового опалювального сезону.

— У міжопалювальний період, а саме з квітня по вересень, наші працівники мають реконструювати  5,734 м теплових мереж, — розповіла фахівець по роботі з пресою КП «ВМТЕ» Алла Пахомова. — Усі зношені трубопроводи  будуть замінені на нові з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю.

Наразі у місті проводяться роботи з реконструкції на декількох ділянках. Виконуються роботи по заміні тепломережі довжиною 138 метрів на Чорновола: на перехресті Магістратська-Богуна. 

Реконструюють ділянку довжиною 267 метрів по вул. Писарєва. Також проводиться заміна тепломережі загальною довжиною 499 метрів між вулицею Хмельницьке шосе, проспектом Космонавтів та вулицею 600-річчя.

Розпочаті планові ремонтні роботи й на мережі по вул. Гоголя, де буде замінено 300 метрів трубопроводу.

 

Читайте також:

Що робити, коли сталася біда? Зібрали корисні телефони для вінничан

Приваблива для інвесторів. Скільки коштує придбати житло у Вінниці?

Річну ціну на газ встановлять з 1 травня. Чого чекати вінничанам?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:08 Сьогодні вітаємо Христину, Гліба та Бориса. Історія, заборони та прикмети 24 липня 21:01 Для дітей захисників з Вінниччини відкрили реєстрацію на безкоштовну поїздку до Латвії 20:02 Під час евакуації тіло героя вдруге атакував ворожий дрон: історія Владислава «Хана» Смаглія play_circle_filled photo_camera 19:19 Скільки коштує стати студентом: ціни на навчання у вінницьких вишах у 2026 році Від читача 20:38 «Переносити війну на територію агресора»: Євгеній Хмара і Михайло Драпатий визначили перші кроки 19:01 Органний концерт, форум і виставка: у Вінниці відзначать День святого Якова photo_camera 18:39 Не розслабляйтеся: після прохолоди погода готує новий сюрприз photo_camera 18:09 Ветерани та родини полеглих захисників можуть отримати компенсацію на купівлю житла 17:57 «Якби не «шахеди», ми б і далі сиділи зі старими вікнами»: чому так кажуть мешканці будинку на Магістратській photo_camera 17:39 П'яний водій тікав від патрульних і врізався в авто на світлофорі photo_camera 17:07 На Вінниччині затримали двох військових, які продавали «білий квиток» photo_camera 16:14 Підіймає штангу і рятує життя: кандидат у майстри Юлія Липач евакуює поранених photo_camera 16:02 36-річна жінка в лікарні, будинок — без частини даху. Сталося дві пожежі за добу photo_camera 15:44 На війні загинув 29-річний випускник вінницького педуніверситету Ярослав Коломієць 15:37 Комендантська година, 2,05 проміле й відсутність документів. У Вінниці зупинили водія Ford photo_camera 15:07 У Писарівці та Тиврові сталися ДТП, за кермом скутерів були 11-річні діти photo_camera 14:30 «У мене не було жодного двохсотого»: історія єгеря з Хмільника, який на фронті з сином і братом play_circle_filled photo_camera 14:07 Прикинувся 17-річним і два роки шантажував 7-річну дитину — суд оголосив вирок 13:13 261 бій за добу — де російська армія намагалася прорвати оборону photo_camera 12:21 Кожен четвертий пенсіонер живе на 112 гривень на день — а що на Вінниччині?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up