Дороги, агрохаб, відеокамери. На що дали гроші вінницькі депутати?

Дороги, агрохаб, відеокамери. На що дали гроші вінницькі депутати?
Сесія Вінницької міської ради / Фото: vmr.gov.ua
  • Міські фінанси розподілили на черговій сесії міськради. Депутати погодили видатки на закупівлю відеокамер, що розпізнаватимуть номери машин. Дають гроші на ремонт доріг у приміських селах. І виділяють 1,5 мільйона гривень на створення агрохабу, який роблять спільно з французами.

На сесії міської ради 25 червня депутати ухвалили ряд рішень щодо передачі коштів на різні сфери життєдіяльності міста, про що повідомили у прес-службі міськради.

Дають гроші на ремонт доріг у приєднаних громадах.

— Виділяється 300 тисяч гривень на поточний ремонт двох центральних вулиць в селах Писарівка та Щітки. По цих дорогах постійно їздить пасажирський транспорт, і вони мають бути у  належному стані. Ще кошти виділили для будівництва шляху на вул. Тимофіївській. Це вже останній етап забудови мікрорайону, і там має бути розворотне коло, тому потрібно облаштувати ще невелику частину дороги», - зазначив в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Крім того, виділяють кошти на реконструкцію мережі водогону, каналізації та теплопостачання до будинку на вулиці Стельмаха, 53. А ще дають кошти на спортивний майданчик на вулиці Шимка; на облаштування мережі вуличного освітлення по вулиці Гагаріна у Десні; на будівництво нової дороги на вулиці Тимофіївська, що в мікрорайоні Академічний.

Депутатський корпус погодив передачу 800 тисяч гривень вінницьким рятувальникам. На ці гроші вінницька служба ДСНС підсилить матеріально-технічну базу.

Підвищать безпеку в громаді й за допомогою нових відеокамер, які зможуть розпізнавати номерні знаки авто та іншого транспорту. На суму майже 1,5 млн грн планують придбати чотири комплекси відеоаналітики, плюс 1,2 мільйони витратять на додаткове серверне обладнання. Аналітичною інформацією з Ситуаційного центру зможуть користуватися поліцейські.

Ще 1,5 млн грн дають на ремонт приміщення в Аграрному університеті. Спільно з муніципальною владою Діжону, Міністерством закордонних справ Франції, вінницька мерія впроваджує проект «Агрохабу» в нашому міст. Мета проекту — напрацювати інноваційні рішення у сфері сільгоспу.

— Сьогодні весь світ розуміє, що є великі загрози мати дефіцит продуктів харчування у майбутньому. Можливо, зараз це здається нереальним, але наші партнери із міста Діжон достатньо серйозно відносяться до цих викликів. Тому разом з нашими колегами з аграрного університету ми створюємо агрохаб. До Вінниці приєдналися громади, де багато сільськогосподарських земель. І ми маємо розуміти, що з цим робити, не тільки з точки розвитку малого та середнього бізнесу в частині аграрного сектору, — зазначив міський голова Сергій Моргунов.

І ще депутати виділили 300 тисяч гривень на флагшток на Замковій горі. Там буде найвищий прапор України в нашій області.

 

Читайте також:

Дорогі авто та мільйони статків. Чим володіють депутати Вінницької міськради

Спочатку — земля, потім будівництво. План підготовки до будівництва мосту на Тяжилів

«Чекаємо на гроші від держави». У аеропорті Вінниці готуються до старту реконструкції

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Читач88
    Черешню ещё не привезли с Европы.... Бананы есть, а черешня еще таможню проходит....
  • Ols Kat
    Вчера в супермаркете на Киевской наблюдал - бананы продаются, а черешни нет. Офигенная аграрная сверхдержава. Создавайте агрохаб
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Без жодного шансу вижити». На вокзалі в Козятині врятували кішку, яку викинули у мішку 20:09 Перед запуском нових Tram 2000 вінницькі транспортники пройшли навчання у Швейцарії 20:07 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 19:06 Вінничан запрошують на велике прибирання набережної біля Roshen. Коли та як долучитися photo_camera Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 18:03 За магніти, «накиди» і приховані розетки — до мільйонних донарахувань. Як на Вінниччині ловлять крадіїв електроенергії 17:31 «Міняйте полонених, а не Федорова»: як пройшла акція проти відставки міністра оборони у Вінниці play_circle_filled photo_camera 17:04 На Вінниччині сталися дві ДТП з потерпілими: серед травмованих — п'ятирічний хлопчик 16:20 Судитимуть організаторок незаконного продажу рідин для вейпів. Вилучили понад 4,5 тисячі ємностей 15:55 «Досліджує тисячі клітин за секунду»: цитометр для шпиталю та три авто привезла волонтерка з Франції 15:26 До України повернули тіла ще 501 загиблого. Попереду — складна процедура ідентифікації 14:58 На городі жительки Чечельницької громади виявили понад 800 кущів маку 13:55 Вінничани реагують на відставку Михайла Федорова: соцмережі заполонили емоційні дописи 13:42 У квартирі на Келецькій знайшли мертвим 53-річного чоловіка 12:57 Сергій Корецький став новим прем'єр-міністром України. Що відомо про його кар'єру та статки 11:54 Льотчика з Калинівки Андрія Онуфрака нагородили п'ятим бойовим орденом play_circle_filled 11:05 За $7 000 обіцяв «інфаркт» і звільнення від служби: на Вінниччині затримали патрульного 10:52 Під час нічної атаки росіяни пошкодили енергооб'єкт на Вінниччині photo_camera 10:12 Стрілянина в Буші. Конфлікт між військовим і ветераном закінчився пораненням у ногу 09:44 Світло вимкнуть на низці вулиць Вінниці. Перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up