Зросла ціна та змінилися умови. Стартує реєстрація на пробне ЗНО

Зросла ціна та змінилися умови. Стартує реєстрація на пробне ЗНО
  • Розпочинається реєстрація на пробне ЗНО. У центрі оцінювання якості знань розповіли про нововведення та назвали нову вартість тесту.

Реєстрація буде доступна з 5 січня на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вартість участі у пробному зовнішньому незалежному цьогоріч складає 240 гривень.

Чому змінилася ціна?

— По-перше, це зумовлено зменшенням очікуваної кількості тестувань; по-друге, підвищенням оплати праці працівників І тарифного розряду. Так, через складну ситуацію з розповсюдженням Covid-19 у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, тому кількість тестувань значно зменшиться, що суттєво здорожчить одиницю послуги, — зазначають у Центрі. — Також маємо зауважити, що наразі оплата праці осіб, залучених до проведення пробного ЗНО, не висока, утім кількість таких працівників значна, і кожний із них працює не менше п’яти годин. Не варто забувати й про процедуру оцінювання й отримування результатів. 

Які цьогоріч зміни

Український і регіональні центри оцінювання якості освіти розповів, що для учасників доступні нові можливості.

— Кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів, — кажуть у Центрі. — Крім того, Український центр оцінювання якості освіти підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021: експерти Українського центру докладно розберуть кожне завдання і порадять, як отримати найвищий бал за виконання завдань ЗНО.


Читайте також:

З наступного року видаватимуть по п’ять тисяч гривень тим, хто найкраще складатиме ЗНО

«Від нас залежить майбутнє України»: вінницька школярка отримає президентську стипендію

Канікули до 10 січня, далі все вирішить локдаун. Що чекає освіту в новому році?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:05 У Немирові п'яний водій пропонував поліцейським 400 доларів 20:58 За 10 капсул — 990 гривень. Перші вінничани отримали медичний канабіс play_circle_filled photo_camera 20:03 Не панікуйте! Під Вінницею запланували вибухові роботи play_circle_filled 19:32 Від людей Гройсмана до ексдепутатів: хто забудовує Вінницю? Частина 2 Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 19:08 Нас об'єднує пісня: у Барі презентували програму «Музичні дивоцвіти» 19:08 У Городківці 92-річна жінка впала у криницю та загинула photo_camera 18:19 Від випічки до шашликів: у вінницькій лікарні збирали кошти на дрони play_circle_filled photo_camera 17:05 Збитки у понад 1,8 мільйона. У Вінниці викрили порушення під час закупівлі медикаментів 16:11 Суне негода — синоптики попередили про сильні дощі, град і шквали photo_camera 15:15 Хто вдихне нове життя в будівлю на Соборній? У Вінниці оголосили конкурс 14:50 Ремонт техніки без «потім»: запчастини в оплату частинами від Майстер Плюс (Новини компаній) 14:27 «Шість років страху та скандалів»: мешканці будинку на Янгеля просять допомоги play_circle_filled 14:15 Водійка Toyota збила велосипедиста на велодоріжці біля Нечая. Хлопця госпіталізували 13:13 Після скандалу з автобусами: поляки вимагають змінити назву вулиці Бандери у Вінниці play_circle_filled 12:23 Продаєш онлайн і платиш 10% державі. Ми зібрали головне про «податок на ОЛХ» 12:05 Пішов до річки з гранатою, а вдома тримав арсенал: деталі події у Ямполі play_circle_filled photo_camera 11:13 Майже рік чекали звістки: підтвердили загибель 22-річного військового з Сальниці 11:08 У Вінниці запустили новий застосунок MISTO: що він уміє photo_camera 10:57 Рух центром Вінниці обмежено: як об'їхати перекриту Соборну play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up