З наступного року видаватимуть по п’ять тисяч гривень тим, хто найкраще складатиме ЗНО

З наступного року видаватимуть по п’ять тисяч гривень тим, хто найкраще складатиме ЗНО
  • З 2021 року два десятки найкращих учасників ЗНО отримуватимуть по п’ять тисяч гривень. Премія стане щорічною.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, коментуючи необхідність впровадження премії для учасників ЗНО, сказав, що найкращих учнів потрібно матеріально підтримувати, про це йдеться на сайті «Урядового порталу».

«Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в Україні», — сказав міністр. 

Додамо, що проект указу Президента України про премію учасникам ЗНО, які отримали максимальну кількість балів, Кабмін схвалив 28 грудня.

Цим проектом передбачається заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Кожна Премія становитиме п'ять тисяч гривень.

Премії призначатимуться відповідно до результатів ЗНО учасників, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів.

Читайте також:

З вінницького аеропорту планують запускати нові рейси в чотири європейських країни

Уряд підвищив тариф на електроенергію для населення. Скільки будемо платити?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:02 Ціну на електрику залишили: до коли діятиме тариф 11:15 Пів кілограма наркотиків: на Жмеринщині затримали баригу 10:25 Лікування без сліз і страху: зібрали в одну добірку кращі дитячі стоматології Вінниці (партнерський проєкт) 10:07 Де не буде води і світла: у Вінниці проводять ремонти мереж Від читача 11:57 Де купити будівельні матеріали за вигідними цінами 10:01 У «Дев’ятки» проста філософія — не брехати солдатам. Офіцер з Могилів-Подільського вивів з оточення 20 воїнів 09:20 Кольори, які повертають дітей до життя: у Вінниці запускають програму психосоціального відновлення (соціальна реклама) 09:02 Коні лікують: як на Вінниччині відновлюють поранених захисників play_circle_filled photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Якова та Максима. Історія та прикмети 30 квітня 21:01 Мрія стати на ноги: родина з Вінниччини просить допомоги для маленького Іллі photo_camera 20:15 Відстрочка від мобілізації через догляд за сусідом з інвалідністю: що каже закон і як діяти 20:02 Перевірка води у водогонах на Вінниччині. Де виявили відхилення? photo_camera 19:19 Новий Цивільний кодекс: що змінюють і чому це викликало такий резонанс 19:04 Гучно, але контрольовано. На Вінниччині проведуть вибухові роботи на родовищі play_circle_filled 18:54 Жив за кордоном і не ходив на сесії. Що ще відомо про депутата міськради Бабійчука, який склав мандат? 18:09 Під виглядом гуманітарки — на Вінниччині зупинили вантаж із новим одягом photo_camera 17:42 Харківські сміттєвози і дніпровські модулі: до Вінниці привезли новинки спецтехніки та інновації для громад play_circle_filled 17:35 Протест у Гайсині: громада виступила проти підвищення тарифів на воду play_circle_filled photo_camera 17:12 Дитина бачила, як матір вбила батька сокирою за 2500 доларів заощаджень. Вирок за злочин play_circle_filled 16:07 15-річний на мотоциклі збив школярок у Ладижині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up