Жорстокий цинізм: п’яний 17-річний хлопець забив до смерті товариша

Жорстокий цинізм: п’яний 17-річний хлопець забив до смерті товариша
  • Жахлива трагедія сталася в Калинівському районі.
  • Ввечері двоє п'яних хлопців зустрілись в селі.
  • Ранком одного з них знайшли п’яним, побитим та холодним біля школи.

У вівторок, 3 січня 2017 року, вранці на території школи села Пиків Калинівського району знайшли побитого 23-річного чоловіка з сильним переохолодженням. На жаль, медики не змогли врятувати його. Від отриманих побоїв потерпілий помер в реанімації

Лікарі повідомили про інцидент в поліцію.

Керівник калинівської поліції Петро Скічко розказав, що правоохоронці опитали місцевих жителів. Як встановили поліцейські,  вночі 17-річний хлопець побив потерпілого.

За інформацією відділу комунікації вінницької обласної поліції, п'яні молодики посварились. Сварка переросла в бійку. П’яний 17-річний хлопець вдарив кілька разів 23-річного товариша в голову. Той втратив свідомість.

Наразі, підозрюваного затримали. Він раніше через свою поведінку вже потрапляв в поле зору правоохоронців. Хоча й не притягувався до кримінальної відповідальності.

Слідчі вирішують питання про обрання міри запобіжного заходу. Ведуться слідчі дії.

За фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст.121 КК України. За умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, затриманому загрожує до десяти років тюрми.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Мастер Автополив
    Так у нас же не Рашка, по селам вроде не бухают. А все крутые аграрии и хозяева. Или это тоже треп все?
  • Хрен
    Сектор Газа - Взял вину на себя
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:12 «Всуху» перемогли морських піхотинців США! Шість золотих медалей виборов вінничанин в Америці photo_camera 21:01 Чому світло «вибиває» через хвилину після включення? Пояснення енергетиків photo_camera 20:12 Що подарувати на 8 Березня: ідеї подарунків, які ще можна встигнути замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 20:04 У Вінниці змінили ціни на прийом лікарів у діагностичному центрі: перелік тарифів Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 19:39 Залаштунки кропіткої роботи з тілами та ДНК: як вінницькі експерти ідентифікують загиблих play_circle_filled 19:02 Сказ наступає: десятки заражених тварин і сотні постраждалих людей на Вінниччині photo_camera 18:32 Після операції у ветклініці Моллі опинилася в реанімації. Власниця звинувачує лікаря у недбалості play_circle_filled photo_camera 18:04 Директор підприємства у Жмеринці підробив 30 актів і отримав з бюджету 1,7 мільйона 17:35 Піст із розумом: що їсти, кому варто бути обережним та як готувати смачно 17:22 Погода робить різкий розворот: коли у Вінниці потеплішає до +15 17:04 Трагедія на підприємстві під Тульчином — під колесами фури загинула жінка 16:04 Ще дев’ять захисників із Вінниччини повернулися додому з полону play_circle_filled photo_camera 15:10 На Харківщині загинув лейтенант із Тульчина Олександр Мельник 14:12 Два роки пекла позаду: до Тульчина повертається захисник Назар Мороз photo_camera 14:05 Назад у минуле. Показуємо, як змінилася Вінниця за 230 років photo_camera 13:13 Майже 8 000 дронів за добу: росіяни влаштували один із наймасованіших ударів по фронту photo_camera 12:06 «Заплатіть — і отримаєте виплати»: ексвійськовий вимагав мільйон з родини загиблого play_circle_filled photo_camera 11:14 У Вінниці можуть ліквідувати унікальне гінекологічне відділення 10:40 Виплати сестрі за загиблого брата так і не нарахували: чим закінчилася історія, про яку ми писали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up