Вінничанин, який п’яним збив насмерть двох закоханих, отримав 9,5 років

Вінничанин, який п’яним збив насмерть двох закоханих, отримав 9,5 років

Дев’ять з половиною років отримав водій, який п’яним збив насмерть сільського голову села Колоденки та його наречену.

Про це повідомили  у прес-службі прокуратури Вінницької області.

Як повідомлялося раніше, 23 червня 2016 року 25-річний п’яний вінничанин на «BАЗ-2109» збив  мотоцикл «Вайпер», який рухався у попутному напрямку. Це сталося в Вапнярці Томашпільського району. В результаті ДТП на місці загинула 19-річна  Руслана Подолян, яка їхала на мопеді, як пасажирка. За кермом двоколісного був  28-річний Віктор Накорнеєв, який працював сільським головою в селі Колоденка. Його лікарі не змогли врятувати в лікарні. Молоді люди збирались восени одружитись.

Справу намагались зам’яти, але люди підняли бунт та перекрили трасу. В результаті водія «дев’ятки» посадили в слідчий ізолятор.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні закінчили. Прокуратура керувала до суду обвинувальний акт щодо винуватця ДТП за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.286 КК України.

Вироком Томашпільського районного суду  злочинця визнано винним та призначено покарання у виді дев’яти років шести місяців позбавлення волі.

Читайте також:


 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Без Имени
    Все одно мало дали.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:49 Кадрові зміни у поліції Вінниччини: призначили нових керівників у двох райвідділах 15:04 Ревнощі довели до необдуманого вчинку. На Бершадщині чоловік спалив мопед односельця і сховався на горищі 14:04 Візит посадовців облради до Німеччини: склад делегації та хто оплатив поїздку 13:07 Масштабний ремонт Калинівської об’їзної: скільки дороги вже відновили і коли завершать Від читача 02:09 Загублена Карта Водія ЧІП 12:20 «Пішки піднімалися 320 метрів вгору, бо ліфт не працює»: як глядачам повернули телебачення 11:54 Після шести років ремонту відкрили басейн «Авангард»: що оновили та скільки коштує відвідування play_circle_filled 11:04 На Хмельницькому шосе розпочали весняне прибирання зупинок. У місті відмиють понад 200 павільйонів photo_camera 10:28 Затримали «стартаперів», які за $2000 переправляли через Дністер призовників у гідрокостюмах photo_camera 10:20 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 10:09 Імена Героїв на мапі міста: у Вінниці перейменують три вулиці та створять сквер Назарія Гринцевича 09:38 Без води та світла ввечері: де у Вінниці 12 березня тривають планові ремонти 09:03 Навічно 21: на війні загинув доброволець Тарас Сірік із позивним «Лід» 08:10 Сьогодні вітаємо з іменинами Григорія та Семена. Історія, заборони та прикмети 12 березня 21:00 Біла зала Міської думи: стіни, які пам’ятають Симона Петлюру та Юзефа Пілсудського play_circle_filled 20:05 «Дідька лисого вони одержать, а не нашу Донеччину!» — історія 23-річної офіцерки з Вінниччини 19:35 Виплати за полоненого отримала колишня: чому військовому важливо оформити шлюб офіційно 19:32 Купили за 6 млн, перепродають за 17: чи «втратила» громада Вінниці мільйони на землі у Хуторах? play_circle_filled photo_camera 19:24 Зняв одяг на майданчику та імітував статевий акт: апеляція підтвердила вирок педофілу 19:19 Застрягли на позначці 370 тисяч мешканців. Чому населення Вінниці не збільшується
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up