У Жмеринці в лікарні школярі вкрали трубу, по якій постачався кисень пацієнтам

У Жмеринці в лікарні школярі вкрали трубу, по якій постачався кисень пацієнтам
  • У вівторок, 8 червня з будівлі  міської лікарні викрали мідну трубу, по якій до апаратів ШВЛ надходив кисень хворим у палати.
  • Поліція з'ясувала, що підлітки трубу продали місцевому жителю. 

За словами начальника Жмеринського районного відділу поліції Віталія Присяжнюка, злодіїв встановили за допомогою системи відеонагляду «Безпечне місто».

Ними виявились місцеві жителі віком 13 та 16 років.

— Підлітків поліцейські опитали в присутності їх батьків. Отримані від продажу труби кошти підлітки витратили на власні потреби, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області


Під час вчинення злочинну труба не була під тиском кисню, тож ні неповнолітні зловмисники, ні пацієнти лікарні не постраждали. 

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка), за що передбачено покарання — до п’яти років позбавлення волі.

— Враховуючи те, що за такого роду злочин кримінальна відповідальність настає з 14 років, до меншого правопорушника будуть вжиті заходи виховного впливу. З відповідним клопотанням слідчий звертатиметься до суду, — додають у поліції.

Читайте також:

На вихідних у Вінниці відкриється Центр вакцинації населення від Covid-19        

Україна перейшла в зелену зону карантину. Які обмеження ще діють?

В Україні змінили обмеження карантину. Зеленій зоні відповідає 15 областей

Смертельна аварія на Лебединського: водій на Citroen врізався у маршрутку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Читач88
    Ох...ели молодые...
  • Ols Kat
    Граждане, носите маски. Вон пацан в шортах на фото маску не надел и теперь страдает
  • Юрий Бочков
    ДНО
  • Ols Kat
    У Жмеринці в лікарні школярі вкрали трубу, по якій НЕ постачався кисень пацієнтам
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:05 Де у Вінниці ветерани можуть отримати допомогу? Адреси просторів 18:35 Хто і чим володіє у Вінницькій ОВА? Аналіз декларацій заступників Заболотної за 2025 рік 18:12 Вісім дронів і генератори передала військовим освітня родина ліцею №35 photo_camera 17:36 Через війну проект був на паузі: у Тяжилові відновили роботу над дитячим центром «Мрія» photo_camera Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 17:11 «П’ятірка» Вінниці: історія маршруту, що поєднує вокзал, центр і Вишеньку 16:48 «До цієї школи моя дитина більше не піде!» Як у Вінниці відреагували на побиття школярки 16:41 Відстрочка за 3000 доларів: у Жмеринці викрили схему з меддовідками photo_camera 16:37 Погода різко зміниться: що чекає Вінниччину найближчими днями photo_camera 16:13 За 7,5 мільйона євро будують новий реабілітаційний простір у Вінниці 16:03 Триває ямковий ремонт доріг Вінниччини: де вже працювали play_circle_filled 15:13 На Вінниччині викрили «VIP-трансфер» до кордону за 10 000 доларів play_circle_filled 14:38 П’ять безкоштовних вбиралень на всю Вінницю? Скільки місто витрачає на туалети 14:09 На Магістратській частково обмежать рух транспорту: коли та чому 13:13 Вінницькі гвардійці ліквідували «шахед» з кулемета Canik M2 12:56 Квартира нова, а вже з тріщинами у стінах? Як змусити вінницького забудовника виправити дефекти 12:09 Школярі Вінниці влаштували велопробіг у пам’ять про полеглих Героїв 11:12 На Магістратській водійка на BMW збила 57-річного велосипедиста 10:25 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 10:04 У частині Вінниці тимчасово зупинили гарячу воду: адреси
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up