Пенсіонери пограбували офіс на Київській. Відволікли увагу і «взяли» касу

Пенсіонери пограбували офіс на Київській. Відволікли увагу і «взяли» касу
  • «Сміх та годі», – розповідає про пограбування «сусідів» мешканка Замостя, яку опитували правоохоронці, як можливого свідка.
  • Жінка каже, що потерпілі тільки через годину зрозуміли, що клієнти спустошили касу.
  • Обібрали офіс приватної фірми люди у солідному віці. Редакція дізналася, як це було.

У першій половині дня учора, 11 жовтня, працівників офісів на вулиці Київській, в районі Набережного кварталу, опитували поліцейські. Шукали свідків пограбування.

Читачка 20minut.ua Софія Іларіонова, яку теж розпитували, чи нікого підозрілого не помічала, розповіла почуте від поліцейського про скоєний злочин.

– Сміх тай годі, – каже Софія. – У офіс зайшло людей п’ять, у тому числі пенсіонери. Поки старі заговорювали працівників, то пацани винесли касу. І саме смішне, що ті зрозуміли, що їх пограбували, через годину десь…

Відео дня

Питаємо у відділі комунікацій обласної поліції, чи дійсно було пограбування за участю пенсіонерів і яку суму поцупили із каси приватної фірми. Факт злочину підтвердили, але уточнили – учасників було не п’ятеро, а троє. Усі вони - люди віком приблизно 55 років. Про молодих співучасників потерпілі свідчень не давали.

– Такий факт мав місце, – говорить прес-офіцер Ірина Добровольська. – Зайшли троє людей, відволікли увагу двох менеджерів і забрали гроші з каси.

Схоже, що злочинці в офісі фірми спрацювали по тій самій схемі, за якою обкрадають речові магазини. Двоє з них розвели у різні боки менеджерів, щоб в цей час третій міг знайти і взяти гроші.

За не підтвердженою інформацію, в цьому випадку злодії заробили 11 тисяч гривень. Але яка насправді сума зникла, ще мають встановити у процесі слідства. Зараз проводять оперативні заходи для розкриття цього злочину.


Читайте також: 

Плазма за гривню, «Шевроле» з доставкою і неіснуючі квартири. Схеми шахрайств

Розкрили розбійний напад у Стрижавці, де зв’язали жінку і винесли сейф

Серійні шахрайства. Один збирав гроші на авторинку, а другий «підвищував» пенсії

Їх шукає поліція. Щоб подати людину в розшук, не треба чекати три доби
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Анжела Ткачук
    О, з яких пір 55 років у нас є пенсійним? ))))) ще до пенсіїї огогоо, дожити треба,  от і "доживають" як можуть) ))
    Olvol reply Анжела Ткачук
    В радянські часи (а також у дев'яності та нульові) жінки виходили у 55. Хороше скоро забувається?
    Анжела Ткачук reply Olvol
    жінки....а тут про жінок мова не йшла...
    Иванов Иван reply Анжела Ткачук
    з далекых пир  малолетка токо одни менты и вояки в 45 на пенсии
  • Пупкин Вася
    Лохииии )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:24 До нас їде ревізор! Майже 5 мільйонів витратять на аудит «Вінницької транспортної компанії» 11:55 Історики та краєзнавці підтвердили місце народження козацького полководця (Новини компаній) 11:02 Солдат Ярослав Склярук, що вижив у пеклі полону, нарешті вдома photo_camera 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня 08:09 Вінниця прощається з Героєм: загинув 57-річний майор поліції Володимир Петрусян photo_camera 21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up