Нерухомі справи. За заявами братів Костікових поліція починає службове розслідування

Нерухомі справи. За заявами братів Костікових поліція починає службове розслідування
  • Хто і як відбирає нерухомість у вінничан, розповіли учора, 10 жовтня, на прес-конференції ті, що на собі пережили всю схему.
  • Віталій та Валерій Костікови ініціювали десяток кримінальних проваджень, аби довести злочинну схему.
  • Сьогодні в поліції сказали, як відреагують на озвучену інформацію та на звинувачення в бездіяльності слідства. 

У Вінниці 19 років діє злочинне угрупування, що відбирає спадкову нерухомість або житло у одиноких людей. Про це заявили брати Костікови, які свого часу втратили бабусину квартиру, маючи заповіт. Щоб це провернути, як говорять спадкоємці, їх запроторили за грати. Тепер брати — колишні ув’язнені, що більше 10-ти років відсиділи за фейковим рішенням.

Коли Костікови вийшли на волю, то почали відновлювати своє право на спадщину. Провели власне розслідування, зібрали докази порушень та подали до поліції близько 10-ти заяв про злочини. Але протягом 2-х років, як говорять тепер брати, поліцейські розслідування не просунулися ні на крок. Людей, на яких вони вказали, як на злочинців, не допитують. Підозр нікому не оголосили.

Після озвученого братами на прес-конференції питаємо в поліцейському главку, як вони відреагують на звинувачення Костікових в бездіяльності слідства. І там 20minut.ua сказали: передали інформацію керівництву для реагування.

— За фактами, викладеними братами під час прес-конференції, буде призначене службове розслідування, — сказав Вадим Кобзар з відділу комунікацій управління Нацполіції у Вінницькій області. — В рамках цього розслідування буде надана оцінка роботі слідчих по ініційованих ними провадженнях. По кожному провадженню треба розбиратися, тому одразу прокоментувати не можемо.

У своїх заявах, нагадаємо, Валерій та Віталій Костікови називають прізвища посадовців і знаних у Вінниці людей та стверджують, що це — учасники злочинного угрупування, яке діє в місті з 2000-го року. Поліція ж, як вони кажуть, не розслідує факти, про які вони писали заяви.  

— Якщо ти одинокий, отримав спадщину і звернувся до нотаріуса, щоб її оформити, — все. У тебе заберуть квартиру, — говорить Валерій Костіков.

Більше про розказане братами, читайте і дивіться в матеріалі з повною трансляцією їхньої прес-конференції.  


Читайте також:

Хто і як відбирає нерухомість у самотніх вінничан. Брати Костікови на собі пережили всю схему

Бізнесмена, що не раз балотувався на виборах, розшукують за шахрайство

Встиг одружитися у Вінниці. Американця, якому в США загрожує смертна кара, взяли під варту

Шахрайство в «Ідея Банку»: менеджер вкрав з депозитів 1,5 мільйона, а його не шукають
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Антикиллер
    С них и надо начинать!!!
  • Антикиллер
    Братья Костиковы всю жизнь занимались квартирными аферами, а именно искали одиноких пожелых людей и различными способами отбирали у них жилье. В 2004 году они находились в Винницком СИЗО по подозрении в совершении ряда подобных преступлений!
  • Ник
    Корупція.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Діти загиблих героїв із Вінниці та Ірпеня поїхали відпочивати до Литви photo_camera 20:02 У лісі під Вороновицею знайшли снаряд Другої світової. Працювали сапери photo_camera 19:47 Лимонад з газованки, квас із бочки: як вінничани рятувалися від літньої спеки у минулому столітті 19:19 Паровоз 1938 року і мальовниче Поділля: Гайворон приймає перший літній залізничний фестиваль Від читача 13:09 Свято Івана Купала для дітей: волонтери «Української команди» з Бершаді подарували малечі день радості та творчості 18:50 «Врятували б декілька ковтків води»: математичні ралі у Калинівці у пам’ять про гонщика Нестерчука 18:13 Перелом руки і черепно-мозкова: мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини на трасі photo_camera 17:32 Розгляд по суті, але без відсторонення: чи є рух у справі про катування чоловіка поліцейськими? play_circle_filled photo_camera 17:08 Сам голосував за виділення собі землі: мера у Жмеринському районі викрили на земельній схемі photo_camera 17:02 Ексвикладач ВНТУ Каковкін отримав вирок за дописи в «Однокласниках». Як вінницький суд карає за пропаганду 16:32 Вінниця готується до різкої зміни: що принесе кінець тижня 16:04 Вчасно помітили, вчасно викликали: пильність врятувала 88-річну жінку у Ладижині photo_camera 15:15 Рейтинг українських вишів: які позиції посіли університети Вінниці 14:37 Голова сільради, начальник ЖКГ і підприємець із синами: десятьох підозрюють у розкраданні 60 млн 13:26 Побив під час сварки і вдав, що нічого не знає: у селі під Гніванню вбили жінку 13:04 Холодна вода у Вінниці по 81 грн. І це ще не найдорожче в області 12:12 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) 12:03 За два дні на дорогах Вінниччини постраждали 14 людей — серед них діти photo_camera 11:28 Де у Вінниці сьогодні не буде світла, води та тепла: адреси відключень 10:38 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 57 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up