На Вишеньці зловили двох «закладчиків» амфетаміну. Хлопцям 15 та 17 років

На Вишеньці зловили двох «закладчиків» амфетаміну. Хлопцям 15 та 17 років
  • Наркотики, ваги та інше приладдя юнаки мали при собі. Також вони уже встигли зробити сім «закладок».

Поліцейські 24 березня на Вишеньці спинили двох хлопців 15 та 17 років. Неповнолітні сильно нервували. Під час поверхневого огляду у них знайшли наркотики двох видів. Про це розповіли у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

Також у вінничан поліцейські вилучили скляну ємність з трубкою та ваги.

— Крім того, поліцейські виявили ще сім закладок з наркотичною речовиною, які підлітки  встигли зробити на території міста, — кажуть у поліції. — Поліцейські з’ясували, що продаж наркотичних речовин вони здійснювали через мобільний додаток Telegram. Спочатку вони робили закладки по місту, а потім своїм «клієнтам» скидали  інформацію про  місце їх розташування. Наразі в процесуальному порядку затриманий 17-річний зловмисник.

Відео дня

Затриманому юнаку загрожує до 10 років позбавлення волі. Молодшого не затримували. У поліції зазначають, що кримінальна відповідальність за збут наркотиків настає з 16-річного віку.

 

Читайте також:

Тікав від патрульних та таранив їх авто. На Скалецького затримали водія «під кайфом»

У Вінниці затримали чоловіка, який робив «закладки» з метадоном

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (19)
  • Олег Мазур
    Народ,ви зовсім одебіліли зі своєю суперпсевдоморальністю??? Зловили ДІТЕЙ,а кічаться,наче наркокартель накрили,добре,замість того щоб дати обом по сраці дубинками,промити мізки,кинуть їх,чи його у колонію,і що,він вийде порядним листоношею звідти,чи закоренілим злочинцем,замість виправленого пацана,який будучи по юнацьки дурним,вліз у халепу??? Правдолюби срані,що скажете??? Може розіп'ясти цю дитину і вмить настане мир і спокій,потреба у всіх відпаде??? Писаки хуєві,ви навіть не удосужились заглибитись в корінь проблеми,як такої,а вже готові розірвати малоліток - вискочків,які хоч десь відчули себе потрібними,хоч в якійсь спільноті... А у вашій спільноті їм є місце???
  • Вікторія Ситник
    Це просто жах! В колонію таких🗿
  • Руслан Гусятинський
    Треба нагодувати їх тим амфетаміном!!!!! А баригу який все це колотить привязати в центрі міста до башні і підпалити!
    Руслан Гусятинський reply Руслан Гусятинський
    Наталья Гладченко,без сумніву.
    Наталья Гладченко reply Руслан Гусятинський
    Руслан Гусятинський а баризі,якраз, нічого і не буде.Міліціянти завжди знають хто за цим стоїть.Треба було,для галочки,зловити закладчиків,то зловили.😟
  • Богдан Евстратов
    у кого то будет скучный вечеп
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Хижинцях відкрили Алею Слави на честь загиблих Героїв play_circle_filled 20:08 У Вінниці запрацював сучасний кабінет КТ для безкоштовної діагностики 20:06 Старовинний палац Чихачова в Митках: архітектурна перлина захоплює історією photo_camera 19:06 На Вінниччині спіймали браконьєрів, які виловили понад 180 раків Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 18:13 Жахлива ДТП в Гайсинському районі: три людини загинули, ще троє отримали важкі травми photo_camera 17:33 Стрибок у два-три рази: як змінилися ціни на продукти у Вінниці за п’ять років 17:12 Рецидивіста, який забив чоловіка сокирою на фермі, засудили до десяти років ув’язнення 17:05 Хочеш сісти за кермо вже цієї осені? ТОП-6 автошкіл Вінниці (партнерський проєкт) 16:10 У вінницькій тюрмі неповнолітніх тримали в одиночках — омбудсман звернувся до Мін’юсту 15:50 Нові правила від Кабміну: адвокат пояснює, що зміниться у постановці та знятті з військового обліку 15:06 Бив і принижував на очах у дитини: за домашнє насильство чоловіку призначили 850 гривень штрафу 14:04 Померла Неля Рибак, почесна громадянка Хмільника та засновниця унікального музею «Черевичок» 13:45 Міфи про навчання в автошколі — очима інструктора автошколи «Знак13» (Новини компаній) 13:09 У Хмільнику вантажівка збила пенсіонера на електросамокаті — потерпілий у лікарні 12:31 «Я писав молитву на руці»: розповідь бійця з Вінниччини, який вийшов з оточення і взяв полоненого play_circle_filled 12:12 «Росію» будуть пропонувати інвесторам. Які ще є проєкти відбудови для Вінниці? photo_camera 11:45 Закидав речами та камінням: стали відомі деталі вбивства 15-річної дівчини з Дашева play_circle_filled 11:03 На Вінниччині знищили бойову частину ворожої ракети Х-101. ВІДЕО play_circle_filled 10:04 В Україні понад 45 тисяч юркомпаній та ФОП працюють у сфері права. Дев’ять місяців 2025-го у цифрах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up